Eladó családi ház Hajdúböszörmény Belváros
REGISZTRÁCIÓ

Eladó családi ház Hajdúböszörmény Belváros

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 8 db
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (33746373)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1090 m2
Szobaszám: 3
Eladó lakás Hajdúböszörmény - Belváros, körúton belül, saját udvarral és garázzsal rendelkező, 86 nm-es ingatlan Helyszín: Haj...
59 900 000 HUF
696 511 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (43432748)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1078 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Hajdúböszörmény - Belváros, 90 nm-es ingatlan 1078 nm-es telken Helyszín: Hajdúböszörmény, Belváros Irányár:...
53 900 000 HUF
598 888 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (42365399)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 348 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Hajdúböszörményben eladó kétszintes, 3 szobás családi ház, 20nm-es garázsal óriási fedett terasszal, 348 nm-es tipp-topp kertte...
62 000 000 HUF
645 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (84473374)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1078 m2
Szobaszám: 3
53 900 000 HUF
598 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (73192245)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 853 m2
Szobaszám: 4
Hajdúböszörmény, Belvárosában eladó, 140 nm-es lakóterű, felújított családi ház 853 nm-es telken. a földszinten egy hallból nyí...
89 900 000 HUF
449 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (47474339)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 628 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nagy telek, jól alakítható ház csendes, belvároshoz közeli részen Az ingatlan egy igazán jó adottságú, egy szintes ház nagy te...
42 000 000 HUF
626 865 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (57157255)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 628 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nagy telek, jól alakítható ház csendes, belvároshoz közeli részen. Az ingatlan egy igazán jó adottságú, egy szintes ház nagy ...
42 000 000 HUF
626 865 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (44435653)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 279 m2
Telekterület: 1216 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Hajdú-Bihar vármegye Hajdúböszörményben eladó lakóház 3 lakóegység + üzlethelység, városközponttól közelében, a városba vezető...
129 900 000 HUF
465 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 8 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (34672577)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 1
Hajdú-Bihar Vármegye Hajdúböszörményben eladó lakható tégla ház. A Nagy-Bocskai szőlőskert rendezett részén, a Szőlő dűlő II. ...
12 000 000 HUF
266 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (22729734)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 1445 m2
Szobaszám: 1
Hajdúböszörményben, a Nagybocskai szőlőskertben eladó egy 1445 nm-es telken található, 37 nm-es téglaépítésű családi ház. Víz, ...
13 500 000 HUF
364 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (62943643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 4271 m2
Szobaszám: 4
Hajdúböszörmény Bodaszőlő ház és telek eladó! Megvételre kínálunk Hajdúböszörmény - Bodaszőlő részen egy félkész házat építés...
15 000 000 HUF
375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (91723974)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 2
Hajdúböszörmény abszolút Belvárosában eladó egy 263 nm-es telken álló, 32 nm-es lakóház, amely bontandó vagy erősen felújítandó...
17 900 000 HUF
511 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (35517354)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: 1129 m2
Szobaszám: 1
Hajdú- Bihar vármegyében zártkerti eladó ingatlan, Hajdúböszörményben, Petőfi Szőlőskertben helyezkedik el, szigetelt, 61 m2-es...
19 900 000 HUF
603 030 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (35593932)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1116 m2
Szobaszám: 2
Hajdúböszörményben, a Délilucernásban eladó egy 56nm-es, 2 szobás +konyha-étkezős erősen felújítandó, vagy bontandó családi ház...
20 000 000 HUF
357 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (39869459)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 435 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Hajdúböszörmény belvárosában – garázzsal, udvarral! Hajdúböszörmény belvárosában, Debrecentől mindössze 20 p...
24 900 000 HUF
355 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (74561678)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 3602 m2
Szobaszám: 2
Hajdúböszörmény-Bodaszőlő aszfaltozott utcájában a Vincellér utcában eladó egy 2 szobás 60 nm-es önálló családi ház 3602 nm-es ...
29 900 000 HUF
498 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (34129715)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 462 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Hajdúböszörményben megvételre kínálok egy klasszikus szerkezetű, felújítandó parasztházat, amely kiváló alap lehet saját otthon...
30 000 000 HUF
428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (33477584)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 334 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Hajdú- Bihar vármegye, Hajdúböszörményben, eladó középkertben 51 m2-es, 1+1szobás, kertes ház, a lakóépülethez tartozó sarok te...
35 000 000 HUF
686 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (85236376)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 2
Hajdúböszörmény csendes utcájában eladó egy 70 m2-es, 2 szobás, jó állapotú, önálló családi ház, 460 nm telekkel. A ház 1996-b...
37 000 000 HUF
528 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (87376239)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 830 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Hajdúböszörményben Lidl mögötti részen, egyik bevezető, fő út mellett mégis csendes helyen, tégla alappal ren...
37 000 000 HUF
560 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Hajdúböszörményben?