Eladó csúsztatott zsalus lakás Remeteszőlős
REGISZTRÁCIÓ

Eladó csúsztatott zsalus lakás Remeteszőlős

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Solymári tégla lakás hirdetés (94322286)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Gyöngyszem! - Eladó Újépítésű teraszos lakás Solymár központjában – Kizárólag a Családi Ingatlan iroda Kínálatában! Eladó Sol...
39 560 000 HUF
1 412 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári tégla lakás hirdetés (47378876)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak Készpénzes vevők részére! Eladó, Solymár, lakás, újépítésű, hőszivattyú, kis rezsi, csend, központ, közlekedés, iskola(V...
47 650 000 HUF
1 489 062 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári egyéb lakás hirdetés (77624399)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Solymár népszerű, kedvelt, könnyen megközelíthető kertvárosi részén 119 nm-es lakás, nappali, konyha, étkező, 2 hálószoba, fürd...
94 900 000 HUF
797 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári tégla lakás hirdetés (53477933)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Solymáron egy 73 m2-es tégla lakás, jó közlekedéssel, panorámás terasszal, garázzsal! A 2 szintes, 5 lakásos jó állapot...
99 990 000 HUF
1 369 726 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári tégla lakás hirdetés (46724344)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Solymár szívében, a Templom tér közelében várja új lakóit ez a napfényes, 90 m2-es, belső kétszintes otthon, ahol a tágas terek...
109 000 000 HUF
1 211 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári tégla lakás hirdetés (77674747)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Elegancia és természetesség találkozása – eladó lakás Solymáron Solymár egyik kedvelt, csendes részén eladó egy 100 m2-es, bel...
120 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári tégla lakás hirdetés (33664822)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó napfényes, belső kétszintes lakás Solymáron – vasút közelében! Solymár egyik csendes, zöldövezeti részén kínáljuk megvé...
120 000 000 HUF
1 153 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári tégla lakás hirdetés (31344414)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Solymár szívében, a Templom tér közvetlen közelében várja új lakóit ez a napfényes, 100 m2-es, belső kétszintes otthon, ahol a ...
123 000 000 HUF
1 230 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári tégla lakás hirdetés (47579274)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Solymár szívében, a Templom tér közelében várja új lakóit ez a 107 nm-es, 3 szobás, kertkapcsolatos otthon - ahol a napfény, a ...
129 900 000 HUF
1 214 018 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári tégla lakás hirdetés (73348583)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó földszintes álomotthon Solymáron - saját kerttel, terasszal, napfénnyel! Egy tágas, világos, földszintes otthon várja ú...
135 000 000 HUF
1 261 682 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári tégla lakás hirdetés (33584334)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Teraszos Luxuslakás, Erdőszéli Harmónia a 2. kerület és Solymár Határán. Exkluzív életérzésre vágyik? Újépítésű, mindöss...
160 320 000 HUF
1 262 362 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári egyéb lakás hirdetés (39445733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Solymáron. Ha szeretné személyesen megtekinteni az ingatlant, vagy további információkra van szüksége, akkor hívjon bizalommal!
179 900 000 HUF
1 322 794 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisvörösvári egyéb lakás hirdetés (74787165)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Már leköthetők! Megfizethető árú új építésű ikerház felek, Pilisvörösvár központi részén 2026 év végi átadással/birtokbavétel...
99 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (37683363)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 3 fél
Cserére kínáljuk 3. kerületi önkormányzati lakásunkat lakható ingatlanra értékegyeztetéssel. Kolosy tér közelében, frekventált ...
10 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (95188454)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó ingatlan - csillaghegy - III. kerület - közel a DUNÁHOZ! Budapest III. kerület, Csillaghegy részén ajánlom figyelmébe e...
23 625 000 HUF
502 659 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (79411783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Óbudán, az Óbudai Egyetem közelében, 26 nm-es, jól kiadható, felújított ingatlan eladó! Ajánlatunk elsősorban azok számára ideá...
26 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (84178553)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy frekventált helyen található ingatlan szuper ÁRON! Budapest III. kerületében kínálom eladásra ezt a remek adottságo...
28 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (16143693)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
III. kerületben, a Tímár utca közelében, 20 nm-es, 1 szobás, felújított, szuterén, papíron műhely megnevezésű ingatlan eladó – ...
29 800 000 HUF
1 490 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (95334949)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Praktikusan, igényesen kialakított minilakás az Óbudai Egyetem szomszédságában! Eladó egy igényesen felújított kis minilakás a...
30 900 000 HUF
1 817 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi egyéb lakás hirdetés (19344776)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Három lakásos ház üres tetőtere tulajdonostól eladó. Alap terület 116 m2, hasznos tér 79 m2. Társas házzá alakulás folyamatban....
35 000 000 HUF
301 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Remeteszőlősön?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal