Eladó ház 20 millióig (5193 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 20 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 193 db
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (72475937)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1560 m2
Szobaszám: 1
Albertirsa kedvelt zártkerti részén életviszelszerűen lakott utcában eladásra kinálok egy 40 nm kis házat Az épület 1970-ben sz...
14 500 000 HUF
362 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Táborfalvai családi ház hirdetés (85516342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2960 m2
Szobaszám: 2
Eladó Táborfalván lakott területi övezetben, de a tulajdoni lap szerint kivett tanya (377 nm), szántó (2583 nm) összesen: 2960 ...
19 900 000 HUF
331 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dabasi egyéb ház hirdetés (55397832)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 4000 m2
Szobaszám: 2
Dabas külterületén eladóvá vált tanya, 4000 nm es telken lévő 30 nm vályogból épült, tégla alapon kis házzal. Nyugodt csendes h...
16 000 000 HUF
533 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi egyéb ház hirdetés (55469636)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 1711 m2
Szobaszám: 2
Pilis város életvitelszerűen lakott zártkerti részén csendes nyugodt környéken, jó szomszédokkal körülvéve értékesítésre kínálo...
8 000 000 HUF
186 046 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cibakházai családi ház hirdetés (48338774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1123 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó családi ház eladó Cibakháza csendes utcájában, kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Cibakházán, Jász-Nagykun...
4 900 000 HUF
79 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (96797842)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 293 m2
Szobaszám: 1
Eladó egy 28 négyzetméteres, 1 szobás ház Pécsen, az Álmos utcában. Szükséges egy komolyabb felújítás. Jelenleg nincs konyhabú...
18 990 000 HUF
678 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsévi sorház hirdetés (37634372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 1
Eladó házrész Piliscsév szívében! Piliscséven, a falu központjában kínálunk megvételre egy egy szobás, konyhás, fürdőszobás (...
18 900 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (37323635)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 2126 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Bakson egy 54 nm-es ingatlan, amely ideális lehetőséget kínál akár saját ot...
5 500 000 HUF
101 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tömörkényi családi ház hirdetés (76559372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1055 m2
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpontnál! Csongrád-Csanád vármegyében Tömörkény egyik közkedvelt központi utcájában előkertes kis családi há...
8 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szakályi családi ház hirdetés (37431387)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 587 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Szakály festői környezetében. Szakály településen, csendes és természetközeli környezetben eladó egy 73 m²-es...
17 500 000 HUF
239 726 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári sorház hirdetés (72176582)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Mosonmagyaróváron, a mosoni városrész csendes, nyugodt részén, 1 szobás, 31m²-es felújítandó sorházi lakás eladó. Az épületbe...
19 500 000 HUF
629 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszapüspöki családi ház hirdetés (64443232)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1094 m2
Szobaszám: 4
Tiszapüspöki csendes utcájában kínáljuk eladásra ezt a családi házat, amely ideális választás lehet családok számára. A 120 n...
12 800 000 HUF
106 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (46575367)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1518 m2
Szobaszám: 2
Eladó Nádudvar frekventált, mégis csendes környékén egy 73 m2-es, nappali + 2 hálószobás családi ház 1518 m2-es telken. Ez az...
16 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ötvöskónyi családi ház hirdetés (29193739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 2933 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #174689 hivatkozási számú ötvöskónyi családi ház. Valósítsd meg új ot...
7 900 000 HUF
91 860 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombrádi családi ház hirdetés (24419837)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2269 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Dombrádon egy vályogból épült, palával fedett családi házat. a 70 m2en helyet kapott 2 szoba, konyha étkező,...
6 500 000 HUF
92 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibrányi családi ház hirdetés (29724324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1262 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Ibrányban a Nagy Imre utcában egy felújítandó 50 nm-es vályogból épült családi házat. Az ingatlanban 2 szoba...
7 990 000 HUF
159 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fehérgyarmati családi ház hirdetés (97476794)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1792 m2
Szobaszám: 1
Megvételre kínálok Fehérgyarmaton a 491 számú út közelében, csendes utcájában egy családi házat. A lakó épület felújítása elke...
8 500 000 HUF
123 188 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai családi ház hirdetés (77743762)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 643 m2
Szobaszám: 2
Kisvárda közkedvelt, csendes környékén, központtól pár száz méterre családi ház eladó. Megvételre kínálok Kisvárdában a Szív ut...
17 800 000 HUF
306 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gégényi családi ház hirdetés (77244393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 2240 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Gégényben a Petőfi utcában egy vályogból épült, felújítandó 67 nm-es, 2 szoba, nappali, konyha, kamra, elosz...
5 500 000 HUF
82 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (57742798)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1527 m2
Szobaszám: 2
Eladó kis családi ház Balkányban! Megvételre kínálok egy vályogból épült, cseréppel fedett kis családi házat Balkányban. a köze...
17 000 000 HUF
340 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal