Eladó családi ház (47860 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 47 860 db
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (54525537)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 438 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Vas megyében, Szombathelyen, Gencsapáti határán 91 nm-es, 3 szobás új építésű lakóház eladó! A kiváló fekvésű telkeken, Zöldme...
65 602 208 HUF
720 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisjászfalui családi ház hirdetés (72795198)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Remek ár érték arányban, kizárólag irodánk kínálatában! ! ! Tágas, napfényes családi ház Pilisjászfalun – nyugodt környezetbe...
119 900 000 HUF
856 428 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pilisvörösvári családi ház hirdetés (48773764)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Már leköthetők! Megfizethető árú új építésű ikerház felek, Pilisvörösvár központi részén 2026 év végi átadással/birtokbavétel...
108 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszántói családi ház hirdetés (75459476)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Pilisszántón megfizethető árú, családi ház eladó! A kert 200m2, két utcára nyílik a telek, a kert végéből szép panoráma a kör...
59 900 000 HUF
559 813 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (63258474)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 896 m2
Szobaszám: 6
Eladó Délegyházán egy tágas, kétgenerációs családi ház, amely nettó 164 m²-es alapterületével és 896 m²-es telkével igazán sok ...
89 900 000 HUF
548 170 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali családi ház hirdetés (59674434)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 635 m2
Szobaszám: 7
1. Magyar leírás Marcaliban található ez a felújított családi ház, amely egy rendezett telken helyezkedik el. Az ingatlan két t...
149 900 000 HUF
599 600 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tibolddaróci családi ház hirdetés (47455384)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1870 m2
Szobaszám: 2
Megvásárlásra kínálok Tibolddaróc központi részén, mégis csendes utcában egy 1870 m²-es telken elhelyezkedő, 56 m² alapterületű...
12 000 000 HUF
214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (75577773)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1416 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében Madarason családi ház eladó. Az 1980-as években épült 91nm-es tégla falazatú ingatlan 1416 nm-es telken...
9 000 000 HUF
98 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunbajai családi ház hirdetés (97836352)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1053 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében Kunbaján családi ház eladó. Az ingatlan 70nm az 1950-es években épült, és 1053nm-es telken helyezkedik ...
9 000 000 HUF
128 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kartali családi ház hirdetés (24993726)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1348 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
EEladó családi ház Kartalon tágas tér, kedvező ár! 2173 Kartal 3 szoba 105m² Csendes mellékutcában, zöldövezeti környezetben....
61 990 000 HUF
590 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Inárcsi családi ház hirdetés (16595779)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 5
Inárcson, újépítésű környezetben eladó egy modern családi ház, amely 2026 II. Negyedévében készül el. a 138 nm-es ingatlanhoz e...
114 000 000 HUF
890 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (88896739)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 318 m2
Telekterület: 976 m2
Szobaszám: 7
Eladó egy történelmi és kulturális emlékeket őrző, patinás villa Budapest II. kerületének egyik legszebb részén, Szemlőhegyen. ...
779 990 000 HUF
2 452 798 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kübekházai családi ház hirdetés (46774548)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 1510 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Kübekházán melléképülettel! Kübekháza csendes utcájában eladó egy felújítandó, vegyes falazatú családi ház, v...
12 500 000 HUF
195 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apátfalvai családi ház hirdetés (34964954)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 528 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Apátfalván, jó környéken felújítandó ház eladó! Remek lehetőség családoknak és befektetőknek egyaránt! Az ingatlan három külön ...
9 800 000 HUF
79 674 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (45775467)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 999 m2
Szobaszám: 5
Eladó Erdőkertes aszfaltozott utcájában, új építésű 113 m2-es önálló családi ház 999 m2-es telken. A ház 4 szoba + amerikai ko...
114 900 000 HUF
904 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (31778579)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 5
Prémium minőség és csend 210 nm-es önálló álomotthon ELADÓ! Költözzön Budapest XVIII. kerületének legkedveltebb részére, Újpét...
199 999 000 HUF
952 376 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (47424748)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 217 m2
Telekterület: 256 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 1990-ben épült, napfényes tégla lakás, amely kiváló központi helyen található. a lakás egyedülállóan elegáns otthoni ...
170 000 000 HUF
783 410 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (74337427)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
Dunaparti Családiház Nagy Telekkel Kishajó Kikötővel Eladó! Dunakanyar egyik legszebb részén Leányfalun helyezkedik el, kelet...
150 000 000 HUF
1 086 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (42796645)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 283 m2
Szobaszám: 3
Kispest elegáns, kertvárosi részén különleges ajánlat. Eladásra kínálok egy 95nm-es családi házat a XIX. kerület legnyugodtabb ...
84 900 000 HUF
893 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (55744259)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 283 m2
Szobaszám: 3
Kispest elegáns, kertvárosi részén különleges ajánlat. Eladásra kínálok egy 95nm-es családi házat a XIX. kerület legnyugodtab...
84 900 000 HUF
893 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal