Eladó családi ház (48023 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 48 023 db
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (62349344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 5500 m2
Szobaszám: 5
Nyíregyháza Sóstóhegyen a Kemecsei út közelében eladó egy több célra is használható 220 nm-es, egyedi gázfűtéses, műanyag nyílá...
75 000 000 HUF
340 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (16448866)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 504 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyházán, Malomkert közelében eladó egy két generációs, 130  nm-es, Nappali + 3 szobás családi ház és a hozzá tartozó 80 nm...
75 000 000 HUF
576 923 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (96732277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 501 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyházán a Korányi Frigyes úton eladó egy  170 nm-es, 3 szoba +nappalis, egyedi gázfűtéses, műanyag nyílászárókkal felszere...
94 000 000 HUF
552 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (72444764)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 10000 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyházán 78 nm-es 3 szoba-nappalis könnyűszerkezetes családi ház 3 garázzsal, ipari árammal, 40 mázsa hallal telepített, ha...
77 000 000 HUF
987 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (39223431)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 1980 m2
Szobaszám: 7
Nyíregyháza Oroson eladó egy 240 nm-es, 7 szobás, dupla komfortos, egyedi gáz+ vegyes tüzelésű kazánnal fűtött, műanyag nyílász...
82 000 000 HUF
341 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (76414482)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 412 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyháza Ságvári Kertvárosban eladó egy szigetelt tégla építésű, 165 nm-es, 4 szoba +nappalis, egyedi gázfűtéses, redőnyözöt...
69 900 000 HUF
423 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (52974917)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 7822 m2
Szobaszám: 2
Nyírtelek elején eladó egy két helyrajzi számon található 7822 nm-es telekterületen elhelyezkedő 80 nm-es, 2 szobás, egyedi gáz...
35 000 000 HUF
437 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (85674392)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 674 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza belvárosának kedvelt részén eladó igényesen berendezett, tágas belső terekkel rendelkező, 204 nm-es luxus családi h...
240 000 000 HUF
1 176 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (36433467)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 810 m2
Szobaszám: 5
Nyíregyháza impozáns részén a Sóstói úton 210 nm-es, 5 szobás felújítandó műemlék jellegű villa, 770 nm-es telekterülettel elad...
90 000 000 HUF
428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (27538337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 986 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyháza Sóstóhegy csendes utcájában eladó egy tégla építésű, 220 nm-es 5 szoba+ konyha +étkezős, egyedi gáz +vegyes tüzelés...
100 000 000 HUF
454 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (87864953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1450 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza-Nyírszőlős elején eladó egy, 100+70 nm-es, 3 külön nyíló szoba +nappalis, szintes, jó állapotú, klimatizált családi...
90 000 000 HUF
529 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (47565332)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: 6+ 2 fél
Panorámás, belső medencés családi ház Máriaremetén! Csendes, családi házas környezetben, közel a természethez eladó egy 270 n...
249 000 000 HUF
922 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (65957493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: 6+ 2 fél
249 000 000 HUF
922 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (64394269)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 503 m2
Szobaszám: 4
Békéscsabán a Virág utcában eladó (jelenleg) két generációs, összesen 120 nm-es családi ház, melléképületekkel. A ház utcafron...
38 000 000 HUF
311 475 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (99427126)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 440 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Békéscsaba közkedvelt részén, a Csaba-park tőszomszédságában eladó 160 nm-es, 5+ szobás, kiváló állapotú sorház. A tulajdonos ...
79 900 000 HUF
499 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (87224353)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 5
Békéscsabán, a belváros szívében, a Csaba Center mögötti csendes utcában kínálunk eladásra egy családi életre tervezett, teljes...
92 000 000 HUF
613 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (82829842)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 840 m2
Szobaszám: 7
Budapesttől pár km-re, Halásztelek legszebb utcájában vált eladóvá ez 2000-ben épült, 200 m2-es, 7 szobás önálló családi ház, m...
155 000 000 HUF
775 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki családi ház hirdetés (24332952)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1032 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Téglából épült családi ház Tárnok és Érd határán helyezkedik el. 1032 m2-es telken, mely növényekkel, fákkal csodás handulatot ...
75 000 000 HUF
535 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (87514547)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 365 m2
Szobaszám: 6
Eladó kétgeneráviós ház IV. kerületben! ! ! Két otthon egy áráért? ! MEGTALÁLTA! ! ! ! Otthon, ami többet nyújt! Képzeld el...
199 000 000 HUF
1 093 406 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (25213199)
6 hónapnál régebbi hirdetés