Eladó családi ház Székesfehérvár Belváros (21 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó családi ház Székesfehérvár Belváros

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 21 db
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (34713645)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Energiatakarékos, 103 m2 lakóterű, nappali+3 szobás, duplakomfortos, új építésű családi házak Maroshegy csendes utcájában! Fő...
94 500 000 HUF
917 475 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (94458337)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 911 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181575 hivatkozási számú székesfehérvári családi ház. Eleganci...
139 990 000 HUF
1 119 920 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (54589322)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: 764 m2
Szobaszám: 5
Tágas, nagypolgári otthon Székesfehérvár belvárosához közel, akár vállalkozásra is alkalmas! Eladásra kínálok Székesfehérvár ...
149 900 000 HUF
954 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (68923676)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 5
Székesfehérvár egyik legexkluzívabb fejlesztése, korszerű innovatív épületekkel, egyenként 780-940 négyzetméter alapterületű te...
189 990 000 HUF
1 117 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (73989377)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 940 m2
Szobaszám: 5
189 990 000 HUF
1 117 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (96352729)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a különleges lehetőséget Székesfehérváron a Palotaváros szélén, egy vidékies kis utcában, ahol egy felújítandó ...
29 900 000 HUF
230 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (75792847)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 970 m2
Szobaszám: 8
Székesfehérváron, Belváros közelében 993 m2-es rendezett, gondozott teleken eladó egy 3 lakásból álló ingatlan: - kétszintes cs...
150 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (74817725)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 438 m2
Szobaszám: 3
Székesfehérváron a Szent Gellért utca belváros felőli részén tégla építésű családiház 2 garázzsal 438 m2-es saroktelken eladó. ...
69 500 000 HUF
868 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (69341374)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 466 m2
Szobaszám: 4
Újra ELÉRHETŐ! OSP - Fix 3%-os hitel igényelhető! Amennyiben felkeltette érdeklődését az ingatlan, lehetőség van előre egyez...
89 000 000 HUF
1 112 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (49734549)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 239 m2
Szobaszám: 2
H-004162. Székesfehérváron a Belváros közelében, kedvelt családiházas környéken, 239 m2-es önálló telken 79 m2-es 2 szobás, tég...
79 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (88831258)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 5
Árcsökkenés! ! ! Sürgősen eladó, gyors döntés esetén kedvezmény! Ne hagyja ki ezt az egyedi lehetőséget – éljen a belváros ...
124 900 000 HUF
849 659 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (34728448)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1584 m2
Szobaszám: 3
Székesfehérvár belváros közeli utcácskájában felújítandó vegyes falazatú 90 m2-es ház, plusz két teleknek alkalmas terület elad...
74 750 000 HUF
575 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (42613684)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 188 m2
Telekterület: 770 m2
Szobaszám: 4
LEÍRÁS ÖNÁLLÓ, 140 nm-es lakótérrel + 36 nm-es garázzsal rendelkező 4 hálós családi ház kényelmesen gondozható (nem osztatlan ...
215 000 000 HUF
1 143 617 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (31954226)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Székesfehérváron a belváros közelében kétszintes 1990-ben épült, tehermentes családi ház 165 m2 és 764 m2 telek, dupla autóbeál...
149 900 000 HUF
908 484 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (48564751)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 764 m2
Szobaszám: 4
Kiváló adottságú, két szintes ingatlan eladó Székesfehérváron – belváros és vasútállomás közelében Székesfehérváron, a vasútál...
159 900 000 HUF
1 031 612 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (19954258)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 764 m2
Szobaszám: 5
Az ingatlan különlegessége a kiemelt lokációban, a ritkaságnak számító nagyobb méretű szeparált kertrészben és a funkcionáliasa...
149 900 000 HUF
749 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (63932847)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 580 m2
Telekterület: 517 m2
Szobaszám: 7
Székesfehérváron a Belváros forgalmas részén, 238 m2 alapterületű, két külön bejáratú egy 115m2-es és egy 75m2-es lakásból álló...
115 000 000 HUF
198 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (77324545)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: 764 m2
Szobaszám: 5
Tágas, nagypolgári otthon Székesfehérvár belvárosához közel? Akár vállalkozásra is alkalmas! Eladásra kínálok Székesfehérvár ...
149 900 000 HUF
954 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (59746368)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 5
Székesfehérváron a Belváros közelében kínálunk eladásra egy 180 m2-es, 4 szoba + nappalis, két szintes tégla családi házat. A ...
198 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (47843743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 179 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk egy 179 m2-es, kétszintes, újszerű, 3 szoba + nappalis, amerikai konyhás családi házat (sorházat) Székesfeh...
149 000 000 HUF
832 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Székesfehérváron?
← Előző oldal1 / 2 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal