rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Solymári tégla lakás hirdetés (94322286)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Gyöngyszem! - Eladó Újépítésű teraszos lakás Solymár központjában – Kizárólag a Családi Ingatlan iroda Kínálatában! Eladó Sol...
39 560 000 HUF
1 412 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári tégla lakás hirdetés (47378876)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak Készpénzes vevők részére! Eladó, Solymár, lakás, újépítésű, hőszivattyú, kis rezsi, csend, központ, közlekedés, iskola(V...
47 650 000 HUF
1 489 062 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári egyéb lakás hirdetés (77624399)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Solymár népszerű, kedvelt, könnyen megközelíthető kertvárosi részén 119 nm-es lakás, nappali, konyha, étkező, 2 hálószoba, fürd...
94 900 000 HUF
797 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári tégla lakás hirdetés (53477933)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Solymáron egy 73 m2-es tégla lakás, jó közlekedéssel, panorámás terasszal, garázzsal! A 2 szintes, 5 lakásos jó állapot...
99 990 000 HUF
1 369 726 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári tégla lakás hirdetés (46724344)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Solymár szívében, a Templom tér közelében várja új lakóit ez a napfényes, 90 m2-es, belső kétszintes otthon, ahol a tágas terek...
109 000 000 HUF
1 211 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári tégla lakás hirdetés (77674747)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Elegancia és természetesség találkozása – eladó lakás Solymáron Solymár egyik kedvelt, csendes részén eladó egy 100 m2-es, bel...
120 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári tégla lakás hirdetés (33664822)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó napfényes, belső kétszintes lakás Solymáron – vasút közelében! Solymár egyik csendes, zöldövezeti részén kínáljuk megvé...
120 000 000 HUF
1 153 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári tégla lakás hirdetés (31344414)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Solymár szívében, a Templom tér közvetlen közelében várja új lakóit ez a napfényes, 100 m2-es, belső kétszintes otthon, ahol a ...
123 000 000 HUF
1 230 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári tégla lakás hirdetés (47579274)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Solymár szívében, a Templom tér közelében várja új lakóit ez a 107 nm-es, 3 szobás, kertkapcsolatos otthon - ahol a napfény, a ...
129 900 000 HUF
1 214 018 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári tégla lakás hirdetés (73348583)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó földszintes álomotthon Solymáron - saját kerttel, terasszal, napfénnyel! Egy tágas, világos, földszintes otthon várja ú...
135 000 000 HUF
1 261 682 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári tégla lakás hirdetés (33584334)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Teraszos Luxuslakás, Erdőszéli Harmónia a 2. kerület és Solymár Határán. Exkluzív életérzésre vágyik? Újépítésű, mindöss...
160 320 000 HUF
1 262 362 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári egyéb lakás hirdetés (39445733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Solymáron. Ha szeretné személyesen megtekinteni az ingatlant, vagy további információkra van szüksége, akkor hívjon bizalommal!
179 900 000 HUF
1 322 794 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisvörösvári egyéb lakás hirdetés (74787165)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Már leköthetők! Megfizethető árú új építésű ikerház felek, Pilisvörösvár központi részén 2026 év végi átadással/birtokbavétel...
99 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (37683363)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 3 fél
Cserére kínáljuk 3. kerületi önkormányzati lakásunkat lakható ingatlanra értékegyeztetéssel. Kolosy tér közelében, frekventált ...
10 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (95188454)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó ingatlan - csillaghegy - III. kerület - közel a DUNÁHOZ! Budapest III. kerület, Csillaghegy részén ajánlom figyelmébe e...
23 625 000 HUF
502 659 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (79411783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Óbudán, az Óbudai Egyetem közelében, 26 nm-es, jól kiadható, felújított ingatlan eladó! Ajánlatunk elsősorban azok számára ideá...
26 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (84178553)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy frekventált helyen található ingatlan szuper ÁRON! Budapest III. kerületében kínálom eladásra ezt a remek adottságo...
28 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (16143693)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
III. kerületben, a Tímár utca közelében, 20 nm-es, 1 szobás, felújított, szuterén, papíron műhely megnevezésű ingatlan eladó – ...
29 800 000 HUF
1 490 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (95334949)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Praktikusan, igényesen kialakított minilakás az Óbudai Egyetem szomszédságában! Eladó egy igényesen felújított kis minilakás a...
30 900 000 HUF
1 817 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi egyéb lakás hirdetés (19344776)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Három lakásos ház üres tetőtere tulajdonostól eladó. Alap terület 116 m2, hasznos tér 79 m2. Társas házzá alakulás folyamatban....
35 000 000 HUF
301 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Remeteszőlősön?

Hasznos tudnivalók

Eladó lakás Remeteszőlősön? Ha Remeteszőlős településen keresel egy jó lakást, jó helyen jársz – itt érhetők el az eladó Remeteszőlősi lakások (tégla lakások, panel lakások, csúsztatott zsalus lakások). Remeteszőlős Pest megye egyik falva. Ezek az ingatlanok általában egyszerűbbek, de rendkívül kedvező árúak. A kiváló közlekedési kapcsolatok miatt sokan keresnek itt lakást, elkerülve a fővárosi nyüzsgést. Ha már tisztában vagy azzal, milyen típusú lakást keresel, érdemes kiválasztani az alkategóriát a könnyebb szűréshez.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó lakás hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok Remeteszőlős aloldalt, ahol az összes eladó Remeteszőlősi ingatlant megtalálod, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha nem kifejezetten csak Remeteszőlősön keresel eladó lakást, akkor érdemes körül nézned az eladó lakás Pest megye oldalon is. A megyeszékhelyek nagyon vonzók az ingatlan keresők körében. Javaslom, hogy nézz körül az eladó lakás Budapest oldalon. Ha mégis inkább albérletet keresel Remeteszőlősön, akkor az albérlet Remeteszőlős oldalon nézelődj. Kizárólag magánszemélyek által hirdetett ingatlanok: tulajdonostól eladó ingatlan Remeteszőlős.