Eladó azonnal költözhető lakások Szolnok (29 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 29 db
Szolnokon további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Szolnokon
Eladó Szolnoki panel lakás hirdetés (44379371)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy 51 m2-es panel lakást Szolnok, Széchenyi-lakótelepen. Az ingatlan fő...
26 900 000 HUF
527 450 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (85374937)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szolnokon a Puskás Tivadar körúton szigetelt épületben, tégla építésű, földszinti, 39 nm-es, 1 szobás, jó állapotú, tehermentes, azonnal birtokba vehető társas házi lakás eladó. Irányár: 26, 9 M Ft Érd: 20 231 66 44
26 900 000 HUF
689 743 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (84694777)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A  szolnoki  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Szolnok közkedvelt Tallinn városrészében egy 33 m2-es, 1 szobás, földsz...
27 900 000 HUF
845 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (67729965)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Szolnok abszolút belvárosában egy 54 négyzetméteres tégla lakás. Az ingatlan két szobával rendelkezik. Ideális választás ...
32 000 000 HUF
592 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki panel lakás hirdetés (93649876)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szolnokon a Széchenyi lakóparkban eladó 1 szobás (35 m2-es) lakás bútorozottan (kivéve 1 ágy, dohányzóasztal és egy szekrény va...
27 000 000 HUF
771 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (48397969)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy eladó 60 m2-es, 2 szobás téglalakást Szolnok belvárosában, azonnali k...
31 500 000 HUF
525 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki panel lakás hirdetés (53246373)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A szolnoki CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál Szolnok belvárosában, az Ady Endre úton egy 49 m2-es két szobás lakást. ...
30 000 000 HUF
612 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (34327456)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Szolnok, Tallinn városrészben 1. emeleti 56 négyzetméteres téglalakást. ...
33 900 000 HUF
605 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (19637287)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szolnok közkedvelt Tallinn városrészében kínálunk megvételre egy 43 m² alapterületű, földszinti elhelyezkedésű, jó állapotú lak...
32 000 000 HUF
744 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (53717956)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szolnok Kassai úton 2 szobás lakás eladó! a lakás a négyemeletes társasház 3. emeletén található, . Csendes, nyugodt környezet ...
30 500 000 HUF
622 448 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki panel lakás hirdetés (35859991)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi Otthon – Szolnok Szívében! Eladóvá vált egy kiváló elosztású, 2 szobás lakás Szolnok legkedveltebb részén, a belvár...
30 900 000 HUF
630 612 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki panel lakás hirdetés (39943572)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Fiatalok FIGYELEM!  Szolnokon, a Széchenyi lakótelepen, az Orosz György utcában eladó egy 6. emeleti, 2 szobás, nyugati fekvés...
35 990 000 HUF
666 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki panel lakás hirdetés (47463547)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szolnokon a vasútállomás mellett garzonlakás eladó! Amit az ingatlanról tudni kell: -30 nm-es egy szobás  -liftes háztömb 4...
27 800 000 HUF
926 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (36696784)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A szolnoki CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál Szolnok központjában egy 1. emeleti, 2 szobás, azonnal költözhető, teherm...
36 900 000 HUF
723 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (44674433)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szolnok, csendes, parkos részén, a vasútállomáshoz közel - a Bálvány utácában - eladásra kínálunk egy 1 szobás lodzsás lakást, ...
29 800 000 HUF
745 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (59443339)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szolnokon eladó 1. emeleti, 54 m²-es téglalakás! Szolnok közkedvelt részén, a Tallin városrészben eladásra kínálok egy 1. eme...
33 900 000 HUF
627 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (78586723)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó  családi ház Szandaszőlős csendes utcájában! Szolnok közkedvelt városrészében kínálunk megvételre egy 98 m²-es, teljesk...
69 000 000 HUF
704 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (92491271)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szolnok, belvárosában a Kossúth téren a városházával szemben eladó egy első emeleti felújjításra váró, két szobás egyedi gázfűt...
32 000 000 HUF
592 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (49274393)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A  szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínálja a következő ingatlant! Szolnokon, a belváros közelében, a Thököly úto...
39 900 000 HUF
767 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (42528928)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Madárcsicsergős jó reggelt! ! !  Ezt az életérzést élheti át minden nap ebben a gyönyörűen felújított 54 nm-es tégla építésű, ...
39 000 000 HUF
722 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való azonnal költözhető lakást Szolnokon?
← Előző oldal1 / 2 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó azonnal költözhető lakás Szolnokon? Akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak az eladó azonnal birtokba vehető lakások (tégla lakások, panel lakások, csúsztatott zsalus lakások). Ha már tudod, hogy milyen típusú eladó azonnal költözhető lakást keresel, akkor válassz alkategóriát a keresőben, hogy még pontosabb találati listából válogathass. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva bármilyen ingatlan hirdetést könnyedén megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Szolnoki ingatlanokat listázó oldalt.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal