Eladó családi ház (48021 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 48 021 db
Eladó Péceli családi ház hirdetés (43927595)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Exkluzív, panorámás ikerház igényes kivitelben PÉCELEN Egyedi tervek alapján készülő, modern, magas minőségű ikerház mindkét l...
165 000 000 HUF
785 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tabi családi ház hirdetés (33185274)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 3600 m2
Szobaszám: 3
A lido home siófoki ingatlanirodája eladásra kínálja ezt a zártkerti ingatlant, 60 m2-es lakóépülettel és 3746 m2-es telekkel. ...
19 000 000 HUF
316 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (64351257)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 5
A lido home Nagykanizsa eladásra kínál egy zalaegerszegi családi HÁZAT. A lido home Nagykanizsa által eladásra kínált zalaeger...
89 900 000 HUF
428 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Igali családi ház hirdetés (44833418)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1570 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
A lido home Kaposvár eladásra kínálja az igali családi HÁZÁT. A lido home Kaposvár által kínált igali családi ház jellemzői: ...
59 900 000 HUF
399 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (92738435)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 702 m2
Szobaszám: 5
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán ezt a 702 nm. -Es összközműves körbekerített ingatlant, a rajta álló...
75 900 000 HUF
554 014 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szatymazi családi ház hirdetés (68344274)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1437 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Szatymazon! Csendes, nyugodt környezetben kínálunk egy 85 m²-es vegyes építésű ingatlant, 1437 m²-es telekk...
34 900 000 HUF
410 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (34975823)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 368 m2
Telekterület: 797 m2
Szobaszám: 6
Fedezze fel Budapest 23. kerületének, Soroksárnak rejtett kincseit, ahol az otthon és a befektetés tökéletes harmóniában találk...
171 450 000 HUF
465 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (85992634)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 6
Otthon, ahol a hétköznapok is ünneppé válnak. Eladóvá vált egy tágas, 6 szobás családi ház Nagytétény egyik legkedveltebb, cs...
169 999 999 HUF
944 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőröstetétleni családi ház hirdetés (18876473)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 6000 m2
Szobaszám: 7
Ez az eladó ingatlan lehetőséget kínál a vidéki életmód és a vendéglátás egyesítésére egy nyugodt és gyönyörű környezetben. a v...
64 900 000 HUF
463 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mikepércsi családi ház hirdetés (57884543)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 3999 m2
Szobaszám: 4
Mikepércs rohamosan fejlődő részén eladó 3999 m2-es mini birtok, családi HÁZZAL! ! ! A döntés az új tulajdonosé, hogyan folyt...
108 000 000 HUF
1 090 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pálházai családi ház hirdetés (52797773)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 600 m2
Telekterület: 1257 m2
Szobaszám: 8
Képzeld el, hogy egy olyan ingatlanra bukkantál, amely nemcsak a családi életed, hanem a vendéglátó vállalkozásod számára is ki...
50 000 000 HUF
83 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (15645819)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 6
2 Lakás plusz üzlet és garázs/raktár Érd, központhoz közeli, forgalmas részén, főút mellett eladó egy kétszintes, (két lakásos)...
147 000 000 HUF
565 384 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (97476752)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 1442 m2
Szobaszám: 5
Fenyves-Parkvárosi Nappali + 4 szobás mediterrán ház, dupla telek, dupla garázs, dupla fürdőszoba! Az ingatlan egy 1442 nm-es,...
235 000 000 HUF
1 068 181 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi családi ház hirdetés (39428743)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Komáromban egy négy szobás, jó állapotú cc. 100Nm-es családi házat garázzsal, melléképületekkel, pincével 1...
75 000 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (45445733)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 420 m2
Telekterület: 1885 m2
Szobaszám: 7
Budakeszin, a festői szépségű Makkosmária városrészben kínálunk eladásra egy igazán különleges, használt családi házat. a 400 n...
290 000 000 HUF
690 476 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (88919775)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 211 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 6
Tulajdonostól eladó Budapest, XVII. kerületben 2 külön bejáratú családi ház. Kis átalakítással akár 3 is kialakítható. Az inga...
154 900 000 HUF
734 123 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (44533817)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 653 m2
Szobaszám: 5
Eladó Miskolc, Görömbölyön, 653 m2-es telken, pince + földszint + emelet + tetőtér szinteltolású, 240 m2 alapterületű, 1982-ben...
78 000 000 HUF
325 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (81446548)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 695 m2
Szobaszám: 6
Győr-Újváros rendezett, kedvelt részén kínálom eladásra ezt a 695 m2-es telken lévő 6 szobás, kiváló elosztású, dupla garázzsal...
134 900 000 HUF
710 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (85828454)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 273 m2
Telekterület: 1411 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Gárdony, Ady Endre utcában eladó egy 6, 5 szobás, két lakrésszel rendelkező összesen 273 nm-es (Fszt. : 219 Nm, Emelet: 54 nm) ...
189 990 000 HUF
695 934 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (51361869)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 417 m2
Szobaszám: 2
Felsőhámorban felújítandó ikerházfél eladó – természetközeli környezetben, a Szinva-patak partján Eladásra kínálunk Felsőhámor...
33 490 000 HUF
499 850 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal