Eladó családi ház (47870 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 47 870 db
Eladó Berettyóújfalui családi ház hirdetés (93938497)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 2
Vállalkozásra is alkalmas családi ház frekventált helyen! Eladásra kínálok egy 85 m²-es, 2 szobás felújítandó, téglaépítésű c...
38 000 000 HUF
447 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (47644779)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 3
Püspökladány központjában, mégis csendes, zöld övezetben 120 nm-es 2 emeletes családi otthon eladó! Az ingatlan 1983-ban épült...
58 000 000 HUF
483 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (55733757)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 697 m2
Szobaszám: 3
Debreceni vonzáskörzetében, Sámsonkertben eladó egy szép állapotú, két szobás, amerikai konyhás nappalis családi ház. A kínál...
36 990 000 HUF
697 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentpéterszegi családi ház hirdetés (45342359)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1446 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Szentpéterszegen – Ártándi határ mellett! Szentpéterszegen eladásra kínálok egy 1995-ben épült, stabil szer...
33 500 000 HUF
429 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (46879243)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 2
Debrecen-Nagymacs egyik legbarátságosabb részén, egy nyugodt, aszfaltozott utcában kínáljuk eladásra ezt a folyamatosan karbant...
45 000 000 HUF
937 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (26739547)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 2040 m2
Szobaszám: 1
Nádudvaron, kisvárosi övezetben eladó új építésű, 35 nm-es, kis családi ház és 36 nm-es garázs, tároló. A felépült ingatlanok ...
12 500 000 HUF
357 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Létavértesi családi ház hirdetés (43593574)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 770 m2
Szobaszám: 3
Létavértes központjában, 3 szobás, étkező-konyhás, 89nm-es családi ház, 770 nm-es telken, különálló garázzsal eladó! Jellemző...
25 000 000 HUF
280 898 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (24934316)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 603 m2
Szobaszám: 2
Debrecen Tégláskertben kínálok eladásra egy teljeskörűen felújított 70 m2-es családi ház részben parkosított, részben térköveze...
72 000 000 HUF
1 028 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentpéterszegi családi ház hirdetés (44727445)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 2877 m2
Szobaszám: 3
Eladó Szentpéterszegen egy korszerűen felszerelt családi ház. A ház 2, 5 szobát, fürdőszobát, konyhát, kazánházat, teraszt tar...
47 000 000 HUF
510 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (52865553)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Debrecenben egy gyönyörű családi házat. a házban található elektromos kapuval ellátott garázs, tárolók a pinc...
89 900 000 HUF
670 895 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (52663729)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 784 m2
Szobaszám: 4
Debrecenben, Alsójózsán, 784 m2-es telken fekvő 97 m2-es, nappali+ 3 szobás kétgenerációs családi ház eladó! Az ingatlan főbb...
109 900 000 HUF
1 132 989 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (53297363)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen Biczó István kertben található 37 nm-es ház, telek árban, 854 nm zártkerti telekkel. a házban van víz, fördőszob...
23 000 000 HUF
621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui családi ház hirdetés (95419496)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1646 m2
Szobaszám: 2
Kezdő otthon? Nyaraló? Befektetés? Ez a ház bármire nyitott! Ha szeretnél elszakadni a város zajától, és egy saját kis kuckór...
18 000 000 HUF
209 302 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újlétai családi ház hirdetés (47599367)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1446 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Újléta csendes, rendezett utcájában egy 63 nm-es két szoba-étkezős, felújításra, modernizálsára váró családi ...
20 000 000 HUF
317 460 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (87656647)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 967 m2
Telekterület: 1432 m2
Szobaszám: 16
Debrecenben a városközponttól kb. 5 Km-re ÉK-i irányban nagy forgalmú út mellett eladó egy 936 nm-es többfunkciós ingatlan. Az...
539 000 000 HUF
557 394 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói családi ház hirdetés (47554649)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 173 m2
Telekterület: 386 m2
Szobaszám: 5
Tágas, napfényes otthon Hajdúszoboszló szívében akár exkluzív irodának is! Eladásra kínálok egy 174 m²-es, egyedi tervezésű c...
139 000 000 HUF
803 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (53848442)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy kis zártkerti családi ház a Biczó István kert remek részén. Ha szereti a friss levegőt és a kertészkedést ez az ön in...
25 900 000 HUF
809 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszováti családi ház hirdetés (77693364)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1152 m2
Szobaszám: 6
Debrecentől 20 km-re, kiváló minőségű úton közlekedve, Hajdúszovát csendes részén eladó egy jó adottságokkal rendelkező sarokte...
29 000 000 HUF
432 835 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (75934572)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted