Eladó ház (5928 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 928 db
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (44273747)
23 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 580 m2
Szobaszám: 5
Budapesten a 3. kerületben kínálunk megvételre egy 144 nm alapterületű családi házat! Az épülő ház magas műszaki tartalommal ...
260 000 000 HUF
1 793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi családi ház hirdetés (73444494)
23 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 5
Nagykovácsiban kínálunk megvételre egy nettó 180 nm alapterületű - új építésű - kertes családi házat! A megvételre kínált ing...
269 000 000 HUF
1 494 444 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagykovácsi családi ház hirdetés (44397233)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 6
Nagykovácsiban kínálunk megvételre egy 176 nm alapterületű - panorámás - új építésű családi házat -külön kertrésszel! A ház k...
255 000 000 HUF
1 457 142 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (31317423)
23 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 640 m2
Szobaszám: n/a
Budapesten a 2. kerületben 300 nm alapterületű, felújítandó családi ház eladó! Az eladásra kínált ingatlan minden közművel rendelkezik. Bontás esetén 20% a beépítési lehetőség! Érdeklődés esetén hívjon bizalommal! 06 70 886 3179
290 000 000 HUF
966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisborosjenői ikerház hirdetés (37828672)
23 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 184 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Pilisborosjenőn - panorámás - ikerfél eladó! A megvételre kínált ingatlan belső kétszintes - alagsori részen található a dupl...
200 000 000 HUF
1 086 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (93544333)
23 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 4800 m2
Szobaszám: n/a
Budapesten a 17. kerületben kínálunk megvételre egy 200 nm alapterületű felújított házat a hozzátartozó 4800 nm alapterületű telekkel. Közművek telken belül vannak! Érdeklődés esetén hívjon bizalommal! 06 70 886 3179
360 000 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Telki családi ház hirdetés (28639953)
23 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 580 m2
Szobaszám: 4
Telkiben kínálunk megvételre egy - új építésű - belső kétszintes családi házat! Az eladásra kínált ingatlan 4 szobás, amerikai konyhás nappali két fürdőszobás kialakítású. Érdeklődés esetén alaprajzot tudok küldeni! Telefon: 06 70 886 3179
200 000 000 HUF
1 459 854 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári családi ház hirdetés (94627544)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 3100 m2
Szobaszám: 3
Solymáron kínálunk megvételre egy bruttó 125 nm alapterületű házat! A földszinten előszoba, zuhanyzós fürdőszoba, étkezős kon...
215 000 000 HUF
1 720 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisvörösvári családi ház hirdetés (16191749)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 5150 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk Pilisvörösváron egy jó állapotú három szobás családi házat, amely az 50' években épült! A családi ház min...
365 000 000 HUF
4 562 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (31242441)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálunk a 17. kerület szomszédságában - Pécelen egy belső kétszintes házat - a ház 100 nm három lakás kialakítható ...
250 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (79391234)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 10
Megvételre kínálunk Budakeszi kertvárosi részén egy 240 nm alapterületű kertes családi házat -nagy telekkel! A megvételre kín...
229 000 000 HUF
508 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi családi ház hirdetés (17346448)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 278 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 8
Budapest, frekventált helyen kínálunk eladásra egy három lakásos villát a 12 kerületben! Az eladásra kínált ingatlan 1933-ban ...
555 000 000 HUF
1 996 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi családi ház hirdetés (54539149)
23 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 690 m2
Szobaszám: n/a
Nagykovácsiban kínálunk megvételre egy újonnan épülő nettó 240 nm alapterületű -új építésű - családi házat, melynek az átadása ...
338 000 000 HUF
1 408 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (73637463)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 600 m2
Telekterület: 1020 m2
Szobaszám: 8+ 2 fél
XVIII. Kertvárosi részében egy igényes kialakítású, duplakomfortos, 8+2 félszobás, 600 nm-es családi ház eladó Akár több gener...
260 000 000 HUF
433 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi családi ház hirdetés (43495957)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 777 m2
Szobaszám: 11+ 4 fél
Eladó családi ház az Apor Vilmos téren! Eladó 450 nm-es családi ház. Kiváló lehet egészségügyi centrumnak, ügyvédek házának, ...
419 000 000 HUF
1 197 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi kastély hirdetés (94754769)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 1200 m2
Telekterület: 4500 m2
Szobaszám: 17
Szecessziós villa eladó! Ritkán kínálkozó sajátosságú, sokrétű hasznosítási lehetőséggel eladó villaépület! Pasaréten műeml...
1 650 000 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi családi ház hirdetés (83888284)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 800 m2
Telekterület: 840 m2
Szobaszám: 15
Eladó a XIII. kerület Kertvárosi részén, főutvonalhoz közel egy 3 szintes, ház-ingatlan. Alkalmas lehet CÉGKÖZPONTNAK-Cégképvi...
350 000 000 HUF
437 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (29467294)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 385 m2
Telekterület: 1050 m2
Szobaszám: 5
Prémium minőségű, panorámás, exkluzív családi ház eladó, aranyhegy délnyugat fekvésű részén! Eladásra kínálunk egy 2015. - Be...
479 000 000 HUF
1 244 155 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (49976473)