Eladó családi ház (47855 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 47 855 db
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (33367834)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 596 m2
Szobaszám: 3
Napfényes napelemes 83 nm-es ház Vacsi közben eladó! > Az új Dream-Home “Tiroli” 83 nm-es, napfényes, klasszikus stílusú ház ...
65 000 000 HUF
783 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kosdi családi ház hirdetés (89186899)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 658 m2
Szobaszám: 5
Aranyvölgy családi lakóparkKosdon, a Budapesttől csupán 34 km-re, Vác városától pedig mindössze 6 km-re található kedves kis te...
139 990 000 HUF
1 052 556 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
youtube videó Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (37177338)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 488 m2
Szobaszám: 3
Kecskeméten 80 nm-es családi ház 60 M Ft alatt eladó Költözzön Ön is az Irsai Lakóparkba! A Dream-Home Irsai Lakópark egy má...
59 600 000 HUF
745 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (47498999)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 856 m2
Szobaszám: 5
Eladó egy kiváló állapotú családi ház Veresegyház csendes mellékutcájában, a Pamut tó közelében. Az ingatlan egy 856 négyzetmét...
145 000 000 HUF
884 146 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (54238675)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Modern családi ház a Vacsi köz Széna utcában! Az új 90 nm-es Dream-Home családi otthon letisztult, fiatalos külsővel rendelke...
66 900 000 HUF
743 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (24729847)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 5
Modern városi tégla építésű villa a Vacsi Gyöngye szívében! Az új Dream-Home Citylife 180 nm tégla építésű városi villa egyed...
108 900 000 HUF
601 657 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (43754388)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Kizárólag a dream-home kínálatában! Saját PROJEKT! >Kecskemét egyik kellemes, új építésű utcájában 450 nm-es telken építjük m...
71 500 000 HUF
595 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (91238728)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 788 m2
Szobaszám: 6
Eladó tágas háromszintes családi ház Veresegyházon 788 nm telken! Ez a ház ideális választás lehet, ha Veresegyházon keres igén...
157 000 000 HUF
628 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hévízgyörki családi ház hirdetés (72381383)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 687 m2
Szobaszám: 4
Álomotthon Hévízgyörkön! ! ! Otthon start hitelre is! ! ! Csak a Duna House kínálatában! Hévízgyörk 16 km-re található Gödöllőt...
149 000 000 HUF
677 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (78723934)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2