Eladó családi ház Fót Kisalag (53 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 53 db
Eladó Fóti családi ház hirdetés (67588464)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 525 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Fót közkedvelt részén Kisalagon egy 60 nm-es, önálló, szigetelt, egyszintes családi házat! Csendes, mégis k...
68 000 000 HUF
1 133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (52275543)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 628 m2
Szobaszám: 3
*** Ahonnan a somlói galuska származik *** Eladó Kisalagon, Fót egyik kedvelt részén, kertvárosias környezetben egy 90 m2-es h...
94 900 000 HUF
1 054 444 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Fóti családi ház hirdetés (52636598)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 556 m2
Szobaszám: 4
Energiahatékony, napelemes önálló családi ház Fóton! Fót kedvelt, nyugodt részén, Kisalagon kínálunk megvételre egy önálló, 180...
156 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (23438958)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 785 m2
Szobaszám: 5
Tágas, egyszintes, kétgenerációs családi otthon Fóton, a kisalagi kertvárosban, ahol mindenkielfér! Kisalag csendes részén elad...
99 900 000 HUF
729 197 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (42474149)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 556 m2
Szobaszám: 4
Energiahatékony, napelemes önálló családi ház Fóton! Fót kedvelt, nyugodt részén, Kisalagon kínálunk megvételre egy önálló, 1...
156 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (81994675)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 930 m2
Szobaszám: 5
Gyönyörű családi ház Fóton, akár Kétgeneráció részére is! Fót Kisalag részén kínálom eladásra ezt az új építésű 150 nm -es na...
155 000 000 HUF
1 033 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (44489963)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 626 m2
Szobaszám: 3
Eladó Kisalagon, a kertvárosban elhelyezkedő 90m2-es teraszos, pincével rendelkező, 628m2 össztelekes csendes családi ház. Ki...
94 900 000 HUF
1 054 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (64894968)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1219 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk Fót közkedvelt részén, Kisalagon egy 170 nm-es, jó állapotú, szigetelt családi házat 1219 nm-es telken. Az in...
139 900 000 HUF
822 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (25954469)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 556 m2
Szobaszám: 4
156 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (74327217)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 628 m2
Szobaszám: 3
Fót kedvelt, kisalagi részén eladó nettó 79 nm-es lakóterülettel (+ fedett teraszok 36 nm, + pince 12 nm, + melléképület-garázs...
94 900 000 HUF
1 201 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (52649687)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 556 m2
Szobaszám: 4
173 000 000 HUF
665 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (75172267)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 556 m2
Szobaszám: 4
156 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (59377964)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 556 m2
Szobaszám: 4
156 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (47471544)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 930 m2
Szobaszám: 5
Gyönyörű családi ház Fóton, akár Kétgeneráció részére is! Fót Kisalag részén kínálom eladásra ezt az új építésű 150 nm -es napp...
155 000 000 HUF
1 033 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (33938759)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 556 m2
Szobaszám: 4
156 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (72775543)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 487 m2
Szobaszám: 7
Fót közkedvelt részén, Kisalagon kínálunk megvételre egy jó állapotú, 1985-ben épült családi házat 487 nm-es telken, tágas 100 ...
145 000 000 HUF
828 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (75547157)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Fót közkedvelt részén, Kisalagon egy 150 m²-es kétszintes családi házat 511 m²-es kertkapcsolattal. Elosztá...
105 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (15719443)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 628 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Fót közkedvelt részén, Kisalagon egy szigetelt, 84 nm-es családi házat, akár gyors birtokbaadással. Az inga...
94 900 000 HUF
1 129 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (41342577)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 588 m2
Szobaszám: 4
Napelemes, alacsony rezsijű családi ház + 40 m²-ES műhely FÓT-KISALAGON! Fót legkedveltebb részén, Kisalagon eladó egy minden...
156 000 000 HUF
945 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (73544522)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 995 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Fót Kisalag, jó infrastruktúrával rendelkező részén eladó egy összesen 135 m² lakóterületű, 4 szobás+ 2 félszobás, több külön b...
144 900 000 HUF
1 081 343 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Fóton?
← Előző oldal1 / 3 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal