Eladó családi ház (48511 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 48 511 db
Eladó Győrújbaráti családi ház hirdetés (12487489)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Győrújbaráti családi ház eladó – panorámás, 3 szintes otthon nagy telekkel és melléképülettel! Eladó Győrújbarát csendes, pan...
84 900 000 HUF
554 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szili családi ház hirdetés (76894436)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Rábaköz szívében, Csornától 16 km-re, Szilben eladó egy 1920-ben épült, 2013-14 évben teljeskörű felújításon átesett, 200 m2 ös...
140 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szili családi ház hirdetés (27843774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 2500 m2
Szobaszám: 11
Rábaköz szívében, Csornától 16 km-re, Szilben eladó egy 1990-ben épült, 360 m2 alapterületű villaépület, mely 1995-ben került ú...
180 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói családi ház hirdetés (95454222)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Hajdúszoboszlón 270 nm-es, 1996-ban épült, 2 generációs, szigetelt ház, 575 nm telekkel eladó. Az emeletre külső feljárón lehet...
125 000 000 HUF
462 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Álmosdi családi ház hirdetés (37989653)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Álmosd – a főutcán eladó egy 75nm-es összközműves családi ház 2. 200Nm-es gazdálkodásra alkalmas telken. Kérem hívjon bizalomm...
19 900 000 HUF
265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (36293234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen - Júliatelepen aszfaltozott csöndes utcában eladó egy önálló 71 +19nm-es, 2000-ben Porotherm téglából épült 3 és félsz...
74 900 000 HUF
1 054 929 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói családi ház hirdetés (75248736)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 380 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 13
Hajdúszoboszlón a Bánomkert elején, közel a Strandhoz, Gyógyfürdőhöz eladó egy 2 épületből álló kiváló állapotú családi ház apa...
279 000 000 HUF
734 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (44279214)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Debrecenben, Nagyerdőalja városrészen, eladó, egy 290 nm-es telken lévő, 180 nm-es ingatlan. Kérem hívjon bizalommal hétköznap...
154 900 000 HUF
860 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói családi ház hirdetés (57497964)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Hajdúszoboszlón 5 szobás, 175 nm-es ikerház, 400 nm telekkel, garázzsal eladó. a földszinten előszoba, nappali, 1 szoba, konyha...
95 000 000 HUF
575 757 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (33488969)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
3%-Os Otthon Start hitelre alkalmas! Leányfalun a fürdőtől kb. 500 Méterre, a 11 es főút mentén kínálok megvételre egy 160 nm-...
117 900 000 HUF
736 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (92972348)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Esztergom központ közelében, Bazilikától 10 perc sétatávolságra, kínálok megvételre egy 5 szobás akár két generáció részére alk...
134 000 000 HUF
670 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi családi ház hirdetés (42394298)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 3200 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Pomáz Kőhegyen kínálok megvételre 110 nm kétszintes házat. Az ingatlan alsószintjén Nagy nappali, hálószoba, elegáns konyha, fü...
93 500 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (63273524)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Eladó Budapest 21. kerület Csepel Királyerdő városrészen Tutajos út közelében lévő családi ház. Egy helyrajz...
41 900 000 HUF
838 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kehidakustányi családi ház hirdetés (54975369)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 600 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 14
Eladó családi ház Eladó Kehidakustányban, 1km-re a fürdőtől 3 szintes befejezetlen épület. Méretéből illetve elhelyezkedéséből...
110 000 000 HUF
183 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi családi ház hirdetés (73394984)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 510 m2
Telekterület: 1085 m2
Szobaszám: 9
Leírás Eladó Budapest 8. Ker Tisztviselőtelepen lévő Villa épület. Mindösszesen 3 lakásból és 2 szuterén szinten elhelyezkedő ...
380 000 000 HUF
745 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Aszófői családi ház hirdetés (52748466)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 317 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Vonzó Balatonfüred, de a nyugalom is fontos lenne? Ez az kedves település mindössze 5 percre van Tihanytól és Balatonfüredtől, ...
440 000 EUR
498 210 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi családi ház hirdetés (72479853)
6 hónapnál régebbi hirdetés