Eladó családi ház (48512 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 48 512 db
Eladó Pálházai családi ház hirdetés (37493667)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2
Fedezze fel Pálháza gyönyörű környezetében elhelyezkedő családi házunkat, mely most eladó! Az ingatlan 85 négyzetméteres alapte...
31 900 000 HUF
375 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (24349742)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy gyönyörű családi ház Sátoraljaújhely településen, mely ideális választás lehet azok számára, akik szeretnék élvezni a...
59 900 000 HUF
665 555 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (72738651)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Eladó Sátoraljaújhely egyik kertvárosi részén egy kiváló állapotú családi ház, mely ideális választás lehet mindazok számára, a...
51 900 000 HUF
346 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (18474684)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Eladó Sátoraljaújhely egyik elit kervárosi részén található családi ház, amely tökéletes választás lehet azok számára, akik egy...
49 900 000 HUF
249 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (49692534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: n/a
Sátoraljaújhelyben eladó egy 80 nm es 2 szobás családi ház. Az ingatlan felújításra szorul, ami már az új vevő elképzelesei ala...
23 900 000 HUF
298 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (23998234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: n/a
Sátoraljaújhelyben eladó egy felújítandó családi ház. Elhelyezkedéséből adódóan vállalkozásra is alkalmas. Autó beállási lehetőség adott.  Amennyiben a hírdetésem felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal.
16 900 000 HUF
211 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vágáshutai családi ház hirdetés (59751999)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 928 m2
Szobaszám: 2
Zemplén egyik kedvelt településén, Vágáshután eladásra kínálok egy 2 szobás családi házat. Elhelyezkedés szempontjából a telepü...
21 900 000 HUF
312 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (77416374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 5
Sátoraljaújhely településen eladásra kínálok egy 4 szoba + nappalis önálló udvaros 100 nm-es családi házat. Az ingatlan tetőf...
54 900 000 HUF
549 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vissi családi ház hirdetés (44274449)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 2
Sárospataktól 10 km-re, Viss településen eladásra kínálok egy 2 szobás családi házat. Az ingatlan nyílászárói fából készültek...
10 990 000 HUF
169 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kovácsvágási családi ház hirdetés (27733277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Kovácsvágás településen eladásra kínálok egy 70 nm-es 2 szobás családi házat.  Az ingatlan tetőfedése cserép. Nyílászárói fábó...
10 900 000 HUF
155 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (53636734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1424 m2
Szobaszám: 2
Sátoraljaújhely - Károlyfalva településen eladásra kínálok egy részben felújított, 2 szobás családi házat. a ház külső szigetel...
25 900 000 HUF
354 794 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Füzérkajatai családi ház hirdetés (96344932)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2303 m2
Szobaszám: 2
Zemplén egyik csendes falujában, Fűzérkajata településen eladásra kínálok egy 2 szobás, 100 nm-es családi házat.  Az ingatlan ...
21 000 000 HUF
210 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Füzéri családi ház hirdetés (89874226)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2253 m2
Szobaszám: 4
Fűzér településen eladásra kínálok egy 100 nm-es, 4 szobás családi házat. Az ingatlan tetőszerkezete cseréppel van fedve. Kül...
28 500 000 HUF
285 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsóberecki családi ház hirdetés (12744967)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok egy 3 szoba + étkezős családi házat Alsóberecki községben. Az ingatlan a község központjához közel található. ...
25 900 000 HUF
246 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagylózsi családi ház hirdetés (74736964)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: 2100 m2
Szobaszám: 7
Nagy a család? Akár több generáció szeretne közösen élni? Vagy csak szeretné a vállalkozását otthon végezni? Akkor ne keresgé...
126 990 000 HUF
808 853 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ikrényi családi ház hirdetés (92347757)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1003 m2
Szobaszám: n/a
Ha mindig is a természet közelébe vágyott, ha mindig is szerette a kényelmet és az exklúzív kivitelezést! Ha nem szeretne bajl...
149 000 000 HUF
1 064 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrújbaráti családi ház hirdetés (53415469)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1460 m2
Szobaszám: n/a
Csend, nyugalom, panoráma, a természet közelsége. . . . Igazi családi fészek, ahol minden nap olyan, mintha nyaralna. Ha szere...
119 990 000 HUF
1 090 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrújbaráti családi ház hirdetés (74635477)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma