Eladó családi ház (48368 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 48 368 db
Eladó Mosonmagyaróvári családi ház hirdetés (47836435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Mosonmagyaróvár központi részén, a Báger-tó szomszédságában, 1165 m2 -es, füvesített, parkosított telken elhelyezkedő, 1993 -ba...
129 900 000 HUF
288 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (64775483)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Debrecen- Felsőózsa, Spar mögötti lakóparkban, 2026. Év végi átadással, 180 m2-es, nappali+ 3 szobás+ gardrób szobás (igény sze...
193 000 000 HUF
1 072 222 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (33487569)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Aszfaltozott utcában található az ingatlan - Téglából épült (40 cm vastag ) - Fűtése: Gáz(cirkó), radiátorokon keresztül - Műan...
94 990 000 HUF
1 583 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (46522467)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza - Sóstóhegy, 100 nm-es, 3 szoba + étkezős, szigetelt, vegyes (tégla és szilikát) építésű családi ház, 678 nm-es tel...
50 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (37464248)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyírtelek, csendes, új építésű lakóparkjában kínálok eladásra egy új építésű, 83 nm-es, 3 szoba + nappalis önálló családi házat...
68 000 000 HUF
819 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (73747853)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 679 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza közkedvelt városrészében, Sóstóhegyen eladásra kínálok egy vegyes falazatú, 2010-ben külsőleg felújított, de belsől...
49 990 000 HUF
499 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (57949755)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy modern, új építésű, Önálló családi ház, rövid költözési határidővel, Nyírtelek nyugodt, zöldövezeti részén.  A ház 8...
68 000 000 HUF
819 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (54782923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 5
Nyíregyháza közkedvelt családi házas övezetében, Borbányán eladásra kínálok egy igazán tágas, tégla-szilikát falazatú, 120 m²-e...
95 000 000 HUF
791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (46948743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1348 m2
Szobaszám: 4
Nagykálló központjában, főút mellett eladásra kínálok egy jó állapotú, szigetelt, 140 m²-es családi házat 1348 m²-es telekterül...
105 000 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (94473447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1018 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyháza - Sóstóhegyen, 110 nm-es, nappali + 3 szobás, szigetelt, tégla építésű  családi ház, 1018 nm-es telekterülettel ela...
59 900 000 HUF
544 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (93732942)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 233 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 5
Nyíregyháza kedvelt vonzáskörzetében Kabaláson, bruttó 233 nm-es alapterületű, nappali + 4 szobás - amerikaikonyhás, duplakomfo...
159 000 000 HUF
682 403 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (44339237)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 201 m2
Telekterület: 1662 m2
Szobaszám: 5
Nyíregyháza kedvelt részén, a Báthory-lakóparkban, 201 nm-es, nappali + 5 szobás, szigetelt, téglaépítésű amerikai típusú, dupl...
185 000 000 HUF
920 398 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírpazonyi családi ház hirdetés (13747522)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 192 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 4
Nyírpazony-Kabaláson, Nyíregyházától mindössze 5 km-re eladásra kínálok egy új építésű, mediterrán stílusú, önálló családi háza...
159 000 000 HUF
828 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (98745485)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 741 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza, praktiker közelében eladásra kínálok egy 127m2-es, 3 szoba+ nappalis, kiváló állapotú mediterrán tipusú családi há...
132 900 000 HUF
1 046 456 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (37349674)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 457 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyháza, Belvároshoz közel eladásra kínálok egy 4 szoba+ nappalis, külön konyhás kiváló állapotú családi házat! Főbb jellem...
79 000 000 HUF
564 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírpazonyi családi ház hirdetés (52893522)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2463 m2
Szobaszám: 2
Nyírpazony frekventált részén eladó egy 2463 nm-es, teljes közműves telek, rajta egy 70 nm-es családi házzal! A vegyes falazat...
26 000 000 HUF
371 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (76823757)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 5487 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza vonzáskörzetében, Mandabokorban eladásra kínálok egy összesen 5487 nm-es telekterületen fekvő, 110 nm-es, vegyes fa...
35 000 000 HUF
318 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (45939945)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 318 m2
Telekterület: 1250 m2
Szobaszám: 5
Nyíregyháza - Sóstófürdő, 318 nm-es, nappali + 5 szobás, akár vállalkozás céljára is kiváló, szintes, szigetelt, dupla Bramach ...
120 000 000 HUF
377 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (33336447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyházán, az állomás közelében, de csendes környezetben, szigetelt tégla és vegyes falazatú, 190 nm-es, 3 szoba + nappalis,...
64 900 000 HUF
341 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (44426451)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: 1024 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Korányi Kertváros kiemelt frekventált részén eladásra kínálok egy 187 nm-es  3 szoba, nappalis amerikai típusú 2007...
198 000 000 HUF
1 058 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal