Eladó családi ház Hajdúböszörmény (69 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 69 db
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (34129715)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 462 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Hajdúböszörményben megvételre kínálok egy klasszikus szerkezetű, felújítandó parasztházat, amely kiváló alap lehet saját otthon...
30 000 000 HUF
428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (43343239)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 548 m2
Telekterület: 494 m2
Szobaszám: 2
Hajdú-bihar vármegye, Hajdúböszörmény középkert egyik közkedvelt utcájában, ingatlan eladó. Helységei: 2 külön nyíló szoba, na...
38 000 000 HUF
69 343 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (85928864)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 262 m2
Szobaszám: 2
Ez a ház nem csupán egy ingatlan, hanem egy lehetőség arra, hogy egy olyan otthont teremtsen, amely megfelel az Ön igényeinek é...
45 900 000 HUF
834 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (33746373)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1090 m2
Szobaszám: 3
Eladó lakás Hajdúböszörmény - Belváros, körúton belül, saját udvarral és garázzsal rendelkező, 86 nm-es ingatlan Helyszín: Haj...
59 900 000 HUF
696 511 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (94393277)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 225 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó ház Hajdúböszörmény Középkert városrészben! Eladásra kínálunk egy 2010-ben épült, kiváló állapotú, 2 szintes, 110 m2-es...
79 990 000 HUF
727 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (98848533)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 599 m2
Szobaszám: 2
Hajdúböszörmény egyik bevezető útján, a Cipó pékség közelében eladóvá vált, a 1977- ben épült, 599 m2 telken mandzár tetős, 117...
95 000 000 HUF
811 965 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (79373394)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 334 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Hajdú- Bihar vármegye, Hajdúböszörményben, eladó középkertben 51 m2-es, 1+1szobás, kertes ház, a lakóépülethez tartozó sarok te...
35 000 000 HUF
686 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (34857558)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 675 m2
Szobaszám: 2
Hajdúböszörmény Középkert egyik bevezető főútján, eladóvá vált egy 70 nm-es, nappali 2 szobás, egyszintes, összkomfortos. 1970-...
42 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (58526768)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 225 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
79 990 000 HUF
727 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (43432748)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1078 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Hajdúböszörmény - Belváros, 90 nm-es ingatlan 1078 nm-es telken Helyszín: Hajdúböszörmény, Belváros Irányár:...
53 900 000 HUF
598 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (63996646)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 1
Felújított családi ház eladó Hajdúböszörményben, körúton belül! Hajdúböszörményben, körúton belül kínálunk eladásra egy 36 m2...
39 500 000 HUF
1 097 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (87149676)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 830 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Hajdúböszörményben Lidl mögötti részen, egyik bevezető, fő út mellett mégis csendes, tégla alappal rendelkező...
37 000 000 HUF
560 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (42365399)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 348 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Hajdúböszörményben eladó kétszintes, 3 szobás családi ház, 20nm-es garázsal óriási fedett terasszal, 348 nm-es tipp-topp kertte...
62 000 000 HUF
645 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (77779578)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
Hajdú-Bihar Vármegye, Hajdúböszörményben eladó egy Bocskai Gimnázium közeli, utca frontú családi ház, 2. Külön bejáratú, vegyes...
45 000 000 HUF
468 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (84473374)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1078 m2
Szobaszám: 3
53 900 000 HUF
598 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (91723974)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 2
Hajdúböszörmény abszolút Belvárosában eladó egy 263 nm-es telken álló, 32 nm-es lakóház, amely bontandó vagy erősen felújítandó...
17 900 000 HUF
511 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (87376239)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 830 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Hajdúböszörményben Lidl mögötti részen, egyik bevezető, fő út mellett mégis csendes helyen, tégla alappal ren...
37 000 000 HUF
560 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (73192245)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 853 m2
Szobaszám: 4
Hajdúböszörmény, Belvárosában eladó, 140 nm-es lakóterű, felújított családi ház 853 nm-es telken. a földszinten egy hallból nyí...
89 900 000 HUF
449 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (54487941)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Hajdúböszörményben, 2027 év eleji átadással, új építésű, földszintes, 90 m2-es, amerikai konyhás nappali+ 3 szobás családi ház ...
98 700 000 HUF
1 096 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (77792252)
53 napja a megveszLAK-on