Eladó családi ház (48512 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 48 512 db
Eladó Helvéciai családi ház hirdetés (57314737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Helvécián újépítésű nappali+ 3 szobás 75 nm-es ikerház 200 nm-es telken eladó. Szerződéskötéstől számítottan 8-10 hónap kulcsr...
72 000 000 HUF
960 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (37727933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét Belvárosában nappali+3 hálószobás jó elrendezésű fiatalépítésű korszerű ház 200 nm-es telken, autóbeállóval eladó.  A...
100 000 000 HUF
1 111 111 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (38556374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 1900 m2
Szobaszám: 3
Kecskeméten Úrihegyben eladó 102 nm-es, tetőtérbeépítéses 3 szobás családi ház 1900 nm-es telken. Belterületi lakóház, hitelezh...
62 000 000 HUF
607 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (35935923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Helvécián újépítésű nappali+ 3 szobás 90 nm-es ház 400 nm-es telken eladó. Szakaszos fizetési ütemezéssel a készenélti állapot ...
81 600 000 HUF
906 666 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (77684374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 934 m2
Szobaszám: 10
Kecskemét Belvárosában eladó 400 nm felépítménnyel, 4 külön bejáratú lakóegységgel rendelkező családi ház 934 nm-es 2 utcára ny...
250 000 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (71363524)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 396 m2
Szobaszám: 4
A Sikeres Ingatlaniroda kínálatában eladó Bicskén, kertes lakóövezetben épült családi ház. Az új építésű családi ház magas mű...
89 990 000 HUF
978 152 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai családi ház hirdetés (34615382)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 4
Az új építésű könnyűszerkezetes családi házak kiváló hőszigetelési tulajdonságuknak köszönhetően, kedvezőbb fűtési költséget je...
45 567 600 HUF
495 300 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dadi családi ház hirdetés (33916267)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 743 m2
Szobaszám: 4
Az új építésű CSALÁDI házak tervezése átgondolt, több méretben, a kisebb méretű házaktól, egyedi igény szerint nagyobb házak is...
53 900 000 HUF
657 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai családi ház hirdetés (28955534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 517 m2
Szobaszám: 4
41 000 000 HUF
650 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai családi ház hirdetés (87873653)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 540 m2
Telekterület: 982 m2
Szobaszám: 7
Az eladó családi ház Tatabánya Kertvárosban, családi házas övezetben, rendezett környezetben található. Ez a 2000-ben épült, és...
200 000 000 HUF
370 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai családi ház hirdetés (74873733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2
Az új építésű acélszerkezetes családi házak magas műszaki tartalommal, fokozott energiahatékonysággal, modern kivitelben épülne...
37 175 000 HUF
599 596 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (35355383)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 275 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: 6
Az eladó családi ház Siófokon, Kiliti város biztonságos környékén található. A ház alapterülete 275 nm, 5 szoba + nappalis, a...
158 000 000 HUF
574 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai családi ház hirdetés (52473619)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: + 2 fél
Az új építésű acélszerkezetes családi házak magas műszaki tartalommal, fokozott energiahatékonysággal, modern kivitelben épülne...
42 397 268 HUF
588 850 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztaszentlászlói családi ház hirdetés (23739658)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 140 m²-es, 4 szobás tégla családi ház Pusztaszentlászlón – ideális választás családosoknak, akik vidéki nyugalom mell...
43 000 000 HUF
307 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyhátszentjakabi családi ház hirdetés (96343731)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 237 m2
Telekterület: 706 m2
Szobaszám: n/a
Álmodozott már arról, hogy egy tóparttól pár percre, madárcsicsergésben, természetközeli luxusban éljen vagy pihenjen? Most kul...
86 000 000 HUF
362 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kehidakustányi családi ház hirdetés (75633187)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 266 m2
Telekterület: 2500 m2
Szobaszám: 6
Kehidakustány csendes, zöldövezeti részén eladó egy különleges hangulatú, gondosan karbantartott ingatlan, amely tökéletes lehe...
114 900 000 HUF
431 954 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Olaszfai családi ház hirdetés (92916817)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1068 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Ha vidéki otthont keresel, ahol nincs szmog, nincs tömeg, és a természet közelsége mindennapos élmény, ez az olaszfai ház tökél...
24 500 000 HUF
355 072 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (13529193)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsbokod központjában azonnal birtokba vehető, 91 nm-es családi ház eladó. A tégla falazatú ingatlanban talá...
12 900 000 HUF
141 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyenesdiási családi ház hirdetés (33448919)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 1354 m2
Szobaszám: 5
A lido home Keszthely eladásra kínálja gyenesdiási családi HÁZAT. A lido home Keszthely által kínált gyenesdiási családi ház j...
135 000 000 HUF
918 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrsági családi ház hirdetés (34577969)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 387 m2
Szobaszám: 4
Lido Home győri irodája eladásra kínál új építésű családi házakat Győrságon – Kiváló Lokáció, Modern Kivitelezés! Akciós ajánl...
76 500 000 HUF
840 659 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal