Eladó ingatlan Érd 70 millióig (205 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Érd 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 205 db
Érden további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Érden
Eladó Érdi egyéb telek hirdetés (59544834)
10 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 835 m2
Szobaszám: n/a
Érd-Ófalu csendes részén, eladó egy 835 nm-es, 20 méter utcafronttal rendelkező, Lke-8-as övezetbe tartozó, sík építési telek. ...
21 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (13438348)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 245 m2
Szobaszám: 2
Érdliget virág nevű utcájában kellemes helyen eladó egy nettó 44 nm-es ikerházi lakás. Az önálló helyrajzi számon nyilvántarto...
35 000 000 HUF
514 705 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Érdi ikerház hirdetés (25295479)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag készpénzes vásárlók RÉSZÉRE! #Nemfix3% Érd kedvelt Dombosváros részén, a Fundoklia-völgy közvetlen közelében kínálu...
54 000 000 HUF
843 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (93549879)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag készpénzes vásárlók RÉSZÉRE! #Nemfix3% Érd közkedvelt Dombosváros részén, a Fundoklia-völgy közvetlen közelében kín...
56 000 000 HUF
823 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (63497592)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 954 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Érd központi részén kínálunk megvételre egy 50 nm-es, szerkezetkész, befejezésre váró házat, 954 nm osztatlan közös tulajdonú, ...
31 500 000 HUF
630 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi lakóövezeti telek hirdetés (97324145)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 954 m2
Szobaszám: n/a
Érd központi részén kínálunk eladásra egy 954nm belterületi telket. a telek nyeles és osztatlan közös tulajdonú. Egy 50 nm-es f...
31 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (58949126)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 736 m2
Szobaszám: 2
Érdligeten, a Zsitva utcában kínálunk megvételre egy 736 nm-es telken lévő 60 nm alapterületű felújítandó önálló, összközműves,...
59 900 000 HUF
998 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (27293377)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Érd Parkvárosban kiváló elhelyezkedés! Érden eladó lakás, az ingatlan 2010-ben épült, tégla szerkezetű, modern kialakítású ép...
65 000 000 HUF
970 149 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (97671553)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Érd Parkvárosban! Érden eladó lakás, az ingatlan 2010-ben épült, tégla szerkezetű, modern kialakítású épületben található, át...
65 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (37834399)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 3
Érd női neves utcák egyikében 88 nm. -Es házikó. A ház ytong és könnyűszerkezet eggyüttesen, az építkezésről fotók állnak ren...
45 000 000 HUF
511 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (47813794)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 304 m2
Szobaszám: 3
Felújítandó ház kiváló adottságú telken Érd ófalui részén Érd egyik kedvelt, nyugodt ófalui környékén kínálunk megvételre egy ...
45 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (15355457)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Eladó fél ikerház Érd központi részén 65 nm Érd kedvelt, központi helyén kínálunk megvételre egy 65 nm-es, jó elosztású fél ik...
69 900 000 HUF
1 075 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi lakóövezeti telek hirdetés (17847859)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 573 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy 573 négyzetméteres üres telek a Borneves utcában. a telek minden szükséges közművel rendelkezik a területen belül: vi...
39 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi lakóövezeti telek hirdetés (43378232)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 572 m2
Szobaszám: n/a
Érd parkváros részén eladó építési telek 572 m2-es! Lke -4 besorolású a telek. Legkisebb kialakítható terület: 550 m2Beépítés m...
27 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi lakóövezeti telek hirdetés (93734723)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: n/a
Panorámás építési telek eladó Érd–Dombosváros kedvelt részén! Érd-Dombosváros nyugodt, családias részén kínálunk megvételre e...
42 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (34494329)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 870 m2
Szobaszám: 3
Érd Dombosvárosban – Azonnal Költözhető Ikerház Fél! Érd kedvelt, nyugodt részén, Dombosvárosban eladó egy kiváló adottságokk...
67 000 000 HUF
511 450 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi lakóövezeti telek hirdetés (37853264)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2017 m2
Szobaszám: n/a
Eladó építési telek Érden! Eladó egy 2017 négyzetméteres, Lke-7 besorolású építési telek Érd egyik nyugodt, mégis kiválóan meg...
23 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (42279422)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 13127 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Érd külterületén kínálunk megvételre egy 13127 nm-es szántó besorolású telket. A földterület jelenleg is bérbe van adva, gyöny...
11 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi külterületi telek hirdetés (49827468)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3535 m2
Szobaszám: n/a
Eladó telek Érd, Ford utca, kertes mezőgazdasági övezet (Mk) Érd egyik kedvelt részén, a Ford utcában kínálok megvételre egy k...
26 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (31954437)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Eladó fél ikerház Érd központjában – 65 nm, kiváló elosztás, klímás, jó közlekedéssel Érd közkedvelt, központi részén kínálunk...
69 900 000 HUF
1 075 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Érden?
← Előző oldal1 / 11 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ingatlanok Érden 70 millióig? Érd településen is elérhetők az eladó házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is. Érd, Pest megye városaként kedvelt célpont az ingatlant keresők körében. A kínálatban többféle típusú ingatlan megtalálható, lakásoktól a telkekig. A főváros közelsége és a kedvező életfeltételek miatt sokan választják ezt a környéket. Tudod már, mire vágysz? Akkor használd a kategóriaszűrést, vagy böngészd tovább ezen az oldalon az eladó Érdi házakat, itt az eladó lakásokat Érden, ezen az oldalon az eladó Érdi telkeket.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló, garázs, iroda, üzlethelyiség, mezőgazdasági ingatlan, vendéglátási ingatlan, fejlesztési terület és intézmény) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha nem kifejezetten csak Érden keresel eladó ingatlant, akkor érdemes körül nézned az eladó ingatlan Pest megye oldalon is. A megyeszékhelyek nagyon vonzók az ingatlan keresők körében. Javaslom, hogy nézz körül az eladó ingatlan Budapest oldalon. Ha mégis inkább albérletet keresel Érden, akkor az albérlet Érd oldalon nézelődj. Magánszemélytől eladó ingatlanok – részletek: tulajdonostól eladó ingatlan Érd.