Eladó ház Izsák (49 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 db
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (43783687)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1163 m2
Szobaszám: 3
Izsákon a felsővárosban 74 nm felújított családi ház 1163 nm telken eladó! Ingatlan jellemzői:- 3 szoba, konyha+étkező, fürdő, ...
44 990 000 HUF
607 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (48579375)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 577 m2
Szobaszám: 4
Eladó új építésű ház Izsákon most csak 66. 107. 952 Ft-ért. a hirdetési ár tartalmazza a telket és az alaprajzon szereplő épüle...
66 107 952 HUF
718 564 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (39213423)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 244 m2
Szobaszám: 3
Kecskeméttől 15 perc autó útra, Izsákon, 244 m2-es önálló telken, 2024-ben épült, br. 81 m2-es (netto 65 m2), nappali+ 2 szobás...
54 900 000 HUF
677 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (45451634)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 244 m2
Szobaszám: 3
54 900 000 HUF
677 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (66532322)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 244 m2
Szobaszám: 3
54 900 000 HUF
677 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (71723369)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 3
Izsák Főutcáján, szuper lokációban eladó családi ház 685 nm-es telken az iskola mellett! Állapota FELÚJÍTANDÓ. Izsák település ...
22 500 000 HUF
214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (83343243)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1017 m2
Szobaszám: 4
Szuper lokációban, szépen karbantartott családi otthon, mesés parkosított környezetben eladó Izsákon! Izsák város Kecskemét agg...
80 000 000 HUF
615 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (55344262)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 244 m2
Szobaszám: 3
54 900 000 HUF
677 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (54537946)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 244 m2
Szobaszám: 3
Kecskeméttől 15 perc autó útra, Izsákon, 244 m2-es önálló telken, 2024-ben épült, bruttó 81 m2-es (netto 65 m2), nappali+ 2 szo...
54 900 000 HUF
677 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (97424744)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 739 m2
Szobaszám: 3
Izsákon eladó egy modern köntösben újáépített 104 nm családi ház! Ingatlan jellemzői:- 2 szoba+ amerikai konyhás nappali, gardr...
59 500 000 HUF
572 115 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (93687473)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 1226 m2
Szobaszám: 5
Izsák fő utcáján 2 rendbeli 123 nm családi ház ELADÓ! Ingatlan jellemzői:- 2 szoba, amerikai-konyhás nappali, fürdő+WC, mosókon...
55 000 000 HUF
447 154 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (42531713)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 3
Izsák- Fülöpszállás határában eladó 85 m2-es, nappali + 2 szobás téglaépítésű, szigetelt, 2022-ben teljes körűen, igényesen fel...
46 900 000 HUF
551 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (67771142)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1017 m2
Szobaszám: 4
80 000 000 HUF
615 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (53974487)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 499 m2
Szobaszám: 3
Izsákon eladó 65 nm felújított ház 499 nm telken! Ingatlan jellemzői:- 2 szoba, nappali, fürdő, wc, konyha- melléképületben kaz...
34 500 000 HUF
530 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (59444478)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 643 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye Izsák város csendes zsákutcájában megvételre kínálok egy felújításra váró, vályog falazatú, nem lelakott 8...
25 600 000 HUF
304 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (49472449)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 521 m2
Szobaszám: 2
Izsák nem csak egy pont a térképen, hanem egy életérzés. Nem csupán egy település, hanem egy hangulat, ami nap mint nap körülöl...
26 500 000 HUF
254 807 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (48897741)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4
Válassza otthonául ezt a polgári életminőséget sugárzó családi házat, Izsák központjában! Előnyök amelyek Önre és családjára ...
27 000 000 HUF
225 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (34984274)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 974 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Izsákon Felújítás alatt, saját igényre befejezhető Izsák településen, Kecskemét városától mindössze 30 km-re...
22 500 000 HUF
277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (55932953)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1163 m2
Szobaszám: 3
Izsákon a felsővárosban 74 nm felújított családi ház 1163 nm telken eladó! Ingatlan jellemzői: - 3 szoba, konyha+étkező, fürdő...
44 990 000 HUF
607 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (44867777)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 3
Izsákon a központhoz közel 85 nm családi ház 730 nm telken eladó! Ingatlan jellemzői:- 3 szoba, konyha, fürdő+WC, kamra, közle...
35 500 000 HUF
417 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Izsákon?
← Előző oldal1 / 3 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ház Izsákon? Izsák környékén családbarát ingatlanok is elérhetők – itt listázódnak az eladó Izsáki házak (családi házak, sorházak, ikerházak és kastélyok). Ez a Bács-Kiskun megyei kisváros kellemes, élhető környezettel várja azokat, akik új otthonra vágynak. Az eladó házak jellemzően csendes, kertvárosias környéken helyezkednek el. Ha már tudod, hogy milyen típusú házat keresel, akkor válassz alkategóriát a keresőben, hogy még pontosabb találati listából válogathass.
Ajánlott városrészek Izsákon: Kisizsák   Kun utca   Nap utca   Ősz utca   Tél utca   Alma utca   Béke utca   

Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó ház hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok Izsák aloldalt, ahol az összes eladó Izsáki ingatlant megtalálod, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha nem kifejezetten csak Izsákon keresel eladó házat, akkor érdemes körül nézned az eladó ház Bács-Kiskun megye oldalon is. A megyeszékhelyek nagyon vonzók az ingatlan keresők körében. Javaslom, hogy nézz körül az eladó ház Kecskemét oldalon. Ha mégis inkább albérletet keresel Izsákon, akkor az albérlet Izsák oldalon nézelődj. Kifejezetten tulajdonosi hirdetést keresel? Nézd meg most: tulajdonostól eladó ingatlan Izsák.