Eladó családi ház (48021 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 48 021 db
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (22578293)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 2
Kiskunfélegyháza, Selymes részén teljesen felújított kis ház eladó! Jellemzők: 30 m2-es fő épület, másfél szoba 12 m2-es mel...
31 300 000 HUF
1 043 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentkirályi családi ház hirdetés (89745339)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 5
Eladó Szentkirályon, az Ifjúsági lakótelepen egy 103 m2-es, jó adottságú családi ház. Főbb jellemzők: 5 szoba 103 m2 lakótér...
49 900 000 HUF
484 466 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (54244313)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1089 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk Békés vármegyében, Orosházán egy 95 nm-es, vegyes falazatú, jó állapotú családi házat 1089 nm-es telken. Az i...
22 990 000 HUF
247 204 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (99245397)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 356 m2
Szobaszám: 3
Eladó a 15. kerület közkedvelt részén, csendes utcában, egy 356 m2-es telken lévő 71 m2-es, két szobás + egy 35 m2-es ház! Az...
99 000 000 HUF
933 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (84776466)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 283 m2
Szobaszám: 3
XIV. kerület, Kiszugló csendes részén, a Lőcsei utcában eladó egy 283 m²-es telken álló, felújítandó, 85 m²-es családi ház. A...
119 900 000 HUF
1 199 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (67235337)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 387 m2
Szobaszám: 4
Új építésű családi ház Őrbottyán egyik legkedveltebb lakóparkjában – költözz be egy nyugodt, biztonságos környezetbe! Ha olya...
97 500 000 HUF
1 048 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (73417457)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 3
Rezsimentes, felújított otthon Erzsébettelepen, ahol a régi idők hangulata és a modern kényelem találkozikVan az a ház, ahol má...
142 900 000 HUF
1 134 126 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (99454332)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 1011 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
Eladó egy különleges kialakítású, tágas családi ház! Nyeles telken elhelyezkedő, 167, 6 m2-es ingatlan várja új tulajdonosát,...
69 900 000 HUF
418 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kislippói családi ház hirdetés (33826335)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1799 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Kislippón akár két család számára. Kislippó csendes részén eladó egy 100 m²-es, két lakrészes családi ház, ö...
17 990 000 HUF
179 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadbattyáni családi ház hirdetés (63518377)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1172 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Szabadbattyán szívében! Szabadbattyán központi, de csendes zsákutcájában kínálunk megvételre egy 74 m²-es, ...
47 500 000 HUF
641 891 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Várpalotai családi ház hirdetés (48577759)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 594 m2
Szobaszám: 4
Várpalotán, egy idilli, csendes utcában eladó ez a családi ház, amely remek lehetőséget kínál azok számára, akik saját ízlésük ...
44 500 000 HUF
415 887 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vértessomlói családi ház hirdetés (97994551)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 424 m2
Telekterület: 1333 m2
Szobaszám: 7
Vértessomlón 2 generációs, 5 szobás, duplakomfortos családi ház nagyméretű melléképülettel és medencével eladó! Vértessomló e...
134 900 000 HUF
318 160 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (45534659)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 276 m2
Telekterület: 876 m2
Szobaszám: 6
Eladóvá vált egy két szintes, rendkívül tágas családi otthon a XVIII. kerület egyik legcsendesebb, kertvárosi övezetében, ahol ...
199 900 000 HUF
724 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (49634623)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 859 m2
Szobaszám: 3
Ajánlatom egy azonnal költözhető, korszerű és elegáns lakás csendes, nyugodt és jó környezetben. Kertvárosban, csendes környék...