Eladó ház (6025 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 025 db
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (36267389)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 781 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Törökvész -Rózsadomb határán 585 nm 3 lakásos Luxus ház. Szintenként 195nm. Jelenleg még egyben is eladó, de kialakít...
2 085 900 000 HUF
2 670 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári családi ház hirdetés (32424243)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 245 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 5
Eladó Solymáron Br. 245Nm 5 szobás családiház 720nm örök panorámás telekkel. Kiváló tervezésű prémium minőségű önálló ház. Ha...
320 000 000 HUF
1 306 122 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (47833967)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Eladó 153nm nappali+3szobás ikerház emeleti belső kétszinti Örökpanorámás, d. Tájolású, nagy teraszos lakása, saját kertrésszel...
214 900 000 HUF
1 404 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (83574847)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 1036 m2
Szobaszám: 5
Csillaghegy egyik legszebb utcájában, nem árterületen található a családi ház, mely 1985-ben épült, 250 m2-es, 5 szobás, és ha...
349 000 000 HUF
1 396 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (37794375)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 869 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
240 m2 (bruttó 270 m2). 869 m2 sík telek. 6, 5 Szoba. 3 Szint + padlás. Önálló, körbejárható családi ház. Parkosított sík kert...
340 000 000 HUF
1 416 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (74944232)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
Eladó Péterhegyen új építésű IKERház netto 122m2 + 40m2 panorámás teraszokkal +16m2 erkély, nappali + 4hálószobás, 2fürdőszobáv...
235 000 000 HUF
1 566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (37433387)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 5
Most induló projekt leköthető. Eladó Péterhegyen új építésű családi ház netto 160m2 + 40m2 panorámás teraszokkal, nappali + 4...
350 000 000 HUF
1 891 891 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (99125745)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 184 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó TESTVÉRHEGYEN, örökpanorámás, luxus ikerház, nappali+3hálós, dupla garázzsal, tetőterasszal, saját privát kerttel. Az u...
395 000 000 HUF
2 146 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (92348279)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 1080 m2
Szobaszám: 6
Divatos és emberi – családi ház a Harsánylejtőn 1080nm-es telken épült, 238 nettó m2 (teraszok nélkül), Nappali+5 hálószobás, ...
750 000 000 HUF
3 125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (35522479)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 5
Bevezető áron leköthető családi HÁZAK Legújabb projektünkben 2 db panorámás önálló családi házat kínálunk eladásra 500nm-es te...
279 000 000 HUF
1 788 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (24184358)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 5
Legújabb projektünkben 2 db panorámás önálló családi házat kínálunk eladásra 500nm-es telekrészekkel. Az épületek 2027. Év fo...
279 000 000 HUF
1 788 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (73859727)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Exkluzív villapark az Aranyhegy tetején – elvehetetlen panorámával ! ! 1Hónapon belül költözhető! ! Találja meg új otthonát ...
319 900 000 HUF
1 683 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budajenői családi ház hirdetés (24982432)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 274 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy luxus minőségű családi ház Budajenő szívében, a híres Templomvölgy Villaparkban, a Buda Tájvédelmi Körzet közvetlen s...
400 000 000 HUF
1 459 854 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budajenői családi ház hirdetés (33835894)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 263 m2
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: 5
Eladó Budajenőn, a Templomvölgy Villaparkban, egy 1300 m²-es, teljes közművel ellátott telken épülő, luxus minőségű családi ház...
400 000 000 HUF
1 520 912 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (39874743)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 343 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
Eladó Bp. , II. kerület, Széphalom csendes zsákutcájában, gyönyörű környezetben, egy 185 nm-es, nappali + 4 hálószobás, exkluzí...
269 900 000 HUF
1 458 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (38299871)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 380 m2
Telekterület: 2500 m2
Szobaszám: 6+ 2 fél
Eladó panorámás családi ház Szentendrén Luxus kivitelben! A ház 2024-ben épült, készültsége 95%-os, átadás 2025 március. A ...
539 000 000 HUF
1 418 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (34539561)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1040 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Eladó Bp. , III. kerület, Testvérhegy csendes utcájában, panorámás sarok telken, egy belső 2 szintes családi ház és egy 60 m2 ö...
220 000 000 HUF
1 466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (64337333)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 916 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
II/a kerületben Hársakalján 220nm 2+3szobás családiház 916nm telekkel eladó. Közvetlenül a természetvédelmi terület /natura2000...
349 000 000 HUF
1 586 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (53777349)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 480 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 10
Exkluzív családi ház eladó. Nem sok ilyen van a piacon! Lehetőségekkel teli ingatlan…! 420 m2 lakótér, 1400 m2 telek, 10 szoba...
420 000 000 HUF
875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (48299443)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 188 m2
Telekterület: 279 m2
Szobaszám: 6
2 Lakásos sorházi lakás 188 m2 lakórész, 279 m2 saját telek 1 terasz, 1 erkély, garázs, autóbeálló A ház a Duna parthoz közel,...
239 000 000 HUF
1 271 276 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal