Eladó ház (5928 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 928 db
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (33212194)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 7
Szentendrén ilyen lehetőség nem nagyon jön szembeSaját otthon az Óváros szívébenMindeközben egy működő, folyamatos bevételt ter...
299 000 000 HUF
1 495 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári ikerház hirdetés (25837534)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Örök panorámás, minden igényt kielégítő új építésű modern stílusú ikerház. Solymár kedvelt részén: Györgyhegyen, nyugodt környe...
209 000 000 HUF
1 431 506 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Solymári családi ház hirdetés (19683543)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 321 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 2
Eladó Solymáron, egy 320 m2-es medencés, nappali + 6 hálószobás családi ház, teljesen befejezett kulcsrakész állapotban. a véte...
377 000 000 HUF
1 174 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (47564875)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 340 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 7
**Dunakeszi prémium családi ház a Duna-part közelében 359, 9 millió Ft**Exkluzív élettér, ahol a modern technológia és a kifino...
349 900 000 HUF
1 029 117 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai családi ház hirdetés (11689271)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 325 m2
Telekterület: 966 m2
Szobaszám: 6
Nagytarcsa Modern családi ház 185m²+140m²/ 966 m² telken beépítésre készen álló tetőtér, télikert, borospince nagy terasz205 00...
205 000 000 HUF
630 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi családi ház hirdetés (24768223)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 4
Új építésű luxusapartmanok Balatonfüreden, kilátással a Balatonra és a tihanyi félszigetre Az apartmanok a város újonnan fejlő...
224 750 000 HUF
1 498 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (49911154)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 1612 m2
Szobaszám: 5
Lido Home győri ingatlanirodája eladásra kínálja ezt az új építésű, prémium minőségű, energiatakarékos családi házat Győr–Ménfő...
224 000 000 HUF
2 018 018 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonalmádi családi ház hirdetés (79253442)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 340 m2
Telekterület: 1455 m2
Szobaszám: 6
A CasaNetWork Veszprém Ingatlaniroda eladásra kínálja a 2475-ös számú, egyedülálló tulajdonságokkal bíró családi házát Balatona...
259 000 000 HUF
761 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi családi ház hirdetés (38997537)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: 859 m2
Szobaszám: 6+ 2 fél
XII. kerület, Széchenyi-hegyen – örökpanorámás, kétgenerációs családi ház eladó csendes zsákutcában, az erdő ölelésében! A 20...
699 000 000 HUF
1 553 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (37644348)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 304 m2
Telekterület: 1037 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Ii/a széphalom szívében eladó egy 1993-ban épült, 2009-2010-ben kiváló anyagokkal felújított és átalakított, folyamatosan karba...
379 000 000 HUF
1 246 710 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (43373264)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 5
Luxus okosotthon Dunaharasztin  Duna-part néhány lépésre! ! !  Tágas terek, modern technológia, alacsony rezsi Ha olyan otth...
299 000 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (99888627)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 385 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 7
Eladó egyedülálló családi ház a II. kerületben, az Előd vezér utcában – lenyűgöző budai panorámával és saját, tulajdoni lapos e...
399 000 000 HUF
1 036 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi családi ház hirdetés (65954725)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 520 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 8
Eladó egy különleges ingatlan Budapest XII. kerületében, az Istenhegyi úton, amely egy tágas, 530 m² alapterületű épületben kia...
1 220 000 000 HUF
2 346 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (42443237)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 860 m2
Telekterület: 20000 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egyedülálló birtok 20 hektár földterülettel, két impozáns lakóházzal és egy hangulatos faházzal – teljes elszeparáltság, ...
799 000 000 HUF
929 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (32424391)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 430 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 20+ 8 fél
Kiváló Befektetési Lehetőség, 16. kerületben! Leírás: Eladásra kínálunk egy komplett lakóingatlant, Budapest egyik legdinamik...
500 000 000 HUF
1 162 790 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (85422599)
23 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 380 m2
Telekterület: 1050 m2
Szobaszám: 6
Érden eladó egy útépítési családi ház 6 háló 2 nappali MEDENCE, szauna, 4 ERKÉLYTERASZ DÉLNYUGATI fekvés, előtte ősfás park t...
649 000 000 HUF
1 707 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (23349261)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 660 m2
Szobaszám: 4
Eladó Budapest 2. kerületében, az üdülőkörzetként ismertté vált Széphalom-II/A-ban egy nagyon praktikus kialakítású, 4 szobás i...
220 000 000 HUF
2 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (63434898)
23 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 729 m2
Szobaszám: 5
Budapesten a 2. kerületben kínálunk megvételre egy 200 nm alapterületű belső kétszintes családi házat! A ház földszinti része...
470 000 000 HUF
2 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (34832635)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 520 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 20
Ritka lehetőség a 17. kerületben - Rákoscsabán! A megvételre kínált ingatlan mintegy 950 nm alapterületű sarok telken fekszik...
499 000 000 HUF
959 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári családi ház hirdetés (67156382)
23 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 4
Solymáron kínálunk megvételre egy 125 nm alapterületű belső kétszintes családi házat! A földszinten előszoba, egy hálószoba, ...
215 000 000 HUF
1 720 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal