Eladó családi ház (48368 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 48 368 db
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (87774182)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 501 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyháza, Korányi Frigyes úton, 170 nm-es, nappali + 3 szobás, vegyes (tégla és szilikát) építésű, cserép fedésű, szintes cs...
94 000 000 HUF
552 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (49493695)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza - Nyírszőlős, 70 nm-es, 2 szobás vályog építésű, cseréptetős családi ház, felújítandó, -vagy lebontandó állapotban ...
20 000 000 HUF
285 714 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (99734479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyháza - Belváros, 200 nm-es, nappali + 4 szobás, 2008 -ban téglából építésű, szintes családi ház, 800 nm-es telken eladó!...
85 000 000 HUF
425 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (59372221)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyháza belvárosban, eladásra kínálok, egy 200 nm-es, 4 szoba, nappalis, kiváló adottságokkal rendelkező, szintes családi h...
85 000 000 HUF
425 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (56479543)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 3572 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyházán Praktiker közelében 620 nm-es, ebből 300 nm hasznos alapterületű egyedi kialakítású és felszereltségű, miden igény...
250 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (64735373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 484 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza Belvárosának csendes részén eladásra kínálok egy 100 nm-es, 2+1 szobás, étkezős, vegyes falazatú, polgári típusú, j...
63 990 000 HUF
639 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (47444943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 641 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Metró közelében, tégla építésű, jó állapotú, 80 nm-es, 2 szoba nappalis, étkezős, családi ház, garázzsal, 641 nm-e...
62 900 000 HUF
786 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (76424286)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 725 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyháza - Borbányán, Kállói u közelében, 170 nm-es, nappali + 3 szobás, szilikát építésű, szigetelt családi ház, valamint e...
98 000 000 HUF
576 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (74833528)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 412 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyháza Ságvári Kertvárosban eladásra kínálok, egy 165 nm-es, 4 szoba, nappalis, 3 erkélyes, szintes családi házat, 2 állás...
69 900 000 HUF
423 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (99764455)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 2516 m2
Szobaszám: 4
Nagykálló kedvelt részén 118+50 nm-es, külön lakrészes, 4 szoba-konyha-étkező-nappalis, szintes, duplakomfortos, tégla építésű,...
44 900 000 HUF
267 261 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (12729245)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza, Örökösföld zöldövezetében, tégla építésű (Porotherm 38-as), 190 nm-es (garázzsal együtt), 3 szoba + nappalis, mode...
140 000 000 HUF
736 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (13348345)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyházán, a László u. Közelében, tégla építésű, szintes, 135 nm-es, 3 szoba + nappalis, egyedi gázfűtéses, nagy teraszos cs...
65 000 000 HUF
481 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (89415473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 6
Nyíregyháza Oros csendes utcájában, 240-nm-es, vállalkozásra alkalmas, kétgenerációs, szilikát építésű, szintes családi ház, fe...
75 900 000 HUF
316 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (64721894)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 2017-ben 44 cm-es Porotherm okos téglából épült modern, szigetelt családi ház, Nyíregyháza-Sóstóhegy frekventált rész...
190 000 000 HUF
826 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (79746773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza, Örökösföld kertvárosi részén, szigetelt tégla építésű, Bramac tetőfedésű, 168 nm-es, egyedi gázcirkó fűtés rendsze...
140 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (94613735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2171 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza - Oros kivezető részén 120 nm-es, 2 szobás családi ház, 100 nm-es vállalkozásra alkalmas műhellyel, nyári konyhával, garázzsal 2171 nm-es telekkel, gázkonvektor fűtéssel átlagos állapotban eladó. Az ingatlan azonosítója: 61134Érdeklődni: +36202441618
150 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (34515742)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 159 m2
Telekterület: 1240 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyházához 8 km-re 159 nm-es modern stílusú családi ház, beépített bútorzattal, gépekkel, 200 nm-es vendéglátó egységgel és...
130 000 000 HUF
817 610 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (34464776)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza és szűk vonzáskörzetében új építésű önálló és ikercsaládi házak építését, több éves tapasztalattal, referenciával r...
60 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (53849831)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Nyíregyháza belváros közelében tágas, jó állapotú családi ház! Nyíregyháza belvárosától karnyújtásnyira kínálunk megvéte...
59 900 000 HUF
630 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (81548567)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1018 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza-Sóstóhegy egyik nyugodt, kertvárosi utcájában, tégla építésű, 110 m²-es 3 szoba + nappali kényelmes otthont biztosí...
59 900 000 HUF
544 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal