Eladó ház 20 millióig (5202 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 20 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 202 db
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (94473277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1469 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Madaras, 57 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, konyha, étkező, für...
10 990 000 HUF
192 807 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (61869724)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Cím: Jászapáti Kiegészítők •220. Volt, 20 amper. •Padlástér Kontyolt sátortető. •Csatorna •Vezetékes víz •Gáz bekötve •Kábel ...
12 000 HUF
226 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (87524997)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 3035 m2
Szobaszám: 2
Kaposváron, a Fűzfa utcában kínáljuk megvételre ezt a 3035 m2-es zártkerti telket a rajta álló két épülettel. a nagyobb ház kb....
7 000 000 HUF
87 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szendrői családi ház hirdetés (64442597)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1404 m2
Szobaszám: 3
Zendrő település csendes utcájában kínálok eladásra egy 82 nm-es, tehermentes, 3 szobás családi házat, amely egy 1404 nm-es tel...
13 700 000 HUF
167 073 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarcali családi ház hirdetés (47487332)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 581 m2
Szobaszám: 1
Eladó lakhatásra, valamint családi vállalkozásra is alkalmas ház Tarcal központi utcájában A 44 nm alapterületű, kőből épült h...
13 500 000 HUF
306 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fancsali családi ház hirdetés (79259386)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 2066 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Fancsal település központi részén, 66 nm-es vegyes falazatú családi ház, 2066 m2-es telekkel eladó....
15 900 000 HUF
240 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Iregszemcsei családi ház hirdetés (46337455)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 565 m2
Szobaszám: 2
Családi ház eladó Iregszemcsén, a Balatontól mindössze 27 km-re, Tamásitól pedig 13 km-re. Az ingatlan egy 565 m2-es, teljesen ...
19 500 000 HUF
286 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Buzsáki családi ház hirdetés (92731356)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2150 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nagyi házikója, csendes helyen! Buzsák település csendes utcájában Eladó ez a közel 100éves vidéki parasztház, jó állapotban....
17 900 000 HUF
238 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (91248859)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza Nagyszálláson, csendes környezetben 45 nm-es, 1+1 szobás, családi ikerház eladó Szigetelt tufa építésű, lindab tető...
18 500 000 HUF
411 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (49493695)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza - Nyírszőlős, 70 nm-es, 2 szobás vályog építésű, cseréptetős családi ház, felújítandó, -vagy lebontandó állapotban ...
20 000 000 HUF
285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ramocsaházai családi ház hirdetés (49399923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1548 m2
Szobaszám: 3
Ramocsaháza Fő utcáján 70 m2 -es 3 szobás, vályog építésű, gázkonvektor fűtésű lemez tető, teljes közművel ellátott felújítandó...
5 900 000 HUF
84 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (24574463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 3413 m2
Szobaszám: 2
Nagyhalászban, a Rétköz utca elején, eladásra kínálunk egy vegyes falazatú, 2 szobás, 68 nm-es családi házat. Főbb jellemzők:...
14 500 000 HUF
213 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Buji családi ház hirdetés (23534944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 3490 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Buj község központi részén, eladó egy 74 nm-es 2+1 szobás, vegyes falazatú, 74 nm-es 2+1 szobás, nagy konyhás, külön főzőfülkés...
15 500 000 HUF
209 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (86443837)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 3413 m2
Szobaszám: 2
Nagyhalász és Ibrány között 49 + 8nm-es, 2 külön nyíló, járólap, hajópadló és pvc burkolatú, műanyag nyílászárós, gázkonvektor ...
20 000 000 HUF
350 877 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kányai családi ház hirdetés (74982248)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 2112 m2
Szobaszám: 3
Somogy megye Kánya településen, Tabtól 6 km-re és Siófoktól 32 km-re 86 m2-es kertes családi ház eladó. Csendes, nyugodt helyen...
19 900 000 HUF
231 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rózsaszentmártoni családi ház hirdetés (69676673)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1195 m2
Szobaszám: 2
Heves vármegye Pest vármegyéhez közeli részén, Rózsaszentmártonban eladó egy 70 nm-es, téglaépítésű parasztház. Hatvan és Gyön...
17 000 000 HUF
242 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kercaszomori családi ház hirdetés (49634435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177514 hivatkozási számú kercaszomori családi ház. Eladó egy tégl...
18 000 000 HUF
339 622 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibafai családi ház hirdetés (64914471)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1818 m2
Szobaszám: 2
Bafa csendes, természetközeli utcájában várja új gazdáját ez a 70 m²-es, két szobás családi ház, mely 1818 m²-es, tágas telken ...
3 990 000 HUF
57 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szendrői családi ház hirdetés (21852943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1404 m2
Szobaszám: 3
Szendrő csendes utcájában eladó egy 82 nm-es, bővíthető, tehermentes, 3 szobás családi ház 1404 nm-es telken. Az ingatlan 1955-...
13 700 000 HUF
167 073 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alattyáni családi ház hirdetés (78148957)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 2
Alattyán központi részén családi ház eladó. Az ingatlan 100 m2-es, ami két szobával, konyha ebédlővel, fürdőszoba -wc rendelk...
13 900 000 HUF
139 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal