Eladó ház (6016 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 016 db
Eladó Budapest XI. kerületi egyéb ház hirdetés (73254539)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó luxuslakás Madárhegyen – exkluzív, új építésű otthon lenyűgöző panorámával, saját garázzsal és extra autó beállási lehető...
230 000 000 HUF
3 026 315 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi egyéb ház hirdetés (31223759)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó luxuslakás Madárhegyen – exkluzív, új építésű otthon lenyűgöző panorámával Budapest egyik legnépszerűbb, folyamatosan fe...
315 000 000 HUF
2 763 157 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (43752333)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 990 m2
Szobaszám: 4
Eladó újszerű családi ház kiváló műszaki jellemzőkkel és igényes esztétikával KIVITELEZVE! Családi ház eladó a XV. kerületben...
236 000 000 HUF
907 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szilvásváradi családi ház hirdetés (57765234)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 284 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 6
Eladó exkluzív vendégház Szilvásvárad központi részén, a Szalajka-völgy bejáratától mindössze 400 méterre! Szilvásvárad legfre...
224 900 000 HUF
791 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (28723213)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 406 m2
Telekterület: 580 m2
Szobaszám: 11+ 1 fél
Szeged, Móraváros, 580 nm-es telken, 406 nm hasznos alapterületű épületegyüttes eladó. Jelenleg családi házként használják, de ...
239 000 000 HUF
588 669 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (33383642)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 406 m2
Telekterület: 580 m2
Szobaszám: 11+ 1 fél
239 000 000 HUF
588 669 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi családi ház hirdetés (36888374)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 909 m2
Telekterület: 2105 m2
Szobaszám: 9
Technológiailag előremutató, anyaghasználatában időtálló, élményében családbarát villa. Üdv itthon! RÖVID ÖSSZEFOGLALÓ A XII...
2 500 000 000 HUF
2 750 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei családi ház hirdetés (14656294)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 289 m2
Telekterület: 640 m2
Szobaszám: 14
Eladásra kínálunk egy exkluzív század elején épült különleges klasszikus gyöngyszemet amely felújíts után igazi befektetés egy ...
268 000 000 HUF
927 335 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrújbaráti családi ház hirdetés (44319533)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 2000 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Győr egyik legszebb és méltán kedvelt szomszédjában, Győrújbaráton kínálunk eladásra egy magas műszaki tartalommal épült exclus...
239 000 000 HUF
119 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagycenki családi ház hirdetés (15533474)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 244 m2
Telekterület: 3710 m2
Szobaszám: 4
Eladó nagycenki kuriózum- kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! Eladásra kínálok Nagycenk településen egy történelmi hozzáadott érté...
800 000 EUR
1 185 910 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (32693554)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 6
Eladó tágas, napfényes családi ház Budapest XVI. kerület Ez a modern, világos és jól megtervezett családi ház ideális választá...
229 500 000 HUF
956 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (48893425)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 248 m2
Telekterület: 1089 m2
Szobaszám: 6
Ö N Á L L Ó C S a L Á D I H Á Z R Á K O S S Z E N T M I H Á L Y O N Pár szó az ingatlanról: - Közel 240 nm-es téglaépítésű cs...
215 000 000 HUF
866 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári ikerház hirdetés (37924889)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Örök panorámás, minden igényt kielégítő új építésű modern stílusú ikerház. Solymár kedvelt részén: Györgyhegyen, nyugodt környe...
209 000 000 HUF
1 431 506 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (93279714)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 600 m2
Telekterület: 449 m2
Szobaszám: 12
Kivételes befektetési lehetőség Zuglóban 600 nm-es, sokoldalúan hasznosítható ingatlan eladó! ! ! ! Zugló egyik legjobb, mégis ...
369 000 000 HUF
615 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vágáshutai családi ház hirdetés (64376644)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1301 m2
Szobaszám: 3
Eladó prémium lakóház vágáshután! Még egy ilyen ingatlannal biztosan nem fog találkozni a piacon! Az egyedi tervezésű, luxus ki...
299 000 000 HUF
1 868 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (44573572)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 1042 m2
Szobaszám: 6
Panorámás, 2 generációs, 2 szintes családi ház eladó Testvérhegyen, természetvédelmi erdő mellett! Budapest III. kerületének ...
220 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári ikerház hirdetés (81782399)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 490 m2
Szobaszám: 5
Solymár központi részén eladó újépítésű kulcsrakész ikerház, csendes, panorámás részen. Az ikerház 152 m2 lakóterületű, nappali...
207 900 000 HUF
1 367 763 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Velencei családi ház hirdetés (94392255)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 463 m2
Telekterület: 882 m2
Szobaszám: 8
Fejér vármegye egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Velencén kínálunk eladásra egy 375 m²-es, kiváló állapotú, kétgeneráció...
225 000 000 HUF
485 961 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fonyódi családi ház hirdetés (78196397)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted