Eladó családi ház Budapest (4558 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 558 db
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (98435334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 339 m2
Telekterület: 936 m2
Szobaszám: 5
Budapest új „ Rózsadobján „ a III. kerületben az Ürümi hegy és az Aranyhegy találkozásánál eladó új építésű Villa. A Villa elh...
457 000 000 HUF
1 348 082 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (33342457)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 169 m2
Telekterület: 741 m2
Szobaszám: 5
PANORÁMÁS, 2-3 generációs HÁZ A francia iskola KÖZELÉBEN II/a. kerületben, Máriaremete csendes, kis forgalmú mellékutcájában,...
248 000 000 HUF
1 467 455 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (73238674)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 341 m2
Telekterület: 836 m2
Szobaszám: 6
***** Panorámás budai ingatlan **** 3 apartman, vagy 2 apartman és iroda vagy otthoni vállalkozás Mindez egy saroktelken (836 n...
729 300 EUR
765 965 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (14348396)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 348 m2
Szobaszám: 3
Többcélú hasznosítási lehetőség! ! ! Budapest XV. kerületének nagyforgalmú, centrális részén eladó egy 180m2- es, felújított,...
120 000 000 HUF
705 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi családi ház hirdetés (59997423)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 460 m2
Telekterület: 1601 m2
Szobaszám: 4
12. kerület Csillebérc, Irhás-árok és Farkas-völgy határ mentén a Szabadság hegy déli leejtőjén, a természetvédelmi övezet hatá...
2 200 000 EUR
1 712 861 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (38754876)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1360 m2
Szobaszám: 2
Eladó ház nagy telekkel! A XXII kerületben eladó az Óhegyen kétszobás hétvégi-ház. Nagy telek tartozik hozzá/1360 nm/ két ut...
45 000 000 HUF
1 285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (43216616)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 563 m2
Szobaszám: 1
Csepel fejlesztési övezetében, megkezdett építkezéssel eladó 563 m2 TELEK! Közvetlen a lakótelep szomszédságában összközműves...
38 000 000 HUF
584 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (27544752)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 907 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Kispest Óvárosban! Kiváló közlekedéssel, frekventált helyen eladó egy megmentésre váró családi ház nagy tel...
89 900 000 HUF
998 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (73446349)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 763 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálom a XVIII. kerület egyik legnépszerűbb és közkedvelt részén a Lónyaytelepen ezt a két önálló házból álló (lakhat...
94 900 000 HUF
741 406 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (28463344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, a Gilice tér közvetlen közelében, 40nm-es családi ház 709 nm-es t...
49 900 000 HUF
1 247 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (54493394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 1
Budafok szép panorámás részén a Rózsavölgy feletti dombon, csendes mellékutcában eladó egy bájos kis ház 520 négyzetméteres tel...
46 300 000 HUF
1 052 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (96678739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4
Eladó bútorozott családi ház, kertkapcsolattal Eladó Remetekertvárosban egy 800 nm-es önálló telken lévő 3 szintes családi ház...
690 000 EUR
1 123 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (37735836)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 477 m2
Telekterület: 1401 m2
Szobaszám: 9
Kiváló befektetési lehetőség budán! Új ÉPÍTÉSŰ! ! ! Apartmanháznak, bármilyen célú magánintézménynek, irodaháznak alkalmas ING...
2 764 000 EUR
2 075 281 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (35393433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 320 m2
Telekterület: 533 m2
Szobaszám: 6+ 2 fél
Családi ház a Rózsadombon! +++ Eladó négyszintes családi ház a második kerület egyik legjobb részén! +++ Ez az ingatlan jó leh...
590 000 000 HUF
1 843 750 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (41738322)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1145 m2
Szobaszám: 6
Budaligeten, a Francia iskolától 3 percre, eladóvá vált egy hangulatos családi ház elbüvölő telken! Az ingatlan kiváló állapo...
745 000 EUR
889 390 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (57245193)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 741 m2
Szobaszám: 6
Intim elhelyezkedés, átgondolt KIVITELEZÉS! Máriaremete szélén, közvetlen erdő szomszédságában eladó 3 szintes családi ház kö...
640 000 EUR
764 039 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (42636842)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 6
Eladó Budapest XVIII. kerületében, Szent Imre-kertváros kerületrészben, egy két szintes 180 nm-es, jelenleg három lakásból álló...
105 000 000 HUF
583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (17994355)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 467 m2
Szobaszám: 6
260 Nm-es kétszintes családi ház 1/2 tehermentes tulajdonjoga ELADÓ! Az mediterrán stílusú ház 1990-ben épült meg, egy 467 nm-e...
97 000 000 HUF
373 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (12418254)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 597 m2
Szobaszám: 3
Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, Szent Imre-kertvárosban, csendes, zöld, idilli környezetben, egy 109 nm-es, kiváló állap...
115 000 000 HUF
1 055 045 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (33953922)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 295 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 11
Szent Erzsébet térnél a kerület központjában, 535 nm-es telken álló, három szintes négy lakásos társasház tervekkel, dokumentác...
84 900 000 HUF
287 796 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal