Eladó családi ház (48368 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 48 368 db
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (29821565)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Új építésű, modern családi ház eladó Kótajban – prémium kivitel, azonnal költözhető! Kótaj csendes, rendezett részén kínálunk ...
99 000 000 HUF
529 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ramocsaházai családi ház hirdetés (49399923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1548 m2
Szobaszám: 3
Ramocsaháza Fő utcáján 70 m2 -es 3 szobás, vályog építésű, gázkonvektor fűtésű lemez tető, teljes közművel ellátott felújítandó...
5 900 000 HUF
84 285 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (59241573)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 378 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Hímesben építés alatt lévő 96 nm összterületű, 3 szoba,  nappali étkező konyhával teraszkapcsolattal, külön fürdő é...
79 900 000 HUF
832 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (33235117)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1348 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház üzlethelyiséggel Nagykálló központjában! Nagykálló központi részén kínálok eladásra egy 140 m²-es, téglából ...
105 000 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (69775783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1020 m2
Szobaszám: 3
Eladó nappali + 3 szobás családi ház Sóstóhegy csendes részén! Nyíregyháza-Sóstóhegy egyik nyugodt, kertvárosi utcájában kínál...
59 900 000 HUF
544 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ófehértói családi ház hirdetés (67977677)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 2792 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Ófehértón. Csendes, nyugodt környezetben, Ófehértón kínálok eladásra egy akár két generációnak is megfelelő ...
25 900 000 HUF
221 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (47439937)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 201 m2
Telekterület: 1662 m2
Szobaszám: 5
Eladó: Prémium amerikai típusú családi ház Báthory lakóparkban Eladásra kínálunk egy exkluzív, amerikai stílusú családi házat a...
185 000 000 HUF
920 398 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (39672932)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó tágas, jó állapotú családi ház Nyíregyháza belváros közeli részén! Nyíregyháza közkedvelt belvárosi utcájában, a belváro...
59 900 000 HUF
630 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (38345449)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 140 m2
Szobaszám: 3
Tágas, kiváló állapotú családi ház Nyíregyháza belváros közeli részén – akár két generáció számára is ideális! Nyíregyháza egy...
59 900 000 HUF
630 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemecsei családi ház hirdetés (84234147)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2
Eladó jó állapotú családi ház Kemecse belvárosában! Kemecse központjában, csendes, jól megközelíthető utcában kínálok megvétel...
34 900 000 HUF
349 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (83234586)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 741 m2
Szobaszám: 3
✨ Modern kényelem – családi nyugalom! ✨ Eladó a Praktiker közelében egy 2009-ben épült, mediterrán stílusú, 3 szoba + nappalis,...
132 900 000 HUF
1 046 456 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (69838456)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Kistelekiszőlőben, új építésű önálló, 157 nm-es, 3 szoba + nappali étkező konyhával, fürdő és 2 wc, mosókonyha, jár...
119 000 000 HUF
757 961 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (74937978)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
59 900 000 HUF
630 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (85954543)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 500 m2
Telekterület: 5900 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza egyik legkedveltebb részén, 5900 m²-es telken kínálunk eladásra egy kivételes adottságokkal rendelkező, lakó- és vá...
330 000 000 HUF
660 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (54464283)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 5487 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Mandabokorban 110 nm-es, 3 szobás, járólap és parketta burkolattal rendelkező, fa nyílászárós és fa bejárati ajtókk...
35 000 000 HUF
318 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (73951465)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 5487 m2
Szobaszám: 3
35 000 000 HUF
318 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (25824459)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 620 m2
Telekterület: 3500 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyházán eladó mediterrán stílusú családi ház medencével a Forró nyári napokra. Ez az otthon a kikapcsolódás és feltöltődés...
270 000 000 HUF
435 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori családi ház hirdetés (74257458)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Napkor csendes részén de 41-es főút közelében 170 m2-es 3 szoba, nappalis, szilikát építésű, szintes családi ház 1000 m2 telekk...
46 990 000 HUF
276 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (24574463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 3413 m2
Szobaszám: 2
Nagyhalászban, a Rétköz utca elején, eladásra kínálunk egy vegyes falazatú, 2 szobás, 68 nm-es családi házat. Főbb jellemzők:...
14 500 000 HUF
213 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (56754335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 620 m2
Telekterület: 3572 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyházán, Oros elején, minden igényt kielégítő, 620 nm összterületű, 2009-ben Ytongból épült, 4 szoba + tágas konyha étkező...
269 900 000 HUF
435 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal