Eladó családi ház (47870 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 47 870 db
Eladó Érdi családi ház hirdetés (53574174)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, energiatakarékos családi ház két terasszal? Most még ön választhatja meg a belső KIALAKÍTÁST! 3%-Os Otthon Start P...
144 900 000 HUF
1 035 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (43795378)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 1604 m2
Szobaszám: 6
Érden eladó luxus, energiahatékony családi ház fűthető medencével és 0 Ft áramszámlával Eladásra kínálok Érden, aszfaltos, ren...
530 000 000 HUF
1 514 285 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (32449944)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 6
Budaörs Naphegy részén eladó egy bruttó 368 m2-es, 3 szintes családi ház. Az épület egy 530 m2-es telken található, mely 2002...
385 500 000 HUF
1 285 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (21383274)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 192 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
***Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! *** XVIII. kerületi családi ház ELADÓ! Budapest, XVIII. kerületének Liptáktele...
109 000 000 HUF
567 708 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (23574433)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1313 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy tágas, napfényes családi ház Debrecen, Alsójózsai részén, pár lépésnyire a bevásárlóközponttól. A ház tágas nappaliv...
116 900 000 HUF
649 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (44381443)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 559 m2
Szobaszám: 6
Debrecenben főút mellet, teljesen felújított 240 nm-es, nappali + 5 szobás családi ház eladó! Nagyszerű lehetőség nagy családo...
200 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (73527347)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1162 m2
Szobaszám: 4
Püspökladány központi utcájában üzlethelyiségnek, vagy akár kétgeneráció részére felújított ház eladó! Elosztása miatt tökélet...
29 500 000 HUF
184 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hosszúpályi családi ház hirdetés (48137769)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy különleges lehetőséget rejtő, felújítandó családi ház Hosszúpályiban, Hajdú-Bihar megyében, mely nem csak egy, de két...
27 990 000 HUF
205 808 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (64784397)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 993 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy napfényes, központhoz közel eső, nappali plusz három hálószobás családi ház Püspökladányban. Az ingatlan kiváló válas...
120 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (81587519)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 380 m2
Telekterület: 752 m2
Szobaszám: 4
Debrecen egyik legkedveltebb belvárosi részén eladó egy kiváló állapotú, nappali + 9 szobás, 380 m2 nagyságú tágas otthon, amel...
405 000 000 HUF
1 065 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (16557429)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 746 m2
Szobaszám: 2
Zártkerti Ingatlan Szikigyakorban. Debrecen, Szikigyakor területén kínálunk eladásra egy 55 m 2-es, felújítandó, zártkerti be...
19 900 000 HUF
361 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mikepércsi családi ház hirdetés (59277724)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1473 m2
Szobaszám: 5
Mikepércs főutcáján, kívülről teljesen felújított családi ház eladó, bejáratott és jól jövedelmező üzlettel. Mikepércs Debrec...
210 000 000 HUF
1 312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (72979239)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2870 m2
Szobaszám: 4
Debrecen Szepes csendes, nyugodt, biztonságos környéken eladóvá vált beton alapon vegyes falazatú 100 nm 3 szobás+ nappalis csa...
85 000 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (38434398)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 206 m2
Telekterület: 1007 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy gyönyörű, fiatal építésű családi házat, 1007 m²-en, parkosított kerttel, amely örökzöld oázisként szolgál...
250 000 000 HUF
1 213 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (75495977)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 310 m2
Telekterület: 675 m2
Szobaszám: 8
Eladó egy páratlanul napfényes, egyedi hangulatú otthon Debrecen egyik legértékesebb környékén közvetlenül a Nagyerdő mellett. ...
229 000 000 HUF
738 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mikepércsi családi ház hirdetés (34325742)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1162 m2
Szobaszám: 2
Mikepércs központjában, a főúthoz közeli, csendes utcában 80 nm-es, 2 szobás családi ház eladó! Az ingatlan kiválló lokációval ...
59 000 000 HUF
737 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíradonyi családi ház hirdetés (43784598)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 4057 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nyíradonyban Debrecen vonzáskörzetében! Csendes, kisvárosias környezetben, lakható, igény szerint felújítandó...
27 000 000 HUF
391 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (53747773)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 878 m2
Szobaszám: 6
Debrecenben, a város közkedvelt Úrrétje városrészében eladóvá vált ez az impozáns és igényes kivitelezésű, 2004-ben épült, 250/...
195 000 000 HUF
780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (43624488)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 500 m2
Telekterület: 10036 m2
Szobaszám: 5
Debrecen Vámospércsi út környékén Egy több mint 1 hektáros területen elhelyezkedő családi házat kínálunk megvételre. a minden i...
850 000 000 HUF
1 700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (73247383)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 429 m2
Szobaszám: 4
Debrecenben, a Csapókertben kínálok eladásra egy 69 nm-es, nappali + 3 szobás, szigetelt családi házat 429 nm-es telken! Az ing...
79 990 000 HUF
1 159 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal