rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 db
Eladó Adászteveli családi ház hirdetés (91649134)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 320 m2
Telekterület: 2430 m2
Szobaszám: 7
Eladóvá vált 284 nm-es felújított parasztház szép környezetben, Adásztevelen. A település Veszprém vármegyében, Pápától 6 km-...
70 000 000 HUF
218 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Adászteveli családi ház hirdetés (23586855)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 2598 m2
Szobaszám: 2
Eladóvá vált 91 nm-es családi ház Adásztevelen, mely országos műemlék. A 800 fő körüli lakost számláló település, Pápától 5 k...
15 900 000 HUF
106 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 2 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Homokbödögei családi ház hirdetés (44497245)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1370 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Homokbödögén 3 szobás 81 nm-es családi házat. A település Veszprém vármegyében Pápától 15 km-re a Bakony lá...
19 900 000 HUF
203 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagygyimóti családi ház hirdetés (44729535)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 383 m2
Telekterület: 751 m2
Szobaszám: 2
Eladó ingatlan Nagygyimóton, sokoldalú lehetőségekkel Nagygyimót központjában kínálunk megvételre egy jelenleg presszóként műkö...
24 900 000 HUF
65 013 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Homokbödögei családi ház hirdetés (44776273)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 1271 m2
Szobaszám: 3
Eladó ház Homokbödögén! Szeretne egy kényelmes otthont a saját elképzelései szerint? Itt a lehetőség! ! ! Eladó egy felújítá...
24 900 000 HUF
244 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyteveli családi ház hirdetés (36628936)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1324 m2
Szobaszám: 2
Eladó tornácos családi ház Pápa közelében, nagy telekkel, melléképületekkel Pápától mindössze 10 percre, csendes, nyugodt utcá...
25 900 000 HUF
323 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyteveli családi ház hirdetés (76478333)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1610 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nagytevelen - Kényelmes otthon Veszprém vármegyében, Pápától mindössze 10 km-re! Eladásra kínálunk egy 110 m...
34 900 000 HUF
317 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyteveli családi ház hirdetés (39433736)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted