Eladó családi ház (47870 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 47 870 db
Eladó Bocskaikerti családi ház hirdetés (85924758)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 1186 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy bővítés alatt álló kis családi ház Bocskaikertben. Az ingatlan város közeli, Debrecen autóval 10 perc alatt elérhető....
18 500 000 HUF
377 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagysápi családi ház hirdetés (23444764)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2788 m2
Szobaszám: 3
Nagysáp, takaros HÁZ! ! ! Eladásra kívánok Nagysáp központi részén, tégla építésű, 3 szobás, 110 m2 hasznos lakótérrel rendel...
39 500 000 HUF
359 090 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bakonysárkányi családi ház hirdetés (98439598)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 2028 m2
Szobaszám: 3
Karbantartott ház Bakonysárkányon! a 81-es fút mentén elhelyezkedő Bakonysárkányon, csendes utcában kínálom megvásárlásra ezt a...
49 000 000 HUF
306 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskédi családi ház hirdetés (17235249)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 421 m2
Telekterület: 1012 m2
Szobaszám: 5
Minden igényt kielégítő családi ház eladó Kecskéden! Kecskéden, újépítésű környezetben eladó, két szinten közel 400 nm alapter...
154 900 000 HUF
367 933 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (43284371)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 8
Esztergom belterületén eladásra kínálok egy zártkerti ingatlant, mely 2 generáció számára is alkalmas. A családiház két utcáró...
212 257 800 HUF
606 450 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lábatlani családi ház hirdetés (74798546)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 340 m2
Telekterület: 1146 m2
Szobaszám: 7
Lábatlan szépsége nem csak a lenyűgöző ingatlanban rejlik, hanem a település természetes környezetében és közösségi életében is...
116 000 000 HUF
341 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (46398213)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 676 m2
Szobaszám: 4
Panorámás, medencés családi ház eladó Esztergom BúbánatvölgybenEz a kivételes adottságokkal rendelkező, panorámás elhelyezkedés...
104 900 000 HUF
888 983 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ácsteszéri családi ház hirdetés (36754494)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 194 m2
Telekterület: 16199 m2
Szobaszám: 5
Szeretne erdő mellett élni? Családi ház, gyönyörű panorámával, 16. 199 m2 területtel! Ácsteszér településen kínálok megvételre...
105 000 000 HUF
541 237 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (63786725)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 367 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178012 hivatkozási számú székesfehérvári családi ház. A család...
97 650 000 HUF
938 942 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (39346341)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 2
Debrecen Gerebytelepen felújítandó családi ház eladó! A családi ház 516 nm telken, 50 nm-es vegyes falazatú, cserép tetős. A ...
47 000 000 HUF
940 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (81714431)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 5
Debrecen Bihari kertben családi ház eladó! 540 Nm telken, 112 nm- es tégla építésű, cserép tetős családi ház található. a vil...
62 900 000 HUF
561 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (78334975)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 263 m2
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen Torockó utcán, frekventált helyen levő családi ház. Paraméterek: Telek mérete: 263 nm Alapterület: 60 nm Felúj...
58 900 000 HUF
981 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (32644144)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 4
Debrecen belvárosában kert kapcsolatos ház eladó! A ház 133 nm- es, 100 nm kert kapcsolattal, tetőteres kialakítással. A ház...
95 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balmazújvárosi családi ház hirdetés (22697522)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Balmazújváros szélén eladó egy 82 nm-es, vegyes falazatú, felújítandó állapotú családi ház. Héjazata tetőcserép. Fűtés: kályh...
22 900 000 HUF
266 279 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bojti családi ház hirdetés (43673633)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 3079 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Bojt központi részén, egy 2 szobából álló, vályog falazatú, beton alapon fekvő 64 négyzetméteres családi háza...
17 450 000 HUF
272 656 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (45234444)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 555 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
**Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! ** Autentikus parasztház Orosháza belvárosában - ritka lehetőség! Eladó Orosháza be...
13 500 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (37874831)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 1
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Szentes egyik legnyugodtabb környékén egy kedves, 25 nm-es zártkerti ingatl...
4 999 999 HUF
199 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (42548933)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az Otp Ingatlanpont kínálatában *** eladó Csongrád-Csanád vármegyében Szentesen egy felújított 2 szobás családi ház! !...
31 900 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (17493573)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 585 m2
Szobaszám: 8
3 Generáció számára is ideális családi ház Szemere TELEPEN! Eladó egy 260 nm-es, téglaépítésű, emeletes, körbejárható családi...
269 000 000 HUF
1 034 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (39532388)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Kecskeméthez közel újépítésű házak még elérhetőek! Kecskemét központjától rövid úton megközelíthető családi házak eladók! K...
72 000 000 HUF
960 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal