Eladó családi ház (48368 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 48 368 db
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (53514325)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 14446 m2
Szobaszám: 4
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! Eladó egy 2011-ben épült, tekintélyes méretű, exkluzív téglaépítésű családi otthon, amely egy na...
450 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (12299578)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 947 m2
Szobaszám: 5+ 3 fél
Fejér megye, Gárdony, Agárd 200 nm-es családi ház és vállalkozás eladó. A tégla falazatú, szigetelt egyszintes ingatlan Agárd...
154 900 000 HUF
774 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagyharsányi családi ház hirdetés (84664119)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 2481 m2
Szobaszám: 4
Nagyharsányi otthon tele lehetőségekkel tágas ház, nagy garázs, gyönyörű környezetNagyharsányban, a Siklós és Villány közötti h...
69 900 000 HUF
367 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyharsányi családi ház hirdetés (93533236)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 2481 m2
Szobaszám: 4
Nagyharsányi otthon tele lehetőségekkel tágas ház, nagy garázs, gyönyörű környezet. Nagyharsányban, a Siklós és Villány közötti...
69 900 000 HUF
367 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi családi ház hirdetés (94695978)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
Eladó tágas, napfényes családi ház otthon, ahol minden négyzetméter számít! Mohácson eladó ez a jó állapotú nagy családi ház. I...
99 000 000 HUF
755 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gamási családi ház hirdetés (39216435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1804 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy jó állapotban lévő, 120 négyzetméteres családi ház, 32. 000. 000 Ft-os vételárral Gamáson. Az ingatlan négyzetméteren...
40 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfenyvesi családi ház hirdetés (53141471)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy két generációs vízpart közeli családi ház Balatonfenyvesen! Az ingatlan eredetileg az 1980-as években épült, majd 199...
96 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zamárdi családi ház hirdetés (22276762)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 298 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Az Update Vip Ingatlaniroda eladásra kínál: Zamárdi üdülőövezetében, hangulatos telken fekvő ikerház eladó! Ez a háromszinte...
99 900 000 HUF
1 029 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Környei családi ház hirdetés (69244535)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Környe csendes, mégis jól megközelíthető részén eladó egy 190nm-es, modern kialakítású, szerkezetkész családi ház. A tégla ép...
84 500 000 HUF
444 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Oroszlányi családi ház hirdetés (43739587)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 264 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7+ 1 fél
Eladó igényes családi ház, csendes zsákutcában, Oroszlány közkedvelt részén! Tágas, világos terekkel rendelkező nappali+6 szo...
149 990 000 HUF
568 143 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vértesszőlősi családi ház hirdetés (63732356)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 1253 m2
Szobaszám: 5
Az Eladó családi ház 1253 nm-es telken helyezkedik el, tégla építésű, a tető cseréppel fedett. Az udvarra automata kapun kere...
159 000 000 HUF
611 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (94473277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1469 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Madaras, 57 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, konyha, étkező, für...
10 990 000 HUF
192 807 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (49991734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1468 m2
Szobaszám: 3
Ha valaki szereti a kihívásokat és szereti a régi Fachwerk technológiával készült épületeket akkor megtalálta a megfelelő ingat...
126 000 000 HUF
1 145 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (57638863)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 306 m2
Szobaszám: 3
Budakeszi csendes mellékutcájában, mégis kiváló infrastrukturális adottságú helyen, buszvégállomás közelében, igényes családi h...
145 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (61869724)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Cím: Jászapáti Kiegészítők •220. Volt, 20 amper. •Padlástér Kontyolt sátortető. •Csatorna •Vezetékes víz •Gáz bekötve •Kábel ...
12 000 HUF
226 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (99938584)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 201 m2
Telekterület: 1662 m2
Szobaszám: 5
Eladó: Prémium amerikai típusú családi ház Báthory lakóparkban Eladásra kínálunk egy exkluzív, amerikai stílusú családi házat a...
185 000 000 HUF
920 398 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (87524997)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 3035 m2
Szobaszám: 2
Kaposváron, a Fűzfa utcában kínáljuk megvételre ezt a 3035 m2-es zártkerti telket a rajta álló két épülettel. a nagyobb ház kb....
7 000 000 HUF
87 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (88345786)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 140 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyháza csendes részén, 95 nm-es, nappali + 3 szobás + étkezős, szigetelt vegyes építésű (tégla és vályog), cserépfedésű cs...
59 900 000 HUF
630 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (91339392)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 789 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Kaposvár Tüskevári városrészében, a Könyves Kálmán utcában kínáljuk megvételre ezt a szinteltolással épült családi házat. Az ut...
75 000 000 HUF
576 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (83988979)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 538 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Siófok kedvelt városrészében, Balatonszéplakon, 538 m2-es telken elhelyezkedő, 2 szintes, bruttó 125 m2 alapt...
159 000 000 HUF
1 514 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal