Eladó ház 20 millióig (5193 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 20 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 193 db
Eladó Demecseri családi ház hirdetés (53785536)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1768 m2
Szobaszám: 2
Felújított családi ház eladó, Demecser kedvelt utcájában. Demecserben értékegyeztetéssel nagyobbra, több szobásra cserélhető. M...
17 800 000 HUF
237 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (54374783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 303 m2
Szobaszám: 2
Csendes környezetben a Nagy-morotva mellett, Tokajhoz 4 km-re családi ház eladó Rakamazon Megvételre kínálok Rakamazon egy vegy...
4 900 000 HUF
98 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tiszateleki családi ház hirdetés (46338722)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 8361 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Tiszateleken egy felújítandó, vagy átépítendő családi házat nagy telekkel. Az épület az 1950-es években épü...
4 850 000 HUF
78 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ököritófülpösi családi ház hirdetés (38334726)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 2454 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Ököritófülpösön egy felújítandó családi házat. 1993 Ban épült, cseréppel fedett. Az alsó szinten 2 nagyszoba...
11 500 000 HUF
133 720 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gulácsi családi ház hirdetés (99237442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Gulács településen egy 1979-ben téglából épült családi házat. 2021-Ben felújításra került a konyha és fürdős...
12 000 000 HUF
109 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (34933358)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 1127 m2
Szobaszám: 2
OTP Ingatlanpont kínálatából, eladásra kínálom Csongrád-Csanád vármegyében Baks falu központjában 1127 m2-es telken lévő, 54 m2...
16 500 000 HUF
305 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyéri családi ház hirdetés (65983842)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1998 m2
Szobaszám: 3
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó Csongrád-Csanád vármegyében, Nagyér község központjához közel, egy 3 szoba, előszo...
3 700 000 HUF
38 541 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gógánfai családi ház hirdetés (33789544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1311 m2
Szobaszám: 4
Az Ingatlan Presszó eladásra kínálja a felújítandó állapotú családi házat GÓGÁNFÁN. Az Ingatlan Presszó által kínált felújítan...
6 900 000 HUF
76 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (31894599)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 293 m2
Szobaszám: 1
Eladó egy 28 négyzetméteres, 1 szobás ház Pécsen, az Álmos utcában. Szükséges egy komolyabb felújítás. Jelenleg nincs konyhabú...
18 990 000 HUF
678 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (82455575)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 293 m2
Szobaszám: 1
18 990 000 HUF
678 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőhorváti családi ház hirdetés (62924784)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 1752 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #174481 hivatkozási számú erdőhorváti családi ház. Az ...
9 000 000 HUF
92 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszapüspöki családi ház hirdetés (25774336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1095 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tiszapüspökiben 68 nm-es családi ház eladó! Tiszapüspöki Szolnoktól 13 km-re az m4 új autóúthoz talán a legközelebb található...
10 500 000 HUF
154 411 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakürti családi ház hirdetés (45784494)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 929 m2
Szobaszám: n/a
Tiszakürtön eladó egy vályogból épült bontandó családi ház! Víz, villany, gáz a házban, csatorna nincs (emésztő) van.  Kert:...
2 600 000 HUF
32 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári családi ház hirdetés (33632437)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 137 m2
Szobaszám: 2
C I T Y C a R T E L international real estate AGENCY bemutatja: No, most aztán ide kukkantsatok mán’ kedves tót atyafiak, ki...
5 290 000 HUF
110 208 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi családi ház hirdetés (44325738)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 675 m2
Szobaszám: 3
C I T Y C a R T E L international real estate AGENCY bemutatja: Teljes körű felújítást igénylő, autentikus hangulatú, tornác...
20 000 000 HUF
227 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bábolnai házrész hirdetés (34967974)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 2235 m2
Szobaszám: 3
Ingatlan Kisbábolna pusztán! Bábolnától mindössze 4 km-re található Kisbábolna pusztán kínálok megvételre, egy jó szerkezeti ...
12 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Zalakomári családi ház hirdetés (23623123)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma