Eladó ház (6025 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 025 db
Eladó Budapest III. kerületi sorház hirdetés (54231743)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 5
Eladó Királyok útján, csendes lakópark hátsó sorházi lakása intim terasszal-kerttel.  Az ingatlan Nappali+4 hálószobás, rendkív...
222 900 000 HUF
928 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi családi ház hirdetés (75242464)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 264 m2
Telekterület: 691 m2
Szobaszám: 5
Eladó Nagykovácsi Zsíroshegyen 264nm nappali + 4 szobás kültéri medencés családiház        691nm telekkel. 2026. II. Né. Átad...
339 000 000 HUF
1 284 090 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagykovácsi családi ház hirdetés (94783447)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 5
Eladó Nagykovácsi Zsíroshegyen 197nm nappali + 4 szobás családiház 725nm telekkel. 2025. Október végi átadással. Kiváló ter...
269 000 000 HUF
1 372 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi családi ház hirdetés (34724135)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 197 m2
Telekterület: 725 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
279 000 000 HUF
1 416 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (74856984)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 290 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 5
Testvérhegy tetején, ámulatba ejtő panorámával, mégis jó közlekedési lehetőségekkel kínáljuk bérlésre, illetve eladásra 2025 Év...
649 000 000 HUF
2 237 931 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szadai családi ház hirdetés (87777722)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 375 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 7
Minden részletében prémium otthon. Letisztult építészet, csúcstechnológiás gépészet és természetközeli luxusélmény. Ez a 20...
499 900 000 HUF
1 333 066 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (44435934)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó II/a ker. Széphalom városrészen 149nm Nappali +3 szobás luxus ikerház 550nm kertrésszel. Panorámás otthon - Magas műsza...
299 500 000 HUF
2 010 067 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (77415924)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
314 000 000 HUF
2 107 382 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (44342776)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó II/a ker. Máriaremetén 149nm Nappali +3 szobás luxus ikerház 539nm kertrésszel. Panorámás otthon - Magas műszaki tartal...
328 000 000 HUF
2 201 342 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (45393342)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
314 000 000 HUF
2 107 382 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (49317441)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 391 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Panorámás luxus TÁBORHEGYEN Megvételre kínálok III. kerületben, táborhegyen, csendes utcában új építésű ikerház felet, dupla g...
369 900 000 HUF
1 946 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári ikerház hirdetés (13332576)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 292 m2
Telekterület: 972 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó Solymáron 292nm 4+1 szobás ikerház 972nm telekkel. A ház egy 6 lakásos lakóparkban található, ez az utolsó épület, ezér...
227 900 000 HUF
780 479 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (32346433)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: 1338 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladó II/a Remetekertvárosban 161 nm 5+1 szobás családiház, 1338 nm telekkel. Az épület a rengeteg nagyméretű nyílászáró álta...
320 000 000 HUF
1 987 577 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (21445784)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 164 m2
Szobaszám: 4
1-Es lakás: 100 m2 nettó lakótér, Nappali+3 hálószoba, duplakomforttal és 164 m2 kertkapcsolattal.  1 Db kényelmes teremgarázs...
275 000 000 HUF
2 750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (39932944)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 219 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 5
British School sétatávolságában, Remetehegy méltán népszerű, csendes, könnyen megközelíthető telkén valósítjuk, meg legújabb 2 ...
551 980 000 HUF
2 520 456 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (79964975)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 205 m2
Telekterület: 296 m2
Szobaszám: 5
517 192 000 HUF
2 522 887 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi ikerház hirdetés (34334725)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 7+ 1 fél
Eladó a XII. kerületben, csendes utcában, bruttó 220 m2-es panorámás ikerházfél, 2 db, összesen 68 m2 garázzsal. Felső szint ...
288 000 000 HUF
1 309 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi családi ház hirdetés (34841593)