Eladó családi ház (47882 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 47 882 db
Eladó Kunfehértói családi ház hirdetés (93993427)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1456 m2
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun megye Kunfehértó, Jókai utcában, felújítandó, 57 nm-es ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található egy szoba...
13 990 000 HUF
245 438 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (93538475)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
Budapest XVI. kerületének egyik legkedveltebb, nyugodt kertvárosi részén kínálunk megvételre egyedi karakterének köszönhetően m...
169 000 000 HUF
2 036 144 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Érdi családi ház hirdetés (38349492)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 863 m2
Szobaszám: 4
Az építkezés már elkezdődött! 3%-Os támogatott hitel és CSOK Plusz igénybe vehető! Modern, új építésű önálló családi ház ga...
110 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (86363432)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 705 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó önálló családi ház Pécel szívében Új tulajdonosát keresi egy önálló családi ház csendes részen, mégis csupán 3 perc sétá...
83 900 000 HUF
1 353 225 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyomaendrődi családi ház hirdetés (37349338)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 1417 m2
Szobaszám: 2
A Szarvasi CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Gyomaendrődön, a horgászatot kedvelők számára kitűnően alkalmas: Fűzfászu...
21 000 000 HUF
328 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szászbereki családi ház hirdetés (74323612)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 627 m2
Szobaszám: 5
A Szolnoki CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál Szászbereken tégla építésű családi házat! Falusi CSOK igénybevehető! Szá...
88 000 000 HUF
586 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szászbereki családi ház hirdetés (14574847)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 627 m2
Szobaszám: 5
88 000 000 HUF
586 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Töki családi ház hirdetés (45239795)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 287 m2
Telekterület: 4201 m2
Szobaszám: 3
Tök belterületén családi ház, különálló gazdasági épülettel nagy telken ELADÓ! Ne hagyja ki ingatlan keresésénél ezt a kínálat...
179 000 000 HUF
623 693 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (33299437)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 652 m2
Szobaszám: 6
Vecsés központi részén, akár kettő generáció lakhatására alkalmas, részben felújított 180m2-es Családi ház egy önálló üzletréss...
128 500 000 HUF
713 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Látrányi családi ház hirdetés (72546467)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 3006 m2
Szobaszám: 5
Látrány nyugodt, rendezett részén, a Balatontól néhány perces autóútra eladó egy 120 m²-es iker családi ház, közös 3006 m²-es t...
48 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (38444521)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1250 m2
Szobaszám: 2
Tiszavasváriban családiház, garázzsal, kertel eladó! Az ingatlan főbb tulajdonságai: - Tégla és vályog falazat - Cseréptetős...
21 900 000 HUF
243 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (72493387)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1326 m2
Szobaszám: 5
Őrbottyán rohamosan fejlődő, falusias bájú település az északi agglomerációban, Fővárosunktól mindössze 30 km-re a Gödöllői dom...
129 990 000 HUF
649 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (39333248)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 600 m2
Telekterület: 3063 m2
Szobaszám: 13
Leányfalu kedvelt hegyoldali részén, a Dunától mindössze néhány percnyire kínálok eladásra egy 3036 nm-es telken elhelyezkedő, ...
390 000 000 HUF
650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (53277538)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 598 m2
Szobaszám: 4
Szigethalmon központi helyen igényes kivitelezésű 122nm -es felújított családiház 598nm -es szabályos telken sürgősen eladó! ...
89 000 000 HUF
741 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (64447331)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Délegyházán tavaktól nem messze 45nm-es nyaraló eladó vízpart kilátással. Az ingatlan összközműves. Extra:-kamera, riasztó, sü...
43 900 000 HUF
975 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdősmároki családi ház hirdetés (94437763)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 330 m2
Telekterület: 4942 m2
Szobaszám: 10
Erdősmárok nyugodt, zöldövezeti részén eladásra kínálok egy 330 m²-es, jelenleg panzióként működő ingatlant, amely három különá...
138 000 000 HUF
418 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetcsépi családi ház hirdetés (73697842)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szigetcsépi Közvetlen Vízparti 83nm-es 3 szobás családiház, 522nm -es telekkel sürgősen eladó! Az ingatlan 2008-ban épült 5 c...
109 900 000 HUF
1 324 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (44348355)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Mindenféle extrával ellátott igényes családiház a Dunaparton! ! Kiskunlacházán 2024 -ben épült, 137nm-es családiház 600nm-es t...
139 000 000 HUF
1 014 598 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (26983351)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Halásztelek központi részen gyönyörűen felújított 240nm-es családiház 629nm-es telken Sürgősen eladó. Az ingatlan 1973-ban épü...
133 900 000 HUF
557 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (55594742)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 186 m2
Telekterület: 481 m2
Szobaszám: 4
Miskolcon, a belváros közelében, panorámás, 4 hálószobás családi ház eladó – többgenerációs otthonnak is ideális! Eladóvá vál...
87 998 000 HUF
473 107 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal