Eladó ingatlan Érd (1109 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 109 db
Eladó Érdi családi ház hirdetés (22931443)
14 perce a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 522 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy minden részletében 2026-os színvonalra emelt, kulcsrakész, teljes körűen berendezett családi rezidencia Érdliget legk...
134 000 000 HUF
1 595 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (13438348)
18 perce a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 245 m2
Szobaszám: 2
Érdliget virág nevű utcájában kellemes helyen eladó egy nettó 44 nm-es ikerházi lakás. Az önálló helyrajzi számon nyilvántarto...
35 000 000 HUF
514 705 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Érdi családi ház hirdetés (33283982)
37 perce a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 743 m2
Szobaszám: 3
Érden családi házas övezetben a Bagoly u környékén 743 nm-es telken 70 nm-es teljes körűen felújított családi ház eladó. Az ép...
104 900 000 HUF
1 498 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (48847643)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 572 m2
Szobaszám: 5
Érd közkedvelt, csendes részén, kiváló elosztású amerikai konyha- nappali + 4 szobás ikerház eladó. Kiváló állapotú, 2001-ben...
145 000 000 HUF
1 035 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (54441233)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 426 m2
Szobaszám: 4
Eladó Érd dombos városi részén egy nyugodt környéken található ikerház fél, mely teljes egészében elkerített telekkel rendelkez...
129 000 000 HUF
806 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (43792987)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 567 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk Érd Vincellér részén egy 150 m2-es családi házat, ami rengeteg lehetőséget rejt magában. Akár családi életr...
99 900 000 HUF
666 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (22662927)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1086 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy vadonatúj, 2026-ban épülő, álomszép családi ház Érd, Fundoklia völgy szívében. A tágas, 120 négyzetméteres otthon h...
120 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (34255348)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 1196 m2
Szobaszám: 5
Tágas családi ház hatalmas telekkel Érden rengeteg lehetőséggel! Eladó Érd közkedvelt, nyugodt részén egy 114 nm-es családi h...
120 000 000 HUF
1 061 946 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (59637323)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 215 m2
Telekterület: 585 m2
Szobaszám: 6
Eladó Érd városközpontjában, a bevásárlóközponttól, vasútállomástól, rendelőintézettől, valamint iskoláktól és óvodáktól mindös...
183 900 000 HUF
855 348 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (25295479)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag készpénzes vásárlók RÉSZÉRE! #Nemfix3% Érd kedvelt Dombosváros részén, a Fundoklia-völgy közvetlen közelében kínálu...
54 000 000 HUF
843 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (93549879)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag készpénzes vásárlók RÉSZÉRE! #Nemfix3% Érd közkedvelt Dombosváros részén, a Fundoklia-völgy közvetlen közelében kín...
56 000 000 HUF
823 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (27537337)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 991 m2
Szobaszám: 5
**Új építésű, nappali + 4 szobás önálló családi ház garázzsal érd, PARKVÁROS**Érd egyik legkedveltebb részén, **Parkvárosban** ...
149 990 000 HUF
1 127 744 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (37132739)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 285 m2
Telekterület: 1038 m2
Szobaszám: 5
Ritka lehetőség Érdligeten Örökpanorámás Prémium OtthonÉrdliget egyik legkeresettebb részén kínálok megvételre egy valóban kivé...
299 000 000 HUF
1 049 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (36749299)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 572 m2
Szobaszám: 5
Érd közkedvelt, csendes részén, kiváló elosztású amerikai konyha- nappali + 4 szobás ikerház eladó. Kiváló állapotú, 2001-ben é...
145 000 000 HUF
1 035 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (83472889)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 886 m2
Szobaszám: 4
Érd Sasváros kiemelt részén, eladó egy teljes körűen felújított családi ház. a ház 108 nm. -Es, amely 2020-. Ban számtalan kors...
88 800 000 HUF
822 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (32123493)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 3
Eladó Érdi Családi ház Ligeti Vasútállomás Közelében! Garázzsal és Kúttal! Érd ligetes része nyugodt, családias hangulatú, ideá...
82 000 000 HUF
820 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (35744281)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 139 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4
Eladó 2026-ban épülő családi ház Érden, a Bagoly utca közelében. Ez a különleges ingatlan 139, 5 négyzetméteres, 3 szobával, na...
136 900 000 HUF
984 892 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (53743743)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 2
Árcsökkenés! ! ! ! ! ! Kiváló befektetés! Kiadásra és lakhatásra is! Új tető! Új nyílászárók 3 rétegű üvegezéssel! Új bejárati ...
86 000 000 HUF
988 505 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (65142596)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 5
Eladó Új Építésű Családi Ház Gárdonyi Iskolánál! Ez az, új építésű családi ház tökéletes választás azok számára, akik magas szí...
135 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (78889623)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 681 m2
Szobaszám: 5
Eladó alsó parkvárosban 152 nm-es belő hasznos alapterületű 4 szoba+nappali éthezős, két fűrdőszobás családi ház szép tágas gar...
159 800 000 HUF
1 051 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Érden?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
← Előző oldal1 / 56 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ingatlanok Érden? Érd településen is elérhetők az eladó házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is. Érd, Pest megye városaként kedvelt célpont az ingatlant keresők körében. A kínálatban többféle típusú ingatlan megtalálható, lakásoktól a telkekig. A főváros közelsége és a kedvező életfeltételek miatt sokan választják ezt a környéket. Tudod már, mire vágysz? Akkor használd a kategóriaszűrést, vagy böngészd tovább ezen az oldalon az eladó Érdi házakat, itt az eladó lakásokat Érden, ezen az oldalon az eladó Érdi telkeket.
Ajánlott városrészek Érden: Fenyves-Parkváros   Parkváros   Dombosváros   Ófalu   Újfalu   Tisztviselőtelep   Újtelep   Tusculanum   Városközpont   Postástelep   Érdliget   Vincellér   

Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló, garázs, iroda, üzlethelyiség, mezőgazdasági ingatlan, vendéglátási ingatlan, fejlesztési terület és intézmény) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha nem kifejezetten csak Érden keresel eladó ingatlant, akkor érdemes körül nézned az eladó ingatlan Pest megye oldalon is. A megyeszékhelyek nagyon vonzók az ingatlan keresők körében. Javaslom, hogy nézz körül az eladó ingatlan Budapest oldalon. Ha mégis inkább albérletet keresel Érden, akkor az albérlet Érd oldalon nézelődj. Magánszemélytől eladó ingatlanok – részletek: tulajdonostól eladó ingatlan Érd.