Eladó családi ház (47871 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 47 871 db
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (53715425)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Vegyen netto 90 nm-es új építésű házat Katonatelepen Ajánlom ezt a 90 nm-es, nappali + 3 szobás, fedett teraszos házat Kecskem...
52 000 000 HUF
577 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (53323273)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Modern új építésű netto 83 nm-es családiház, Kecskemét Felsőszéktóban eladó Szeretne kertes házat? Unja már a panelt vagy a...
57 300 000 HUF
690 361 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (19514933)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 692 m2
Szobaszám: 4
Szentendrén, a Kada csúcs közelében, természetközeli, beépült, kifejezzetten csendes és nyugodt lakókörnyezetet nyújtó mellékut...
119 900 000 HUF
1 090 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (95635567)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 3
Netto 82 nm-es új építésű kertes ház, Kecskemét Felsőszéktóban Szeretne kertes házban lakni, panel helyett nagyobb szabadságra...
53 400 000 HUF
651 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ballószögi családi ház hirdetés (43937363)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 3
Cserélje lakását most energiatakarékos napelemes családi házra! Nem gondolta volna, mégis itt a lehetőség, hiszen egy fantasz...
57 200 000 HUF
828 985 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (84152537)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Egyedülálló lakópark Kecskeméten Egyedülálló lakópark Kecskeméten. Tudatosan átgondolt, környezettudatos, energiatakarékos 138...
50 000 000 HUF
549 450 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (77347946)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1077 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Vácrátót csendes, mégis központi részén tágas terek, kiváló infrastruktúra, vállalkozásra is alkalmas! Vácrát...
109 900 000 HUF
1 046 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ballószögi családi ház hirdetés (35632859)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 537 m2
Szobaszám: 4
Ballószögi új-építésű családi ház eladó Az ár kulcsrakész állapotban történő átadással értendő és a telek árát is tartalmazza!...
63 000 000 HUF
692 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ballószögi családi ház hirdetés (73484737)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 724 m2
Szobaszám: 4
Ballószögben eladó új-építésű ház Az ár kulcsrakész állapotban történő átadással értendő és a telek árát is tartalmazza! Ela...
63 000 000 HUF
684 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (24443771)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 715 m2
Szobaszám: 5
Kivételes adottságú ingatlan Veresegyház központi, mégis nyugodt részénEladásra kínálok Veresegyházon egy 715 m²-es telken fekv...
128 000 000 HUF
752 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (74581998)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy 2025-ben épülő, új építésű, 134 négyzetméteres családi házat, melyhez egy 716 négyzetméteres telek tartoz...
135 000 000 HUF
1 007 462 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (49869715)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 5
Eladó Új Építésű Családi Ház Gárdonyi Iskolánál! Ez az, új építésű családi ház tökéletes választás azok számára, akik magas szí...
135 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (16549334)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 4
Kiváló elrendezésű, minden igényt kielégítő modern bruttó 137 nm nappali + 3 hálós családi ház Kecskeméten 75 500 000 Ft Kecsk...
75 500 000 HUF
551 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (97347549)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 4
Költözzön Ön is az Irsai Lakóparkba! > A Dream-Home Irsai Lakópark egy már szépen kiépült, új házakkal beépített területen ta...
62 500 000 HUF
679 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (26224849)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 775 m2
Szobaszám: 6
Eladó Felsó Gödi nagyon szép, igényes, kétszintes, 6 szobás, 200 m2-es, kertes családi házA ház felújított állapotban van. a vo...
147 000 000 HUF
668 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (38533545)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 4
Átgondolt, gazdaságos, napelemes 98 nm-es ház eladó! > A letisztult Dream-Home “Eco Plus” 98, 63 nm-es, gazdaságos, modern és...
52 200 000 HUF
614 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (43657346)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 340 m2
Telekterület: 1385 m2
Szobaszám: 5
Kivételes lehetőség: Autószerelő műhely, telephely és 2 családi ház eladó! GÖD központi részén, 2 külön helyrajzi számon, össze...
149 000 000 HUF
438 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (13968385)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Modern CSOK képes 127 nm-es ház Kecskemét Halasi úti kiskertek részén! Olyan otthonra vágyik ahol nem kell rettegnie a fűté...
75 000 000 HUF
590 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (36953955)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 3
Költözzön Ön is az Irsai Lakóparkba! A Dream-Home Irsai Lakópark egy már szépen kiépült, új házakkal beépített területen talá...
70 100 000 HUF
643 119 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kosdi családi ház hirdetés (47478738)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 679 m2
Szobaszám: 5
Aranyvölgy családi lakóparkKosdon, a Budapesttől csupán 34 km-re, Vác városától pedig mindössze 6 km-re található kedves kis te...
139 990 000 HUF
1 021 824 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal