Eladó családi ház (48511 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 48 511 db
Eladó Cserszegtomaji családi ház hirdetés (54359348)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 4
Cserszegtomaj közkedvelt részén kínál eladásra a Hungary Homes Ingatlaniroda egy 130 m2-es, 2 szintes családi házat, 700m2-es t...
117 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (64566755)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Szombathelyen a Hungary Homes Ingatlaniroda eladásra kínál egy 115 m2-es családi házat. Az ingatlan egy 450 m2-es telken találh...
58 800 000 HUF
511 304 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (34942993)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 7
Kaposvár zöldövezeti részén csak a Hungary Homes Ingatlaniroda által kizárólagosan eladásra kínál egy 160 m2-es családi házat. ...
63 000 000 HUF
393 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rezi családi ház hirdetés (23937377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Keszthely és Hévíztől 5 km-re lévő Rezi szőlőhegyén kínál eladásra a Hungary Homes ingatlaniroda egy teljesen felújított 65 m2-...
44 900 000 HUF
690 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Inkei családi ház hirdetés (51977481)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2094 m2
Szobaszám: 3
Somogy megyében Nagykanizsától 25 km-re lévő Inke településén a Hungary Homes Ingatlaniroda eladásra kínál egy 110 m2-es család...
25 000 000 HUF
227 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesdédi családi ház hirdetés (93933933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 841 m2
Szobaszám: 5
A híres Zalakarosi gyógyfürdőtől mindössze 21 km-re található Nemesdéd, településén a Hungary Homes Ingatlaniroda eladásra kíná...
39 000 000 HUF
288 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tapsonyi családi ház hirdetés (74454329)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 5
Tapsony településén a Hungary Homes Ingatlaniroda eladásra kínál egy 150 m2-es, 2 szintes családi házat. Az ingatlan 1200 m2-es...
10 900 000 HUF
72 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fonyódi családi ház hirdetés (29575543)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 645 m2
Szobaszám: 5
Balaton déli partján található Fonyód, településén kínál eladásra a Hungary Homes ingatlaniroda egy 161 m2-es, 3 szintes család...
125 000 000 HUF
781 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaszentgróti családi ház hirdetés (47259736)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1180 m2
Szobaszám: 4
Zalaszentgrót központjában kínál eladásra a Hungary Homes ingatlaniroda egy felújítás alatt lévő, 180 m2-es, nagypolgári, kerte...
100 000 EUR
199 409 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (76573537)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A Hungary Homes ingatlaniroda eladásra kínál Zalaegerszeg Bozsoki-hegyen, festői környezetben, 4 helyrajzi számon lévő, egybefü...
13 000 000 HUF
216 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőpáhoki családi ház hirdetés (26363283)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Zala megyében, Hévíztől nyugatra található, domboldalon elnyúló településen, Felsőpáhokhoz tartozó Zalaköszvényesen kínál eladá...
25 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi családi ház hirdetés (43593375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 277 m2
Telekterület: 1760 m2
Szobaszám: 10
Keszthely-Kertváros közkedvelt részén kínál eladásra a Hungary Homes Ingatlaniroda egy 277 m2-es, 3 szintes családi házat, 1. 4...
139 900 000 HUF
505 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyenesdiási családi ház hirdetés (34376415)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 15
Balaton északi partján, Keszthely közelében, Gyenesdiás településen kínál eladásra a Hungary Homes Immobilien egy 360 m2-es ing...
315 000 000 HUF
875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (83713733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Homokkert városrészen a Borzán Gáspár utcából nyíló csendes utcában, 70 nm-es családi ház eladó. 2 Szobás, de +1 szo...
49 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (45475696)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Debrecen, Józsa Liget lakóparkban, 2018-as építésű, medencés családi ház eladó. Nettó 167 nm-es, amerikai konyhás nappali + 4 ...
229 000 000 HUF
1 371 257 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (43334613)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Debrecen, Kerekestelepen, csendes utcában, a Szávay Gyula utca közelében, 2017-es építésű, 230 nm-es, amerikai konyhás nappali...
224 900 000 HUF
977 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mikepércsi családi ház hirdetés (23428474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Mikepércs központjában, csendes utcában családi ház eladó! 144 Nm-es lakótér + 67 nm-es alagsor. Földszint: nappali, konyha ...
129 900 000 HUF
883 673 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (53847432)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Geréby telepen nappali+2 hálószobás, 64 nm-es, tégla építésű, fiatalosan felújított családi ház eladó. 530 Nm-es tel...
95 000 000 HUF
1 484 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mikepércsi családi ház hirdetés (33454842)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Mikepércs frekventált részén, 540 nm-es telken, 60 nm-es családi ház eladó. Víz, villany, csatorna a házban. Teljes felújítás...
24 900 000 HUF
415 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrújbaráti családi ház hirdetés (37599372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 1680 m2
Szobaszám: 5
Eladó luxusvilla Győrújbaráton – álomotthon mediterrán hangulattal, wellness szolgáltatásokkal, városi közelséggel Győrújbarát ...
210 000 000 HUF
807 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal