Eladó családi ház (48368 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 48 368 db
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (32972433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 318 m2
Telekterület: 1250 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Nyíregyháza Sóstóhegyen 318 m2 -es 5 szoba, nappalis, szintes tégla építésű, szigetelt, műanyag nyílászárókkal, redőnnyel, vegy...
120 000 000 HUF
377 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (88224373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1941 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Kállói út közelében, 50 nm-es, 2 szobás, kívülről szigetelt, műanyag nyílászárókkal felszerelt, téglából épült,...
37 000 000 HUF
740 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (38998929)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Oros között, új építésű 150 nm-es, 3 szoba + nappalival 21 nm-es pergolás + 16, 78 nm-es nyitott terasszal, 2 fürdő...
141 900 000 HUF
946 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (72829842)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 806 m2
Szobaszám: 5
Történelem és elegancia  Nyíregyháza egyik legszebb utcájában, 900 nm-es telken, eladásra kínálunk egy 1915-ben épült, felújíta...
90 000 000 HUF
409 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagycserkeszi családi ház hirdetés (77797493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 2+ 8 fél
Leírás Nagycserkesz kedvelt utcájában eladó egy 214 nm-es, szintes, felújítás alatt álló, vállalkozásra is alkalmas, önálló cs...
33 900 000 HUF
158 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (95628273)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2577 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyírszőlős végén eladó egy 2018 ban hb 30-as téglából épült 130 nm-es 2+1 szoba nappalis, járólap, laminált parketta burkolatta...
85 000 000 HUF
653 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (66434791)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyházán a Korányi Frigyes utcán a Sóstói erdő közelében luxus családi ház eladó. a 295 nm-es ingatlan 2000-ben épült, 2158...
159 000 000 HUF
1 204 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (79183584)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 504 m2
Szobaszám: 3
2 Generációs családi ház eladó Nyíregyházán a Malomkertben, amely vályog falazatú stabil erős szerkezetű,  tetőtere beépítésre ...
75 000 000 HUF
576 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (34399375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza-Császárszálláson eladásra kínálunk egy csodás, tóparton lévő ingatlant amely kitűnő állapotú, tégla építésű, szinte...
56 000 000 HUF
823 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (26383577)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 484 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Abszolút belvárosában a Móricz Zsigmond Színház vonzásában, jó állapotú, vegyes falazatú, 100 nm-es, 2 + 1 szobás, ...
63 900 000 HUF
639 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (47995636)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 501 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyházán a Korányi Frigyes úton szintes, 170 nm alapterületű, három szoba, nappalis családi ház eladó. Az ingatlan cserép f...
94 000 000 HUF
552 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszalöki családi ház hirdetés (87334764)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 3
Tiszalök régi üdülőterületén Megvételre ajánlok egy lakóház, udvar besorolású, téglaépítésű, 80 nm-es, 2 szoba, Nappalis, fürdő...
26 500 000 HUF
331 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (57482219)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 457 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyháza belvárosához közel, 140 nm-es, szépen teljes körűen felújított 4 szoba + nappalis, külön fürdő és wc, mosókonyha, j...
79 000 000 HUF
564 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (36453779)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 412 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyházán, Ságvári kertváros egyik frekventált utcájában eladásra kínálunk egy 165 nm-es, szigetelt,  téglaszerkezetű család...
69 900 000 HUF
423 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (47869775)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 256 m2
Telekterület: 725 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Borbányán Kállói Út közelében 256 m2 es 3 szoba, nappalis, szintes szilikát építésű szigetelt családi ház, műanyag ...
88 000 000 HUF
343 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (87339927)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 620 m2
Telekterület: 3572 m2
Szobaszám: 4
Klasszikus otthon, tágas wellness részleggel.  Nyíregyháza, Oros, csendes kertvárosi utcájában található ez az exkluzív kivitel...
290 000 000 HUF
467 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (73594273)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 484 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza Abszolút belvárosában Malom utcán, Irodának, rendelőnek alkalmas, jó állapotú, vegyes falazatú, 95 nm-es, 2 + 1 szo...
63 900 000 HUF
639 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (73244535)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 669 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyházán, Nyírszőlősön megvételre kínálunk egy szintes, 140 nm-es, tufa / szilikát szerkezetű, konyha, étkező, 3 szoba, 2 n...
69 900 000 HUF
499 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemecsei családi ház hirdetés (57323289)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2
Kemecs központi részén aszfaltozott úton 100 nm-es 2 szoba konyha, étkezős, járólap, parketta burkolattal, részben műanyag nyíl...
34 900 000 HUF
349 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (29251743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1450 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Nyíregyházán a Csongor utca közelében eladásra kínálunk egy 2000-ben téglából épült külsőleg szigetelt cseréptetős szintes 100+...
90 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal