rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Kásádi családi ház hirdetés (57479895)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 2420 m2
Szobaszám: 3
Egyedülálló lehetőség Kásásdon sokoldalúan hasznosítható ingatlan nagy telekkel Eladásra kínálunk egy igazán különleges ingatla...
44 900 000 HUF
670 149 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siklósi családi ház hirdetés (95857138)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 346 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó bontandó családi ház Siklóson. Telek árban! Siklós csendes, mégis jól megközelíthető részén eladó egy 80 négyzetméteres...
7 100 000 HUF
88 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siklósi családi ház hirdetés (17253795)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 526 m2
Szobaszám: 2
Eladó ingatlan Siklóson a Petőfi utcában! Pécstől délre 30km-re Siklóson családi-házas zöldövezetben, 526 nm-es telek, 56 nm-es...
8 600 000 HUF
136 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siklósi családi ház hirdetés (34665496)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 866 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Baranya megye Siklós város kedvelt, csendes utcájában, közvetlenül a Vár alatt, 866 nm telken eladó egy 2+1 szobás vegyes falaz...
11 600 000 HUF
116 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyharsányi családi ház hirdetés (78239971)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 972 m2
Szobaszám: 4
Nagyharsányban felújitandó családi ház eladó:- 972 nm-es belterületi telken- vegyes falazatú, lakórész eleje főként tégla, háts...
18 500 000 HUF
154 166 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyharsányi családi ház hirdetés (93577597)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2055 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Baranya Megye, Villányi borvidék Siklósi járásban Nagyharsányban eladó egy autentikus parasztház. Kívülről már sejteti, hogy mi...
19 900 000 HUF
153 076 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyharsányi családi ház hirdetés (83878534)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 1460 m2
Szobaszám: 4
Eladó felújított családi ház Nagyharsányban! Nagyharsány csendes részén eladó egy 107 m² alapterületű, teljes körű belső felújí...
29 999 999 HUF
280 373 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Beremendi családi ház hirdetés (67973988)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 4263 m2
Szobaszám: 3
Beremenden újszerű családi ház sürgősen eladó. Az épület fiatalosan, teljes körűen felújított, a felszerelt 5 Kwh-s napelem ren...
45 000 000 HUF
542 168 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siklósi családi ház hirdetés (24363674)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 939 m2
Szobaszám: 6
Polgári hangulat, tágas terek, rengeteg lehetőség – eladó családi ház Siklóson! Siklóson, a belvároshoz közel, mégis csendes ...
49 000 000 HUF
222 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytótfalui családi ház hirdetés (97212492)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 3940 m2
Szobaszám: 3
Felújított családi ház eladó Nagytótfaluban – két külön lakrésszel, gazdálkodásra is alkalmas telekkel! Siklóstól mindössze 5 k...
49 500 000 HUF
660 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siklósi családi ház hirdetés (33633441)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
🏡 Eladó ház Máriagyűdön! Eladó 400 nm-es területen, 130 m²-es, jó állapotú családi ház! Az ingatlanban, 4 szoba, étkező, ko...
52 900 000 HUF
406 923 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Siklósi családi ház hirdetés (74825234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 619 m2
Szobaszám: 3
Eladó Kétszintes Ház Siklós, Családi Házas Övezetében! A város egyik csendes részén ajánljuk figyelmébe ezt a 70-es években é...
59 500 000 HUF
371 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siklósi családi ház hirdetés (38723996)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 259 m2
Telekterület: 616 m2
Szobaszám: 6
Siklós csendes, nyugodt utcájában, 180 m²-es, részben felújított és átalakított, két generációs családi ház eladó. a ház felújí...
60 000 000 HUF
231 660 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siklósi családi ház hirdetés (48417342)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 5205 m2
Szobaszám: 3
Tenkes hegy lábánál birtok eladó! Siklós borvidékén szeretne rezsimentesen élni és vállalkozni? Itt a lehetőség! Teljesen r...
61 500 000 HUF
539 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siklósi családi ház hirdetés (47454967)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 346 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
7 100 000 HUF
88 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyarbólyi családi ház hirdetés (43913323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 2203 m2
Szobaszám: 2
Két szobás ház eladó Magyarbóly Kislippó felöli végén. Az 1960-as években építette az akkor még működő téglagyár a dolgozói ré...
7 900 000 HUF
149 056 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siklósi családi ház hirdetés (24453324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 526 m2
Szobaszám: 2
8 600 000 HUF
136 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siklósi családi ház hirdetés (62789213)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 866 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
11 600 000 HUF
116 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Illocskai ikerház hirdetés (14743975)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 817 m2
Szobaszám: 2
Eladó ikerház illocskán, azonnal költözhető! Illocska csendes, nyugodt részén eladó egy ikerház egyik fele, azonnal költözhet...
12 000 000 HUF
160 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Illocskai családi ház hirdetés (55287394)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 4935 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Illicskán, nagy telekkel, erdős résszel Illicska csendes, nyugodt falujában eladó egy 4935 m2-es telken fekv...
15 000 000 HUF
142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Oldon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal