rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 10 db
Eladó Érdi családi ház hirdetés (71444648)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 358 m2
Telekterület: 923 m2
Szobaszám: 7
Érd-Újtelep legnyugodtabb részén, egy átmenő forgalomtól mentes zsákutcában eladó egy 2003-ban épült, egyedi tervezésű, összese...
139 900 000 HUF
390 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (15334822)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: 771 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Otthon és/vagy BEFEKTETÉS! Eladó Tusculanum és Újtelep határán egy alápincézett belső kétszintes 161 nm-es családi ház 771 nm...
98 000 000 HUF
608 695 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Érdi családi ház hirdetés (74322559)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 599 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Érd Újtelepi részén, csendes környezetben eladó egy bővíthető családi ház, mely jelenleg két, egybeépített épületből áll. Az ...
74 900 000 HUF
1 070 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (53325637)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: 771 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Otthon és/vagy BEFEKTETÉS! Eladó Tusculanum és Újtelep határán egy alápincézett belső kétszintes 161 nm-es családi ház 771 nm-e...
98 000 000 HUF
608 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (38837299)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 681 m2
Szobaszám: 5
Lakás árán családi ház, ÉRD-ÚJTELEP! Érd-Újtelep, 681 m-es telken épült nappali+4 hálószobás családi ház ELADÓ! Az ingatlan ...
59 900 000 HUF
479 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (31242734)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: 771 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Otthon és/vagy BEFEKTETÉS! Eladó Tusculanum és Újtelep határán egy alápincézett belső kétszintes 161 nm-es családi ház 771 nm-...
98 000 000 HUF
608 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (33957295)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: 771 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
98 000 000 HUF
608 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (81275378)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1026 m2
Szobaszám: 4
Nagy telek Érd újtelepen - kiváló ár / érték ARÁNY Eladó Érd Újtelep csendes, aszfaltozott utcájában egy 1026 nm-es, összközmű...
63 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (41333346)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: 771 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
98 000 000 HUF
608 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (43246331)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 740 m2
Szobaszám: 3
Érd Újtelep csendes utcájában keresi új lakóját egy szépen felújított hangulatos 72 nm-es 3 szobás családi ház 740 nm-es parkos...
97 300 000 HUF
1 351 388 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 10 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Érdi házrész hirdetés (51244859)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 178 m2
Szobaszám: 2
Érd, postástelepen, (Riminyáki úton, 2 szobás, felújítandó 48 nm-es házrész eladó! Az ingatlan osztatlan közös tulajdonrészű, f...
21 500 000 HUF
447 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (63497592)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 954 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Érd központi részén kínálunk megvételre egy 50 nm-es, szerkezetkész, befejezésre váró házat, 954 nm osztatlan közös tulajdonú, ...
31 500 000 HUF
630 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (13438348)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 245 m2
Szobaszám: 2
Érdliget virág nevű utcájában kellemes helyen eladó egy nettó 44 nm-es ikerházi lakás. Az önálló helyrajzi számon nyilvántarto...
35 000 000 HUF
514 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (37482437)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1369 m2
Szobaszám: 1
Érden, Ófaluban női neves utcák egyikében eladó, egy kb 30nm-es kis ház, mely szobából, és konyhából áll. Az téliesített könnyű...
37 900 000 HUF
1 263 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (44392394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 321 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház, 39 900 000 huf vételáron, Érd, Alsó Parkvárosban. Egyedi tervezésű, amely szerkezetkész állapotban várja új ...
39 900 000 HUF
266 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (46493124)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
Eladó érdligeti 2, 5 szobás ház, 500 nm-es TELEKKEL! - Felújítandó, műanyag nyílászárók cseréje MEGTÖRTÉNT - tetőtér BEÉPÍTHE...
39 900 000 HUF
518 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (25432532)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 1
Ha nem szeretnél panelba költözni, de nem szeretnél nagy telket sem, akkor ez a házikó te rád vár! Érd Ófaluban eladásra kínálo...
42 000 000 HUF
857 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (81842348)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1150 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Érden telek árában! Érden, csendes utcában eladó egy 72 m²-es, könnyűszerkezetes + részben téglafalas családi...
43 000 000 HUF
597 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (35914299)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 3
Érd női neves utcák egyikében 88 nm. -Es házikó. a ház ytong és könnyűszerkezet eggyüttesen, az építkezésről fotók állnak rende...
45 000 000 HUF
511 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (38934574)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 304 m2
Szobaszám: 3
Felújítandó ház kiváló adottságú telken Érd ófalui részénÉrd egyik kedvelt, nyugodt ófalui környékén kínálunk megvételre egy 30...
45 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Érden?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal