Eladó családi ház (48023 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 48 023 db
Eladó Diósjenői családi ház hirdetés (73946488)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 1286 m2
Szobaszám: 6
Két ház, saját STÉG. 20 Méterre a TÓTÓL. CSEND, börzsöny, horgász PARADICSOM. ÉRDEKEL az azonnali BIRTOKBAADÁS? TEHERMENTES...
64 900 000 HUF
569 298 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Eleki családi ház hirdetés (79554435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Elek központi részen az 1980-as években épült 78 m2-es beton alap tégla falazatú családi házat, melyhez tarto...
20 900 000 HUF
165 873 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (54363243)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Debrecen–Józsa kertvárosi részén eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező, 3 szintes családi ház, 1 050 m²-es, intim, parkosít...
159 000 000 HUF
636 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (74349987)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 1101 m2
Szobaszám: 7
Kiskunlacházán, jól megközelíthető helyen kínálunk eladásra egy egyedi belső tervezésű otthont. Az ingatlan egy 1099 m²-es pa...
119 900 000 HUF
333 055 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemecsei családi ház hirdetés (99459235)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3
Kemecsén a Petőfi utcán eladó egy tégla építésű, 96 nm-es, 2+1 szobás családi ház, 600 nm-es telekterülettel. A ház további je...
27 000 000 HUF
281 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kállósemjéni családi ház hirdetés (18264524)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1069 m2
Szobaszám: 2
Kállósemjén központjának közelében eladó egy 75 nm-es, jelenleg (60 nm-es lakótérrel rendelkező) 2 szobás családi ház, 1069 nm-...
22 500 000 HUF
375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírpazonyi családi ház hirdetés (22373929)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 192 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyházától pár percre Kabaláson, alkuképes áron eladó, egy modern, új építésű, 192 nm-es, (bruttó 233 nm-es, ) 4 szoba +nap...
159 000 000 HUF
828 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (37737933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Borbányán eladó egy 110 nm-es, 3 külön nyíló szoba+ nappalis-étkezős, hőszivattyús padlófűtéssel szerelt fűtésrends...
145 000 000 HUF
1 318 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (32212692)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Nyírszőlősben eladó egy 98 nm-es, 3 külön nyíló szoba+ nappalis-étkezős, hőszivattyús padlófűtéssel szerelt fűtésre...
89 900 000 HUF
917 346 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (53483493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 457 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyházán a Belváros közelében eladó egy tégla építésű, 140 nm-es, 4 szoba + nappalis, egyedi gázfűtéses családi ház 457 nm-...
79 000 000 HUF
564 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (22398337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
95 000 000 HUF
969 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (95882972)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Nyírszőlősben eladó egy 98 nm-es, 3 külön nyíló szoba+ nappalis-étkezős, hőszivattyús - padlófűtéssel szerelt fűtés...
95 000 000 HUF
969 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (19747772)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Kisteleki szőlőben eladó egy tégla építésű 90 nm-es, (78 nm-es hasznos alapterületű) 2 szoba +nappalis, egyedi gázf...
47 900 000 HUF
532 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (39134852)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1260 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyházától pár percre Császárszálláson (Butykán) eladó egy 1990-ben téglából épült, 3 szoba +nagy konyhás, egyedi gáz +vegy...
33 000 000 HUF
440 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (45446843)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 599 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyházán a Sóstói út közelében, eladó egy új tetőszerkezettel ellátott, jó állapotú, 105 nm-es, 2+1 szobás, nagy konyhás ik...
75 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (42393176)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 641 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyházán a Metró közelében eladó egy 2000-ben téglából épült, 80 nm-es, 2 szoba + nappalis-étkezős, garázsnál összeépített ...
62 900 000 HUF
786 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (14727554)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 2115 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyházán a Korányi Frigyes utcán eladó egy szigetelt 2000 -ben  téglából épült, 132 nm-es lakótérrel, és további 160 nm-es ...
159 000 000 HUF
1 204 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (92437497)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 484 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Abszolút belvárosában a Bessenyei tér közelében eladó egy polgári típusú, 95 nm-es, 3 szobás, egyedi gáz + kandalló...
63 990 000 HUF
673 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagycserkeszi családi ház hirdetés (76764355)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Nagycserkesz fő utcáján eladó egy tégla építésű, szintes, fa hőszigetelt nyílászárókkal felszerelt, gáz + vegyes tüzelésű kazán...
33 900 000 HUF
158 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (77949734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 669 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Nyírszőlősben eladó egy 140 nm-es, 3 szoba+ nappalis, dupla komfortos, gázfűtéses, fa hőszigetelt nyílászárós felsz...
69 900 000 HUF
499 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal