Eladó ház (5928 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 928 db
Eladó Bánki családi ház hirdetés (65724328)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 380 m2
Telekterület: 5875 m2
Szobaszám: n/a
Nógrád megyében, Bánki-tónál eladó épület-komplexum! Kiváló befektetési lehetőség! A telek összesen 5875 nm. Ebből 2049 nm ...
420 000 000 HUF
1 105 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (35368599)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 440 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 8+ 6 fél
Eladó ikerház a III. kerületben! A 440 m²-es ingatlant a 2000-es években építették. Az ingatlanhoz egy 1400m²-es telekterület...
290 000 000 HUF
659 090 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (67537131)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 252 m2
Telekterület: 667 m2
Szobaszám: 6
Budapest II. kerületének egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén kínálunk megvételre egy egyedi tervezésű, teljes körűen felújí...
700 000 000 HUF
2 777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (37528255)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 252 m2
Telekterület: 667 m2
Szobaszám: 6
700 000 000 HUF
2 777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Remeteszőlősi családi ház hirdetés (94223279)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 206 m2
Telekterület: 764 m2
Szobaszám: 5
Kivételes lehetőség családosok számára Remeteszőlősön, Pest vármegyében! Eladásra kínálunk egy 150négyzetméteres, modern, prémi...
276 000 000 HUF
1 339 805 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Remeteszőlősi családi ház hirdetés (72429942)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 206 m2
Telekterület: 764 m2
Szobaszám: 5
276 000 000 HUF
1 339 805 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (43554228)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 299 m2
Telekterület: 1847 m2
Szobaszám: 7
A festői Dunakanyarban, Vác kiemelt, közkedvelt részén kínálunk megvételre egy 2021-ben épült, minimál stílusú, prémium minőség...
349 900 000 HUF
1 170 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (93335689)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 299 m2
Telekterület: 1847 m2
Szobaszám: 7
349 900 000 HUF
1 170 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (39379757)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 1178 m2
Szobaszám: 5
Az 200 négyzetméteres ingatlan 1178 négyzetméteres telken helyezkedik el. a ház öt szobával két fürdőszobával rendelkezik. a 2 ...
250 000 000 HUF
1 086 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (55487324)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 1178 m2
Szobaszám: 5
250 000 000 HUF
1 086 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Badacsonytomaji családi ház hirdetés (37393269)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 340 m2
Telekterület: 1367 m2
Szobaszám: 5
Mesébe illő luxusvilla eladó Badacsonytomaj szívében, lélegzetelállító balatoni PANORÁMÁVAL! Vágyik a csendre, a végtelen kék...
450 000 000 HUF
1 323 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (87344752)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Debrecen, Homokkert csendes kis utcájában 1200 nm-es telken eladó 2022-es építésű, 300 nm-es, nappali + 5 szobás, nagy étkező k...
289 000 000 HUF
963 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (54432787)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 139 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Exkluzív, belsőépítész által megálmodott családi otthon eladó Debrecen egyik legpresztízsértékűbb kertvárosi övezetében Debrece...
205 000 000 HUF
1 474 820 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonalmádi családi ház hirdetés (37264449)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 265 m2
Telekterület: 624 m2
Szobaszám: 5
Van olyan ingatlan, amelyet nem pusztán négyzetméterben, hanem arányérzékben, minőségben és hangulatban kell mérni. Ez a balato...
395 000 000 HUF
1 490 566 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (97575334)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 1166 m2
Szobaszám: 1
Eladó Aranyhegy csendes, zöld részén egy napfényes, mediterrán hangulatú családi ház, amely két generációnak vagy befektetésnek...
399 000 000 HUF
1 662 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (32236723)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 244 m2
Telekterület: 486 m2
Szobaszám: 5
English below------Budapest IV. kerületének frekventált, mégis csendes részén kínálok megvételre egy 2003-ban épült, kiváló áll...
295 000 000 HUF
1 209 016 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszentiváni családi ház hirdetés (99325635)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma