Eladó azonnal költözhető lakások Tatabánya (71 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó azonnal költözhető lakások Tatabánya

Rendezés:

Összes találat: 71 db
Tatabányán további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Tatabányán
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (74122455)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Központi Ingatlanközvetítő Iroda kinálatában eladó, Tatabánya Óváros kedvelt részén, a Szabó Ignác utcában, ezt a zöldövezeti...
32 500 000 HUF
878 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (86363722)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Tatabánya egyik legkedveltebb városrészében, Dózsakertben, a Vadász úton, egy 4. emeleti, 55 m²-es, 2 szobás,...
42 500 000 HUF
772 727 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (37498775)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, azonnal költözhető lakás Tatabánya újvárosban, első EMELETEN! Ha fontos Önnek, hogy egy kiváló elosztású, azonnal...
43 500 000 HUF
836 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (95992995)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tatabánya-Újváros: Gondozott, erkélyes kislakás – ide csak költözni kell! Eladásra kínálok egy minden részletében karbantarto...
35 900 000 HUF
854 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (44561347)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Sima földszint, számtalan lehetőség! – Eladó lakás Tatabányán a Mártírok útján! A Dot-Ing Ingatlaniroda eladásra kínálja Tata...
31 900 000 HUF
839 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (85346366)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium minőségben felújított lakás eladó! Tatabánya frekventált részén, a Mártírok úton eladó egy 3. emeleti, saját részre, ...
58 500 000 HUF
1 063 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (57925397)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Ritkaság a piacon! I. emeleti, francia erkélyes, azonnal költözhető lakás eladó Tatabánya központjában (Egyetem közelében) Tat...
41 500 000 HUF
813 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (67243243)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
✨ Első emeleti lakás a bánhidai lakótelepen! ✨ Tatabánya legkedveltebb részén, a Dózsakerti Sétálóutcában eladó egy kiváló áll...
45 000 000 HUF
849 056 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (73479255)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó teljesen felújított, modern lakás Tatabánya Újvárosban! Tatabánya csendes, nyugodt részén, a belvároshoz közel eladó eg...
38 800 000 HUF
1 048 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (37874219)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabányán csendes környezetbe eladó egy nagyon jó adottságú, 1 emeleti 44 nm-es, 2 szobás lakás saját garázzsal, KERTTEL. ! J...
38 900 000 HUF
884 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (34513473)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó teljesen felújított, modern lakás Tatabánya Újvárosban! Tatabánya csendes, nyugodt részén, a belvároshoz közel eladó egy...
38 800 000 HUF
1 048 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (67413744)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 51 m²-es, erkélyes, teljeskörűen felújított lakás, Tatabánya Bánhidai lakótelepen. Az ingatlan 2021-ben A-tól Z-ig f...
45 900 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (94674756)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kivételes lehetőség sárberekben! Eladó egy 2. emeleti, erkélyes, 50 nm-es, azonnal költözhető lakás kiváló környezetben! Főb...
39 900 000 HUF
798 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (73697387)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A mai modern élettér igényeinek felel meg ez az eladó földszinti lakás, ami egy kis extrát is kínál. . . Tatabánya csendes, zöl...
43 900 000 HUF
828 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (13853883)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Belvárosi lehetőség az Agora szomszédságában! Eladó egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes téglablokk lakás, amely tökéletes alap e...
42 900 000 HUF
780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (39975397)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
38 800 000 HUF
1 048 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (67344355)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy földszinti, 2 szobás, 49m2 -es téglalakás Tatabánya Kertvárosban. Az épület kívűlről egy 10 cm-es szigetelést kapott...
34 900 000 HUF
712 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (44335729)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló elhelyezkedésű, azonnal költözhető lakás ELADÓ!  Tatabánya közkedvelt, csendes és nyugodt környékén kínálunk megvételre ...
41 500 000 HUF
813 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (42734347)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tatabánya közkedvelt részén, a Gál István lakótelepen eladó egy harmadik emeleti, 55nm-es, erkélyes lakás, amely kiváló állapot...
45 500 000 HUF
827 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (47589437)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya Kertvárosának kedvelt, nyugodt részén kínálunk eladásra egy 47 nm-es, első emeleti, téglaépítésű lakást, amely minden...
41 500 000 HUF
882 978 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való azonnal költözhető lakást Tatabányán?
← Előző oldal1 / 4 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó azonnal költözhető lakás Tatabányán? Akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak az eladó azonnal birtokba vehető lakások (tégla lakások, panel lakások, csúsztatott zsalus lakások). Ha már tudod, hogy milyen típusú eladó azonnal költözhető lakást keresel, akkor válassz alkategóriát a keresőben, hogy még pontosabb találati listából válogathass. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva bármilyen ingatlan hirdetést könnyedén megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Tatabányai ingatlanokat listázó oldalt.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal