Eladó családi ház Érd (755 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 755 db
Eladó Érdi családi ház hirdetés (22931443)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 522 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy minden részletében 2026-os színvonalra emelt, kulcsrakész, teljes körűen berendezett családi rezidencia Érdliget legk...
134 000 000 HUF
1 595 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (33283982)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 743 m2
Szobaszám: 3
Érden családi házas övezetben a Bagoly u környékén 743 nm-es telken 70 nm-es teljes körűen felújított családi ház eladó. Az ép...
104 900 000 HUF
1 498 571 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Érdi családi ház hirdetés (43792987)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 567 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk Érd Vincellér részén egy 150 m2-es családi házat, ami rengeteg lehetőséget rejt magában. Akár családi életr...
99 900 000 HUF
666 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (22662927)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1086 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy vadonatúj, 2026-ban épülő, álomszép családi ház Érd, Fundoklia völgy szívében. A tágas, 120 négyzetméteres otthon h...
120 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (34255348)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 1196 m2
Szobaszám: 5
Tágas családi ház hatalmas telekkel Érden rengeteg lehetőséggel! Eladó Érd közkedvelt, nyugodt részén egy 114 nm-es családi h...
120 000 000 HUF
1 061 946 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (59637323)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 215 m2
Telekterület: 585 m2
Szobaszám: 6
Eladó Érd városközpontjában, a bevásárlóközponttól, vasútállomástól, rendelőintézettől, valamint iskoláktól és óvodáktól mindös...
183 900 000 HUF
855 348 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (27537337)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 991 m2
Szobaszám: 5
**Új építésű, nappali + 4 szobás önálló családi ház garázzsal érd, PARKVÁROS**Érd egyik legkedveltebb részén, **Parkvárosban** ...
149 990 000 HUF
1 127 744 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (37132739)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 285 m2
Telekterület: 1038 m2
Szobaszám: 5
Ritka lehetőség Érdligeten Örökpanorámás Prémium OtthonÉrdliget egyik legkeresettebb részén kínálok megvételre egy valóban kivé...
299 000 000 HUF
1 049 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (83472889)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 886 m2
Szobaszám: 4
Érd Sasváros kiemelt részén, eladó egy teljes körűen felújított családi ház. a ház 108 nm. -Es, amely 2020-. Ban számtalan kors...
88 800 000 HUF
822 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (32123493)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 3
Eladó Érdi Családi ház Ligeti Vasútállomás Közelében! Garázzsal és Kúttal! Érd ligetes része nyugodt, családias hangulatú, ideá...
82 000 000 HUF
820 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (35744281)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 139 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4
Eladó 2026-ban épülő családi ház Érden, a Bagoly utca közelében. Ez a különleges ingatlan 139, 5 négyzetméteres, 3 szobával, na...
136 900 000 HUF
984 892 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (53743743)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 2
Árcsökkenés! ! ! ! ! ! Kiváló befektetés! Kiadásra és lakhatásra is! Új tető! Új nyílászárók 3 rétegű üvegezéssel! Új bejárati ...
86 000 000 HUF
988 505 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (65142596)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 5
Eladó Új Építésű Családi Ház Gárdonyi Iskolánál! Ez az, új építésű családi ház tökéletes választás azok számára, akik magas szí...
135 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (78889623)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 681 m2
Szobaszám: 5
Eladó alsó parkvárosban 152 nm-es belő hasznos alapterületű 4 szoba+nappali éthezős, két fűrdőszobás családi ház szép tágas gar...
159 800 000 HUF
1 051 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (37578833)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 863 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 2025-ben épülő, új építésű családi ház, amely 132 négyzetméteres tágas és modern élettérrel várja új tulajdonosait. A...
110 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (63497592)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 954 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Érd központi részén kínálunk megvételre egy 50 nm-es, szerkezetkész, befejezésre váró házat, 954 nm osztatlan közös tulajdonú, ...
31 500 000 HUF
630 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (27633334)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 667 m2
Szobaszám: 3
***Otthon start programra alkalmas családi ház eladó Érd Istvántelep csendes, nyugodt részén! *** Megvételre kínálunk Érd Istv...
79 000 000 HUF
897 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (67399337)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1057 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
Modern családi otthon Érd szívében? Ahol a csend és a kényelem találkozik! Központi elhelyezkedés, csendes környezet! Mindez ...
149 000 000 HUF
827 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (82494263)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Eladó egy ikerház Érden, Parkváros és Vincellér határán Kiváló elhelyezkedésű, 2013-ban épült, tágas és világos családi ház el...
149 000 000 HUF
1 273 504 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (56255443)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, energiatakarékos családi ház két terasszal? Most még ön választhatja meg a belső KIALAKÍTÁST! 3%-Os Otthon Start P...
144 900 000 HUF
1 035 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Érden?