Eladó családi ház Izsák (49 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 db
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (43783687)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1163 m2
Szobaszám: 3
Izsákon a felsővárosban 74 nm felújított családi ház 1163 nm telken eladó! Ingatlan jellemzői:- 3 szoba, konyha+étkező, fürdő, ...
44 990 000 HUF
607 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (48579375)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 577 m2
Szobaszám: 4
Eladó új építésű ház Izsákon most csak 66. 107. 952 Ft-ért. a hirdetési ár tartalmazza a telket és az alaprajzon szereplő épüle...
66 107 952 HUF
718 564 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (39213423)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 244 m2
Szobaszám: 3
Kecskeméttől 15 perc autó útra, Izsákon, 244 m2-es önálló telken, 2024-ben épült, br. 81 m2-es (netto 65 m2), nappali+ 2 szobás...
54 900 000 HUF
677 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (45451634)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 244 m2
Szobaszám: 3
54 900 000 HUF
677 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (66532322)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 244 m2
Szobaszám: 3
54 900 000 HUF
677 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (71723369)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 3
Izsák Főutcáján, szuper lokációban eladó családi ház 685 nm-es telken az iskola mellett! Állapota FELÚJÍTANDÓ. Izsák település ...
22 500 000 HUF
214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (83343243)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1017 m2
Szobaszám: 4
Szuper lokációban, szépen karbantartott családi otthon, mesés parkosított környezetben eladó Izsákon! Izsák város Kecskemét agg...
80 000 000 HUF
615 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (55344262)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 244 m2
Szobaszám: 3
54 900 000 HUF
677 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (54537946)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 244 m2
Szobaszám: 3
Kecskeméttől 15 perc autó útra, Izsákon, 244 m2-es önálló telken, 2024-ben épült, bruttó 81 m2-es (netto 65 m2), nappali+ 2 szo...
54 900 000 HUF
677 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (97424744)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 739 m2
Szobaszám: 3
Izsákon eladó egy modern köntösben újáépített 104 nm családi ház! Ingatlan jellemzői:- 2 szoba+ amerikai konyhás nappali, gardr...
59 500 000 HUF
572 115 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (93687473)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 1226 m2
Szobaszám: 5
Izsák fő utcáján 2 rendbeli 123 nm családi ház ELADÓ! Ingatlan jellemzői:- 2 szoba, amerikai-konyhás nappali, fürdő+WC, mosókon...
55 000 000 HUF
447 154 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (42531713)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 3
Izsák- Fülöpszállás határában eladó 85 m2-es, nappali + 2 szobás téglaépítésű, szigetelt, 2022-ben teljes körűen, igényesen fel...
46 900 000 HUF
551 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (67771142)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1017 m2
Szobaszám: 4
80 000 000 HUF
615 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (53974487)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 499 m2
Szobaszám: 3
Izsákon eladó 65 nm felújított ház 499 nm telken! Ingatlan jellemzői:- 2 szoba, nappali, fürdő, wc, konyha- melléképületben kaz...
34 500 000 HUF
530 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (59444478)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 643 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye Izsák város csendes zsákutcájában megvételre kínálok egy felújításra váró, vályog falazatú, nem lelakott 8...
25 600 000 HUF
304 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (49472449)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 521 m2
Szobaszám: 2
Izsák nem csak egy pont a térképen, hanem egy életérzés. Nem csupán egy település, hanem egy hangulat, ami nap mint nap körülöl...
26 500 000 HUF
254 807 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (48897741)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4
Válassza otthonául ezt a polgári életminőséget sugárzó családi házat, Izsák központjában! Előnyök amelyek Önre és családjára ...
27 000 000 HUF
225 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (34984274)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 974 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Izsákon Felújítás alatt, saját igényre befejezhető Izsák településen, Kecskemét városától mindössze 30 km-re...
22 500 000 HUF
277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (55932953)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1163 m2
Szobaszám: 3
Izsákon a felsővárosban 74 nm felújított családi ház 1163 nm telken eladó! Ingatlan jellemzői: - 3 szoba, konyha+étkező, fürdő...
44 990 000 HUF
607 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (44867777)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 3
Izsákon a központhoz közel 85 nm családi ház 730 nm telken eladó! Ingatlan jellemzői:- 3 szoba, konyha, fürdő+WC, kamra, közle...
35 500 000 HUF
417 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Izsákon?
← Előző oldal1 / 3 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal