Eladó családi ház (48116 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 48 116 db
Eladó Budapest XI. kerületi családi ház hirdetés (49428536)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 628 m2
Szobaszám: 6
***Kelenvölgyben! Kiemelt megbízás! *** 80 MFt-ig lakásbeszámítással is! Elsősorban Budapest és dél-budai régió. Budapest, XI. ...
235 000 000 HUF
1 566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (46671346)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 990 m2
Szobaszám: 4
Eladó újszerű családi ház kiváló műszaki jellemzőkkel és igényes esztétikával KIVITELEZVE! Családi ház eladó a XV. kerületben R...
236 000 000 HUF
907 692 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (42447448)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 5
Prémium minőség és csend 210 nm-es önálló álomotthon ELADÓ! Költözzön Budapest XVIII. kerületének legkedveltebb részére, Újpéte...
199 999 000 HUF
952 376 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (44822359)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 736 m2
Szobaszám: 5
Eladó egy felújított, kétgenerációs téglaépítésű családi ház Kispest kedvelt kertvárosi részén! Ez az ingatlan kiváló elosztáss...
185 000 000 HUF
1 541 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (88747551)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 2
XVIII. kerület Erzsébettelepen, eladó, 1920 környékén épült családi ház. Az ingatlan 68 nm-en terül el, az 1960-as években volt...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (59782945)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1121 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Békéscsaba kedvelt, családbarát, csendes városrészében, Fényesen kínálunk eladásra egy jó beosztású, három szobás, két nappalis...
59 900 000 HUF
374 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceredi családi ház hirdetés (53486851)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1119 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújított családi ház Cered központjában, Nógrád megyében! Eladásra kínálok egy 2 szobás, berendezéssel együtt eladó c...
26 900 000 HUF
426 984 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vértesacsai családi ház hirdetés (94889445)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 1722 m2
Szobaszám: 4
Vértesacsán, gyönyörűen felújított, 210 nm-es, családi ház (vendégház), 3 konyhával, 2 nappalival, szaunával, dézsafürdővel, me...
230 000 000 HUF
1 095 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Romhányi családi ház hirdetés (45842496)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 1182 m2
Szobaszám: 3
Romhány egyik csendes mellékutcájában vált eladóvá egy 1182m2-es, akár gazdálkodásra is alkalmas telken elhelyezkedő, három szo...
17 500 000 HUF
273 437 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (33549814)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
Polgári jellegű családi ház eladó Győr–Gyárváros szívében, csendes utcában A Komplex Ingatlaniroda megvételre kínálja Győr – G...
69 000 000 HUF
460 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balassagyarmati családi ház hirdetés (23477317)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: 675 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Balassagyarmat központjához közel vált eladóvá két különnyíló, összesen 157m2 alapterülettel rendelkező ingatlan, melyből a nag...
48 000 000 HUF
305 732 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (79462384)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1421 m2
Szobaszám: 5
Beruházók, felujítók FIGYELEM! Budaörs XI. Ker- határához közeli, -egyik legkeresettebb- kertvárosi részén, lke-1/sz besorolás...
220 000 000 HUF
1 294 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Homrogdi családi ház hirdetés (44626253)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1604 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy 90 nm hasznos alapterületű 1+2 fél szobás családi ház Homrogd település központjában egy 1604 négyzetméteres telken. ...
15 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Forrói családi ház hirdetés (74612284)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 672 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Forró csendes, rendezett részén egy kiváló elosztású, 95 m2-es családi ház, amely egy 672 m2-es, gondozott te...
25 000 000 HUF
263 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói családi ház hirdetés (39534328)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Több generációnak ideális, 6 szobás, kertes családi ház SZIKSZÓN! Szikszó, eladó 1987-ben épült, tégla építésű családi ház, a...
42 500 000 HUF
177 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taktaharkányi családi ház hirdetés (49935578)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1304 m2
Szobaszám: 3
Taktaharkány fő utcán 3 szobás családi ház eladó. a ház alkalmas lehet akár vállalkozásra is. Falusi CSOK igénybe vehető. Takta...
7 490 000 HUF
74 900 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói családi ház hirdetés (99748115)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1095 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Szikszó csendes utcájában, tágas telekkel! Eladásra kínálok Szikszón, nyugodt, rendezett környezetben, egy 9...
37 000 000 HUF
406 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói családi ház hirdetés (43336735)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 865 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Szikszó településen eladásra kínálok 865 nm-es telken, tégla, szilikát falazatú 90 m2-es családi há...
43 000 000 HUF
477 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fancsali családi ház hirdetés (98973723)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 2066 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Fancsal település központi részén, 66 nm-es vegyes falazatú családi ház, 2066 m2-es telekkel eladó....
15 900 000 HUF
240 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (86929597)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 897 m2
Szobaszám: 6
Eladó Panorámás Családi Ház Máriaremetén Elegancia és Modern KényelemBudapest ii/a Kerület: Exkluzív Környezet, Kiemelkedő Műsz...
298 000 000 HUF
1 241 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal