Eladó családi ház (48368 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 48 368 db
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (22258828)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 8500 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-Oros csendes környékén, 2019-ben épült,  143 m2-es  3 szoba, nappalis, nagy teraszos  önálló családi ház,  plusz 14...
159 000 000 HUF
1 223 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (86443837)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 3413 m2
Szobaszám: 2
Nagyhalász és Ibrány között 49 + 8nm-es, 2 külön nyíló, járólap, hajópadló és pvc burkolatú, műanyag nyílászárós, gázkonvektor ...
20 000 000 HUF
350 877 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (37995673)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 1443 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Felsőpázsiton, új építésű, 146 nm lakóterületű, 4 külön nyíló szoba + 52 nm-es nappali étkező konyha egy légtérben,...
80 000 000 HUF
547 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemecsei családi ház hirdetés (44336741)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kemecsén, megvételre kínálunk egy 96 nm-es, 2+ 1 szobás, tégla építésű, járólapokkal és laminált lapokkal burkolt, gázkonvektor...
27 000 000 HUF
281 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (38378356)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 572 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyháza Tünde utca vonzásában, 2021-ben épült téglából, 142 nm-es, 4 szoba + nappalis, 2 fürdővel, járólap és laminált park...
91 700 000 HUF
645 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (34757572)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 457 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyháza belvárosához közel, 140 nm-es, szépen teljes körűen felújított 4 szoba + nappalis, külön fürdő és wc, mosókonyha, j...
79 000 000 HUF
564 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárospataki családi ház hirdetés (94352983)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 384 m2
Szobaszám: 4
Sárospatakon, közkedvelt városrészben eladó sorház utolsó háza! Eladásra kínálunk Sárospatak egyik legkedveltebb részén egy 1...
77 000 000 HUF
550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyszokolyi családi ház hirdetés (17424647)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 2227 m2
Szobaszám: 3
Nagyszokoly, Iregszemcsétől 4 km-re, 81, 8 m2-es kertes családi ház hatalmas 2227 m2 -es telekkel. a telek méretéből adódóan mi...
23 000 000 HUF
283 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kányai családi ház hirdetés (74982248)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 2112 m2
Szobaszám: 3
Somogy megye Kánya településen, Tabtól 6 km-re és Siófoktól 32 km-re 86 m2-es kertes családi ház eladó. Csendes, nyugodt helyen...
19 900 000 HUF
231 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (46637343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 287 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 10
Siófok üdülőövezeti részén, karnyújtásnyira a Balaton-parttól eladó egy közel 280 m2-es apartmanház 750 m2-es telken teljes egé...
359 000 000 HUF
1 250 871 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kányai családi ház hirdetés (36733323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 961 m2
Szobaszám: 3
Somogy megye Kánya településen, Tabtól 6 km-re és Siófoktól 32 km-re 73 m2-es kertes családi ház eladó. Csendes, nyugodt helyen...
32 900 000 HUF
450 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (56779135)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 169 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
Új építésű nappali + 4 szobás önálló családi ház Nyíregyházán eladó Modern elegancia Sóstófürdő szomszédságában – új építésű cs...
125 000 000 HUF
739 644 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (78665473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
Exkluzív családi otthon Nyíregyházán, Sóstófürdő szomszédságában, nappali + 4 szoba Exkluzív családi otthon Nyíregyházán, Sóstó...
125 000 000 HUF
744 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (37217148)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 833 m2
Szobaszám: 7
Kihagyhatatlan ajánlat Pestújhelyen! Kizárólag nálunk! Háromszintes, két generációs, medencés családi ház saroktelken, külön b...
200 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (74447588)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 5313 m2
Szobaszám: 3
Kecskeméten egyszintes családi ház ELADÓ! A város kivezető szakaszán, a főúttól erdősávval bekerített környezetben, 5313 m2-e...
95 000 000 HUF
708 955 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (78397371)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: 4
Kizárólag irodánk kínálatában! ! ! ! Kiváló állapotban lévő, tégla szerkezetű családi ház, melynek mérete ideális kényelmes é...
69 900 000 HUF
577 685 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (36229797)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 139 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 5
Két ingatlan egy áráért vízpart közelében, DÖMSÖDÖN! ! ! Eladó két ingatlan egy telken, Dömsöd központi, vízpart közeli részé...
24 700 000 HUF
177 697 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rózsaszentmártoni családi ház hirdetés (69676673)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1195 m2
Szobaszám: 2
Heves vármegye Pest vármegyéhez közeli részén, Rózsaszentmártonban eladó egy 70 nm-es, téglaépítésű parasztház. Hatvan és Gyön...
17 000 000 HUF
242 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani családi ház hirdetés (22333287)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: 1777 m2
Szobaszám: 4
Eladó kétgenerációs, összkomfortos családi ház Hatvanban! Eladásra kínálunk Heves vármegyében, Hatvan városában egy kétgenerá...
67 900 000 HUF
363 101 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani családi ház hirdetés (74319412)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 502 m2
Szobaszám: 4
Heves Vármegye, Hatvan kellemes, jó környékén eladó egy tágas, 140 m2-es, jó elosztású, összkomfortos családi ház. Az ingatlan ...
85 000 000 HUF
607 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal