Eladó ház (6017 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 017 db
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (37587874)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 236 m2
Telekterület: 553 m2
Szobaszám: 5
Ide csak a bőröndöt kell behúzni! ! ! III. kerület, Békásmegyer Ófalu a Róka hegy aljában kínálom eladásra ezt a kényelmes mi...
344 000 000 HUF
1 457 627 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (45316343)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 410 m2
Szobaszám: 8
Újépítésű, családi ház eladó csillaghegy szívében – modern, energiatakarékos otthon, sokoldalú HASZNOSÍTÁSSAL! Szeretne egy k...
349 500 000 HUF
1 248 214 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Érdi családi ház hirdetés (47127952)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 420 m2
Telekterület: 1928 m2
Szobaszám: 8
Befektetők, összeköltözők FIGYELEM! ÉRD-PARKVÁROSBAN, 1928 nm-s telken, 2 lakásos, 420 nm-s, 8 szobás, 3 fürdőszobás családi ...
320 000 000 HUF
761 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (75233545)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 420 m2
Telekterület: 1208 m2
Szobaszám: 8
Befektetők, összeköltözők FIGYELEM! ÉRD-PARKVÁROSBAN, 1208 nm-s telken, 2 lakásos, 420 nm-s, 8 szobás, 3 fürdőszobás családi ...
260 000 000 HUF
619 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (14398419)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 753 m2
Szobaszám: 10
303 M² lakóterület + további kb. 100 M² extra tér + beépíthető padlás. Az ár euróban fizetendő. Debrecen belvárosában eladóvá...
405 000 000 HUF
1 012 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (93815858)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 815 m2
Szobaszám: 10
4746. Szálláshely / Lakás / Hosszú távú bérbeadás egy helyen. Bevétel termelés akár a birtokbaadás napjától. Airbnb/Booking a...
255 000 000 HUF
910 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (22473776)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 5
Új tulajdonosát várja Budapest II. kerületében, ez a különleges, egyedi atmoszférájú luxus villa, gyönyörű környezetben, csende...
445 000 000 HUF
1 271 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (69949954)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 384 m2
Telekterület: 724 m2
Szobaszám: 9
Balaton parttól 200 méterre, Siófok, Széplak-felsőn található, családi házként bejegyzett ingatlan eladó. Az 1970-es években é...
310 000 000 HUF
807 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (39335694)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 751 m2
Szobaszám: 5
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Siófok szívében, a felkapott Fokihegy városrészben! Ez a 220 nm-es családi ház ideáli...
219 000 000 HUF
730 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (35414345)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1450 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Budaörsön panorámás, önálló családi ház eladó – 1450 nm-es TELKEN Budaörsön, a Csikidűlő déli, csendes lejtőjén kínálunk megvé...
295 000 000 HUF
983 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (19775217)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 654 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Budaörs Ganztelepen, kertes övezetben 25 éve épült 2 generációs csaladi ház eladó. Bruttó 300nm-es 3 szintes. Alsó szint:111...
275 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigligeti családi ház hirdetés (44487986)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1581 m2
Szobaszám: 3
Páratlan örök Balatoni panorámás családi ház eladó Szigligeten! Szigliget: A Balaton északi partján, Veszprém megyében, Bada...
299 000 000 HUF
3 147 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (33473342)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 475 m2
Telekterület: 890 m2
Szobaszám: 8
Csodaszép családi ház szilasligeten! ! ! Megvételre kínálok, Kerepes, Szilasliget városrészen, 890 nm-es telken, délnyugati f...
349 900 000 HUF
736 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budajenői családi ház hirdetés (36277947)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1210 m2
Szobaszám: 5
A budai agglomeráció szemet gyönyörködtető, természetközeli településén, Budajenőn, luxus színvonalú, portaszolgálatos lakópark...
220 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi ikerház hirdetés (84445925)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 2051 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Nagykovácsiban 170nm-es, 5+1 szobás, garázsos, duplakomfortos, energiatudatos ikerház eladó Nagykovácsi a budai agglomeráció k...
255 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi ikerház hirdetés (99664129)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 2051 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
A főváros központjától mindössze 15 km-re, Nagykovácsiban 170nm-es, 5+1 szobás, garázsos, duplakomfortos, energiatudatos ikerhá...
255 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi ikerház hirdetés (63887328)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 2051 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Igényes otthon Nagykovácsiban. A főváros központjától mindössze 15 km-re, Nagykovácsiban 170nm-es, 5+1 szobás, garázsos, dupl...
255 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi ikerház hirdetés (52476443)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 2051 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladó újépítésű minőségi ikerház Nagykovácsiban. 170Nm-es, 5+1 szobás, garázsos, duplakomfortos, energiatudatos épület igénye...
255 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírmártonfalvai kastély hirdetés (39435289)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 1460 m2
Telekterület: 36000 m2
Szobaszám: 20
Debrecentől autóval 20-30 percre, Nyírmártonfalván a Reviczky-kastélyt és tanyát kínáljuk eladásra. A település egyik birtoko...
360 000 000 HUF
246 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tordasi családi ház hirdetés (41474359)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 388 m2
Telekterület: 1231 m2
Szobaszám: 7
Eladó egy impozáns, háromszintes, dupla komfortos kétgenerációs, önálló családi ház tordason, mely 387, 54 m2-es területével és...
249 900 000 HUF
644 072 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal