Eladó családi ház (48368 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 48 368 db
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (26725342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálom ezt a Tápiógyörgyén található, kiváló elhelyezkedésű 61nm-es ingatlant! a lakóépület egy szabályos téglalap al...
22 100 000 HUF
362 295 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (37333733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 759 m2
Szobaszám: 3
Tápiószentmárton központjában Általános Iskola közelében 2 szoba +nappali amerikai konyhás ház 759nm-es telken eladó! Az épület...
38 000 000 HUF
345 454 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Balatoncsicsói családi ház hirdetés (57393523)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1549 m2
Szobaszám: 8
Balatoncsicsón kétgeneráció részére is alkalmas családi ház eladó nagy telekkel! Az ingatlan a tótól 8 km-re, a Nivegy-völgyben...
84 000 000 HUF
280 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (44921837)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 372 m2
Szobaszám: 7
Otthon vagy befektetés! Eladó kecskeméten a vacsiközben nappali+7 szobás 3 szintes családi ház! Befektetésnek is kiválló mert 1...
145 000 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (93783624)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 387 m2
Szobaszám: 6
Egy ház, amely több mint otthon: lehetőség, befektetés és életérzés Miskolctapolcán, ahol találkozik a természet békéje és a vá...
70 000 000 HUF
538 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (93934254)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 14446 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 2011-ben épült, tekintélyes méretű, exkluzív téglaépítésű családi otthon, amely egy napfényes, privát atmoszférát kín...
450 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (69852743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1094 m2
Szobaszám: 2
Eladó örökpanorámás, hangulatos házikó Szentendre hegyvidéki részén, nagy kerttel, külön garázzsal, pincével és bővítési lehető...
250 000 EUR
1 109 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerecsendi családi ház hirdetés (47339694)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 1870 m2
Szobaszám: 3
Heves vármegye, Kerecsend, Demjéni úton, 117 nm-es családi ház, 1870 nm-es telken eladó. a szigetelt, tégla falazatú, átlagos á...
29 900 000 HUF
255 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (35241281)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 2900 m2
Szobaszám: 8
Eladó örökpanorámás családi ház Jánkahegyen! Jánkahegy csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 360m2 -es alapterületű c...
149 500 000 HUF
415 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (48667249)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 771 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Zala vármegyében, Zalaegerszegen kínálok megvételre egy 1998-ban épült téglaházat, amely egy 771nm-es telken fekszik. Az összkö...
64 900 000 HUF
590 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (86141953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 1004 m2
Szobaszám: 5
Eladó a 2/a kerületben csendes, nyugodt utcában egy 162 m2-es sorházi lakás. A telek 1004 m2, amin két lakás van, osztatlan kö...
189 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (65377474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 495 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Eladásra kínálunk Miskolctapolca kedvelt részén a Junó fölött egy 250 nm-es, teljeskörűen felújítandó, a 80-as években téglából...
59 900 000 HUF
239 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (57557433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 414 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Miskolc belvárosának közvetlen közelében, mégis egy rendkívül csendes, nyugodt környezetben kínálunk megvételre egy 2001-ben ép...
69 900 000 HUF
377 837 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szendrői családi ház hirdetés (29973834)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 583 m2
Szobaszám: 4
Eladó kétszintes, 4 szobás, 110m2-es családi ház Szendrő középpontjában, csendes, nyugodt UTÁBAN! Falusi csok, CSOK Plusz és o...
22 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói családi ház hirdetés (73343395)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Több generációnak ideális, 6 szobás, kertes családi ház SZIKSZÓN! Szikszó, eladó 1987-ben épült, tégla építésű családi ház, a...
42 500 000 HUF
177 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szendrői családi ház hirdetés (64442597)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1404 m2
Szobaszám: 3
Zendrő település csendes utcájában kínálok eladásra egy 82 nm-es, tehermentes, 3 szobás családi házat, amely egy 1404 nm-es tel...
13 700 000 HUF
167 073 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szuhakállói családi ház hirdetés (51893275)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 2746 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Igazi életforma, családi birtok, Lovas Udvar és telephely egyben SZUHAKÁLLÓN! Főbb Jellemzők és Kényelem: Eladó Szuhakálló cse...
65 000 000 HUF
464 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarcali családi ház hirdetés (47487332)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 581 m2
Szobaszám: 1
Eladó lakhatásra, valamint családi vállalkozásra is alkalmas ház Tarcal központi utcájában A 44 nm alapterületű, kőből épült h...
13 500 000 HUF
306 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fancsali családi ház hirdetés (79259386)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 2066 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Fancsal település központi részén, 66 nm-es vegyes falazatú családi ház, 2066 m2-es telekkel eladó....
15 900 000 HUF
240 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (83983974)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 222 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 6
Dunakeszi kétgenerációs csalási ház! Dunakeszi legkedveltebb kertvárosi készén, kiváló állapotú kétgenerációs családi ház eladó...
179 900 000 HUF
810 360 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal